0 oy
329 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,550 puan) tarafından
Biz arabamızı değiştirmek istiyoruz. 25bin gibi bişey baştan ödesek, 60binlik araç istesek bize ne zaman sıra gelir bilgisi olan var mı? Ya numaramı bıraksam arayacaklar bilgi verecekler ama ondan sonra 3 günde bir arıyorlar sinir oluyorum o yüzden size sormak istedim bilgisi olan var mı diye 

7 Cevaplar

0 oy
(1,009 puan) tarafından
Orda kura cekiliyo su oluyo bu oluyo hemen çıkmazsa bekliyorsun önce para da yatırıyorsun öyle bir düşüncen varsa arabanı satacaksın zaren bankaya faize at kendin al oraların güveni yok sonuçta paranı geri almak istediğinde sıkıntı cıkıyor 
(1,550 puan) tarafından
Kredi faizleri çok çok yüksek ya aylık 2000 ödeme çıkarıyorlar ben çalışmaya başlamadan önce mümkün değil :(((
-Reklam-
0 oy
tarafından
Şikayetlerini okuyun önce ondan sonra karar verin derim bende araç için istiyordum vazgeçtik 
(1,550 puan) tarafından
Şikayetler yazıyor da memnuniyet de var mı diye merak ettim. Yoksa 1 yıl beklememiz lazım
tarafından
Onların şartları vardı arkaşım kardeşine araba almıştı halasına çıktı sonra onlar ilk kurada aldı benide telefonla aradılar şartları söylediler bende babama şartlarını söyledim pek aklımıza yatmadı ipotek oluyor aldığınız malda arayın bir görüşün isterseniz
(1,550 puan) tarafından
Numaramı kaptırırsam kurtulamayacakmışım gibi hissediyorum :-D
tarafından
Orası öyle çok sık hal hatır soruyorlar sağolsunlar :)
0 oy
(147 puan) tarafından
Kura çok geç çıkma ihtimali var. Benim akrabam ev icin girdi 2 buçuk senedir hala kura çıkmadı onların girdiği paraya ev kalmadı 
(1,550 puan) tarafından
En için uzun sürüyor onu biliyorum arkadaşım da girdi de araba için o kadar sürmüyor demişti
0 oy
tarafından
Cnm dun eminevim tweterda baya konusuldu. Batıyor soylentisi var 
(1,550 puan) tarafından
Aaaaa. Ya zaten gökten kasnak yağsa benim boynumdan geçmez diyorum boşuna mu diyorum :))
0 oy
tarafından
Eminevim battı canim
0 oy
(678 puan) tarafından
Bu çok değişkenlik gösteriyor nasıl gruba girdiğine bağlı biz 200 bin tlye girdik 30 ay 120 kişi 18 ay oldu çıkmadı bizede 30 ayın sonunda alacağız 
0 oy
(1,885 puan) tarafından
Eşimin arkadaşı arabasini aldı. Hatta biz de ev için girmeyi düşündük ama tayinciyiz karar veremedik vazgeçtik. Kura ile olduğu için geç çıkma ihtimali var. Ama onda da en geç ne zaman çıkar söylüyorlar. Ona göre giriyorsun

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 79 göst.
10 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Summer33 (981 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 234 göst.
18 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Mervenurrr (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 220 göst.
9 Kasım 2021 Diğer kategorisinde 0852 (741 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 147 göst.