0 oy
1,171 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşimle yeni evli sayılırız ilk ilişkimde ve sonrakilerde kan gelmedi 1 damla bile gelmedi ilk kez eşimle beraber oldum acı da hissetmedim eşim de kafaya takma kan görsem ben üzülürdüm dedi sizce neden kan gelmedi normal mi

33 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benimde ilk an gelmedi ama sonra birikmiş adet kanı gibi koyu bir kan geldi kahverengiye yakın çok anlayamadım ama ikimizde hiç umursamadık benimde eşimle ilk ilişkimdi karşındaki seni sevip sana güvendiği sürece hiç bir sorun yok
-Reklam-
0 oy
(1,885 puan) tarafından
Benim de gelmedi canm bı de kan olacak diye valizde çarşaf taşıdım o kadar:) herkeste gelmiyor esnek olabiliyor ya da doğumda bile yirtilabiliyormus. Kendini zaten biliyorsundur eşin de cahilce davranmamıs sen de takma kafana
0 oy
tarafından

Esin kan görse niye üzülüo

0 oy
(2,529 puan) tarafından
bende de az oldu canım yani az dediğim öyle bir iki damla değil tabi ama ne bileyim derler ya çok oluyor falan diye boşuna korkutuyolar saçma bir şekilde normal şekilde oldu hatta eşim ben daha fazla olur diye düşündüm diyo :)))))
0 oy
(3,108 puan) tarafından
Çok esnek olabilir. Kuzenimin doğumda patladı
0 oy
(299 puan) tarafından
kızlık zarın esnek olduğundan kaynaklı muhtemelen onlar genellikle doğumda patlıyor   esin sorun etmediyse takma kız kimileri cahil anlamıyor
tarafından
Yok canım eşim hiç sorun etmiyor ben biraz tsktım bana diyor sen cahil misin işte kendine saygı duy diyor
0 oy
(415 puan) tarafından
Bnce cok ıyı cnm bnm adet olur gbı kanama oldu yanı cok kotuydu :(
0 oy
tarafından
Aslında kan kızlık zarından gelmiyor zaten. Hatta zar da değil sümüksü bir şey. Ve vajina kadından kadına değişir. Bazısının çok aşırı dardır bazısının da geniştir. Bir diğer önemli etken de şu birliktelik öncesi ne kadar uyarıldığın. Benim bir tanıdığım da elastik teşhisi kondu her birlikteliğinde kanaması oluyor. Anca doğum yaparsan düzelir demişler. Bu tarz durumlar içinde kendini suçlama. Evlilik öncesi hem jinekolojik hem psikolojik bir tedavi bu yüzden görülmeli. Ben çok istedim ama apar topar yasaklar gelecek diye kiyilinca nikah kaldı. 
0 oy
(454 puan) tarafından
İki ay sonra gelmişti benim
0 oy
(747 puan) tarafından
Herkesim farklıdır canım.Biz daha birleşmeden sadece değmesiyle oluk oluk kan aktı hemde günlerce hiçbirşey yapmadığımız halde.10 günlük evliydik hiç karıkoca ilişkimiz olmadı.Hergün salya sümük ağlıyordum sana eş olamadım kesin bi hastalığım var diye.Kanser olduğumu bile düşünüp aile hekimine gittim düşün.Sonuç 10 gün sonraki ilk beraberlikten hamileyim 3 ayımız kaldı.Kanama olsa bi dert olmasa bi dert kadın olmaz zor
0 oy
(24 puan) tarafından
Esnek zardır damarlar incedir benimde başıma geldi benim şiddetli ağrım oldu ama biz onun için gittik daha çok doktor esnek ve damar ince kanda gelmez yırtılmazda doğumda belki dedi ve genetikmiş bu durum senin kız çocuğun olursa onunda bu şekilde olabilir dedi
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Kızlık zarı esnektir büyük ihtimalle doğumda açılır. Kadın doğuma gidip baktirabilirsin canım sorun etme çok olağan ve yaygin bir durum 

İlgili sorular

0 oy
59 cevap 1,984 göst.
0 oy
49 cevap 1,619 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde Sevgiselamn (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 76 göst.
20 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Eslo (791 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 472 göst.

384,823 soru