0 oy
989 göst.
Diğer kategorisinde (6,687 puan) tarafından

Dunde post acmişdim bu gun gitdim baktim şu 2si arasinda kaldim..siz olsaniz hangisini alirdiniz?

image

imagebeyaz olanin dolabinin içi cok guzel ama çogunuzda beyaz kullanişli deyil dediniz kararsiz kaldim :(

47 Cevaplar

0 oy
(983 puan) tarafından
Bence beyaz olan guzel
(6,687 puan) tarafından
Sagol kuzum bende oyle dusunuyorum
-Reklam-
0 oy
(826 puan) tarafından
Kesinlikle 2
(6,687 puan) tarafından
Tesekkurler canim
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Tabikide beyaz. 2Nci olan çok eski model olarak duruyor.ayeıca benim mobilyalarımda beyaz ve aşırı memnunum kahverengi tozu aşırı  belli ediyor. Birde aynasının ortasında bölme olmaması da iyi oluyor. Benimkinde bölme var şimdiki aklım olsaydı bölme yaptırtmazdım kendimi tğm göremiyorum :)
(6,687 puan) tarafından
Bende şuan ahşap model kullaniyorum sıkıldımda bu tondan..bana gore beyaz evi daha guzel daha geniş ferah gosteriyo..o yuzden beyaz istiyorum sadece kullaniş acisindan kararsizdim sagolun icimi rahatlatdiniz❤ayna hic aklima gelmemişdi iyiki hatirlatdin canim
(1,070 puan) tarafından
Gerçektende beyaz büyük ve ferah gösteriyor evi. Bizim ev modelleri kayınvalideminki ile aynı alylı üstlü binada oturduğumuz için. Onunki kahverengi odayı ferah göstermiyor boğuyor gibi. Benimki beyaz sanki yatak odam daha büyük gibi cidden. Halbuki benim eşyalar daha büyük olmasına rağmen. O yüxden asla pişmanlık duymazsın açık renkten. Ben 3 yıldır kullanıyorum memnunum
0 oy
(2,256 puan) tarafından
Ikısıde süperrr 
(6,687 puan) tarafından
Tesekkurler canim
0 oy
(44,840 puan) tarafından
İlk olan çok güzel.    
(6,687 puan) tarafından
Tesekkurler kuzum
0 oy
tarafından
Beyaz olan daha güzel yukarıdaki 

Hem alttwkıde çok koyu değilki 

Ama öok beğendim beyazı
(6,687 puan) tarafından
Simdide ahsap kullaniyorum sıkıldım bu tondan ama kullaniş acisindan rahat...o yuzden beyaza risk edemiyordum sagolun beni rahatlatdiniz)

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 459 göst.
28 Eylül 2019 Aile kategorisinde Miss91 (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 396 göst.
0 oy
5 cevap 110 göst.

396,416 soru

11,857,981 cevap

35,956 kullanıcı

...