+1 oy
282 göst.
Diğer kategorisinde (60 puan) tarafından

Doktor bugün verdi fazla ilaç olmasın şurup verim bunuda dedi çünkü 4 tane ilacım daha var bunun dışında yan etkilerine baktimda normalde siyah dışkı olabilir kan ilacı yapiyo diyodukya bunun yan etkisinde siyah dışkı ciddi yan etkidir mide kanaması fln yaziyo kullanan var mı acaba 

image

4 Cevaplar

0 oy
(2,375 puan) tarafından

Aaa evet kullandim iki paket hatta siselerini de atmadim süs yapiyorum

(2,375 puan) tarafından
Ama kan ilaclari geneli öyle bu bir sorun degil ki kullanmayı bırakınca normale dönüyor
(60 puan) tarafından
Yok biloyorum bi öncekinden ama onda sorun değil yaziyodu bunda ciddi bir yan etki doktora gidin yaziyo oyuzden tedirgin oldum
(2,375 puan) tarafından
Dr yazmadi mi bunu
(60 puan) tarafından
Evet doktor yazdı bugün de reçetesinde böyle yazdığını yeni gördüm
(2,375 puan) tarafından
Sen kullan çok ciddi bir yan etkisi olursa dr una soyle
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bütün kan ilaçları öyle sadece kabız ve siyah dışlı yapıyor
(60 puan) tarafından
Evet oncekinde yaziyodu kabızlık ve siyah dışkı normal diyodu bunda ciddi yan etkidir acil doktora gidin yaziyo anlamadım bnde
0 oy
(1,885 puan) tarafından
Ben kullaniyorm evet diski rengi koyu oluyor bunu kullanırken. Bir de bende felaket mide bulantısı yapıyor. İkinci kutu bitecek ama çekilecek gibi değil değiştirmeyi düşünüyorum
(60 puan) tarafından
Normal yani dimi çünkü önceki ilaçta normal diyodu bunda siyah dışkı teklike doktora gidin yaziyo oyuzden sormak istedim bide günde iki kere sabah akşam ac yazmış sizde iki kere mi kullaniyosunuz
(1,885 puan) tarafından
Yok canm normal ben hamilelik öncesi de çok kullanmıştım bunu. Normal hap şeklinde olanlar genelde kabız yaptığı için bunu mecbur aliyorm.gunde iki kere ama bana tok karna verdiler
(60 puan) tarafından
Aynen banada ac kullanma yemekten bi iki saat snra al dedi
(1,885 puan) tarafından
İnşallah sende bulantı yapmaz Bitirdi valla beni:(
(60 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(1,850 puan) tarafından
İlk geldiğimde kullandım dislerimde leke bıraktı.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 106 göst.
1 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 162 göst.
0 oy
0 cevap 83 göst.
0 oy
12 cevap 241 göst.
5 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,253 soru