0 oy
294 göst.
Diğer kategorisinde (219 puan) tarafından
Travel sistem bebek arabasi kullanan varmi memnun musunuz veya kullanipda memnun olduğunuz bebek arabasi resim li olarak atarsanız sevinirim 

11 Cevaplar

0 oy
(5,492 puan) tarafından
Yakın zamanda eski sistem aldık, satıcı bile önermedi travel sistemi. Evet bu daha pahalı ama kullanışlı değil dedi
(219 puan) tarafından
Eski modellerde cok büyük ve cok kotu duruyor
(129 puan) tarafından
Neyini önermedi bende bebek arabası alacam da merak ettim neden eski bebek arabasını önerdi
(5,492 puan) tarafından
Katlamadı ağırlığı, benim evim 4. Kat adandörsörsüz, hem bebeği hem arabayı bir arada çıkaramazdım. Bagaja bile zor sığıyo. Gövde üstünde katlanmıyo çoğu araba. Bi de evde de çok yer kaplıyo öyle olunca
-Reklam-
0 oy
(129 puan) tarafından
Bende yerimi alayım şurda 
0 oy
(1,006 puan) tarafından
Joie litetrax 4 kullanıyorum canım ben çok memnunum
0 oy
(843 puan) tarafından
Travel aldığıma pişmanım hem büyük hem ağır. Kullanamadık. Olursa zaten saticam

Geçen gün baston araba aldık hafif heryere sığar ;)
(129 puan) tarafından
Hangi marka hangi model aldınız ben ilgilenirim düşünürseniz bana da uyarsa fiyat olarak
(843 puan) tarafından
Maller Valentina travel sistem Bebek Arabası. Rengi pembe..
(129 puan) tarafından
Ya keşke pembe olmasaydı :(( ben elendim gardropsa dolaba falan ekleyin eğer yapmadıysanız
(843 puan) tarafından
Zaten ortak renk taraftarıyım ben ama seçenek azdı kırmızı mavi pembe olunca :) bizimde bebik kız olunca. İnşallah sizde gönlünüzce bir araba alırsınız kullanışlı olmasına dikkat edin.
Zaten bakalım letgo dolap felan düşünüyorum :)
(129 puan) tarafından
Aynen bende ortak renk istiyorum
0 oy
(1,142 puan) tarafından

Bziimkinden memnunum öyle agırda değil diğerleri gibi gayet kullanışlı tavsiye derim. Elele allroad 

image

(219 puan) tarafından
Tam olarak markası nedir
(1,142 puan) tarafından
Elele markası allroad serisi
0 oy
(9,884 puan) tarafından
Casual cadillac var bende travel inanilmaz agir. Asansorum yok 4.katta oturuyorum. Asonsor olsa çok kolay olurdu. Imkanin varsa al. Ama yoksa çocukla cikarip indiremiyorsun. Ablam kraft aldı cabin tip aşırı rahat kolay
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Travel sistem arabamız var cok fazla kullanıyoruz memnunuz da ama şimdiki aklım olsa kabin tipi bebek arabası alırdım. Hem hafif hem de yas aralığı yok. 19 aylik artık ayakları sığmamaya başladı sanırım kabin tipi bebek arabası alacağız. Bu arada modeli Kanz Bloom.
0 oy
(4,061 puan) tarafından

image

Ben bayıldım elim ayağım oldu iyiki almışım bna alma dediler pandemı ne gerek var dediler hastaneye gisekn çok lazım oluyor tekerleği yıkayıp evde kullandım hp hla kullanıyorum gercktn baby force benim 800 TL almıştım hepsiburada dan takip et indirim oluyor hp 

(219 puan) tarafından
Bende bu marka gördüm civilde beğendim çoğu kişidede gordum
(4,061 puan) tarafından
Civilden gldi zatn bnada ama hepsi burada dan aldım ☺️
(219 puan) tarafından
Gule gule kullanın insallah
(4,061 puan) tarafından
Saol cnim bnm elim ayağım oldu gercktn tavsiye ederim
0 oy
(843 puan) tarafından

image

bu model.........

0 oy
tarafından
Bana annemler aldı travel sistem kullanamadım sattım e bebekten normal bebek arabası aldık aşırı derece rahatladım asansör yok bizde 4 katta oturuyorum indir bindir taşı zordu para da cebime koydum:D
0 oy
tarafından
Baby plus pixel bebek arabasi kullaniyorum kesinlikle kabin tipi almalısın canim hem hafif hem görüntüsü hoş tavsiye ederim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 117 göst.
5 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Genann.e2112 (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 65 göst.
9 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 53 göst.
11 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Tbae (207 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 65 göst.