0 oy
248 göst.
Diğer kategorisinde (70 puan) tarafından
Panik atak var bende ölümden korkuyorum  vesese biliyorum ama corana oldum 11 gun once ama geçti acaba o mu tetikledi  Panik atagimi yoksa lohasalikmi benim gibi olan varsa lütfen yazsın 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Olabilir canim ustuste gelmiş Rabbım yardimcin olsun psikolojik destek düşündün mü hiç 
(70 puan) tarafından
Evet düşünüyorum ama ilaç verirler diye korkuyorum daha önce kullandim ama suan emziriyorum
tarafından
Yani aslında durumdan bahsedebilirsin ilacsiz cozulebilirse iyi olur senin için zor.hastalik çünkü
(70 puan) tarafından
Ama aliskinim 6 sene oldu bu hastalığa yakalanali  Yani öyle bişey olmicani biliyorum tabi ALLAHIN dediği olur tabi vesvese olduğunu biliyorum
tarafından
Şüphesiz canim tabiki annemde de var o yüzden  tedirgin oluyorum ben korkutuyor beni yani ama insan kendi kendine yenecek Allahin izniyle en güzeli bol bol oku O'na sığın sırtın yere gelmez kendi kendini inandirarak yenebilirsin Allahin izniyle sanırım bu hastalikta biraz insan kendi kendini iyileştiriyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kanama bittiyse lohusalık bitmiştir kalk bir abdest al namaz kıl kuran oku Rabbim yanında unutma
(70 puan) tarafından
Namaz kılan biriyim stn kuran okuyorum bol bol ama hastalık ışte
(70 puan) tarafından
Bide kanamam daha gecmedi
tarafından
Ben onları yapınca bir nebze rahat ediyorum bende de var panik atak arada banada öyle düşünceler gelmiyor değil ama insanın evladı olunca öyle oluyor sanırım ya
0 oy
(673 puan) tarafından

Ikisi biraraya gelmiş canım. Lohusaykwn bende o korkuyu yaşamıştım özellikle doğumda. Bana birsey olursa çocuklara kim bakar annesiz naparlar diye düşünüyodum o yüzden ağlaya ağlaya doğuma gittiydim. Hele ilk kızımda yine lohusayken  cocuk gunduz uykusunda diğer odada. Ben yuz kere kalkıp bakiyodum ya eve hırsız girerde çocuğu çalarsa diye. :D  simdi kendime gülüyorum :D

İlerde sende kendine güleceksin 

0 oy
tarafından
Rabbim yardımcın olsun inşallah 
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Nas Felak oku bol 

0 oy
(1,550 puan) tarafından
77 günde lohusalık kalmaz muhtemelen corona etkilemiştir. Bi de hatırlıyorum ki ben de  bebeğim olduktan sonra ölümden çok korkar olmuştum. Öncesinde çok gözü kara biriydim ama bebeğim varken bana bişey olursa ona kim bakar nasıl bakar üzülür eksik kalır öksüz kalır diye çok korkuyordum. Zamanla, çocuğumun bana ihtiyacı ve  bağımlılığı azaldıkça bu korkum da azaldı 
0 oy
tarafından
Lohusalıktandır canım sen bebişle bol bol vakit geçir 
0 oy
(119,306 puan) tarafından
rukye ayetleri dinle
0 oy
tarafından
Bilmiyorum cnm geçmiş olsun

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 173 göst.