0 oy
238 göst.
Diğer kategorisinde (67 puan) tarafından
Hanımlar cift kişilik yatak alacağım. Neye dikkat edeyim ne özelliklere bakayim. Bilgisi olan ya da magazadan alıp memnun kalan tavsiyesi olan var mi

6 Cevaplar

0 oy
(395 puan) tarafından
İnce yataklı olandan alma mesela direk yayları çıkar üstü Alezli olan varsa temizliği süper olur fermuardan çıkart makinada yika birsin şeklinde olur bazana dikkat et derim sağlam malzemeli olsun en önemlisi de garantisine bak 2 sene garantı olsa yeter garanti iste zaten olur ama bir iki yatma da bazası kırılanı görmüştüm böyle şeylere dikkat et
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kesinlikle istikbal al o kadar rahat ki ortopedik zaten yattıgında vücut şeklini alıyo cok rahat kendş kendini temizleyebşlme özelliği var yanş terledin diyelşm sarardı hava ile temasla uçuyor rengi düzeliyor ben temizlik yaparken bazama kahve dökmüştüm bi oturup içeyim şurda dinleneyim dedm döküldü sadece şöyle bi ıslak bezle sildim hafifçe zamanla rengi düzeldi uçtu gitti leke. Bide odada kırmızı dekor mum vardı onu düşürdüm üstüne kırmızı izi çıktı oslak mendille aldım hemen ama iz kaldı zamanla bi baktım oda uçmuş enteresan bi yatak :D gerçi alırken söylemişlerdi bu özelliğini ama bu kadarda beklemiyodum
0 oy
tarafından
Yumuşak olmasin denerken rahat gibi gelir insana ama uzun vadede belini mahveder serte yakın al
0 oy
(44,758 puan) tarafından
Biz istikbalden almıştık 7 yıl oldu hiç iyi çıkmadı yayları hemen gevşedi sertte degildi öle bı kaç ay önce yeni aldık bambinin muhteşem yüksekde oldukça sert belimizede çok iyi geldi çok begendik
0 oy
(239 puan) tarafından
Istikbal cok rahat benim bel agrim var ytagimda hic bi sıkıntım olmadi bide bambinin yeni yatigini arastir istersen ama istikbal ortapedik cok rhat
0 oy
(1,929 puan) tarafından
Yüksek olmasın bence en önemli bu bide kaba alma ince yataklardan al

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 145 göst.
15 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Ipek41 (7,376 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 176 göst.
9 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Cemo55 (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 107 göst.