0 oy
526 göst.
Aile kategorisinde (350 puan) tarafından
Bi kaç gündü gorumcemde kaliyodum kızlar bugünde eşim izinli annesiyle almaya geldiler neyse gorumcemle eşi çok kavga eder anlaşamazlar kaynanamda hep mutsuz suratı asılır falan dogal olarak neyse kahvaltiya oturduk kızlar eşim bna laf sokuyo kaynanamla yan yana oturuyoruz aman sen suz kızım ikide bir niye suscam ya dedim gormuyomusun ne diyo dedim e sen kadınsın alttan alacaksın tamam hayatım de geç dedi bende kalktım masadan gittim eşyalarımi topladim arabaya bindik eşim müzik açtı bennde söylüyorum arkada biz sen söyle diye acmadik diyo hado ordanda bi atostik yine sen susuz kizm oldu İstanbul dan akrabası geldi kaynanamin hadi oraya gittik donuste kadın diyo ruveyda zayıflamış sen kilo almissin çocuk yoruyo falan dedim neymiş dolap doluymuş yemiyomusum yine kaynanam beni mutfağa çağırdı gel bak tatlı yaptım sana yede sütun olsun diyo ya sinir geldi yok oglunuda savunmuyo tamam kavga etmemizi istemiyo anlıyorum da bu adamları böyle alistiriyo sonra çek bakalım sizdede oylemi ya ters tepki de tartisiyomusunuz

7 Cevaplar

0 oy
(515 puan) tarafından
Canım biz çok tartismayiz hatta hiç tartismayiz eşim anlayışıdır bn de sabirliyimdir ama mesela bir olay oldu bn de sinirlendim benim kendi ananem sus sen suss kızım sen dur kızım konusma kızım der eşimi çok savunur haklı oğlan oğlan doğru dio der o da ondan yüz bulur kaynanam da bnm oğlum konuşmaz ki bnm oğlum bişe demez hep sen yapiyon der annem bile hatta kardeşlerim bile eşimi savunur bazen ben de deli oluyorum karismayin diorum ya karismayin ananem annem ve babam a da karışır bizimkiler nerdeyse hergun tartışır bıktık artık ananem annemi susturmaya çalışır annem susmaz ve deli olur yeter anne 40 yaşındayım sen sus der
-Reklam-
0 oy
(1,722 puan) tarafından
Bnim eşim hiç bni rencide edecek kırcak bişey demez yalnızken demez biri vatken hele hiç demez ama bn bazen saçmalıyorum kalbini kırıyorum çok pişman oluyorum ama iş iştem geçiyo tabi. Kaynanmda tartışmamıza falan şahit olursa eşime sus köpekk diye azarlayıp susturur 2 seneik evşiyiz 1 kere tartıştık ondafa suç bndeydi eşim telegonda eve geç geleceğini söyledi bana küstüğü için kaynanamda bu şekilde azarlamıltı  
0 oy
(1,350 puan) tarafından
Alışmışlar kendilerini sus pus olup oturtmaya bende hayatta alttan almam haklıysam bunu kaıdını erkeği yok eskidenmiş kadını hor görmek nefret ediyorum bu zihniyette 
0 oy
(1,933 puan) tarafından
Aynen en nefret ettiğim şeydir oğlum sus deyip onları susturmazlar bize derler sus diye bide ogullarinin yanında susmayi ezilmeyi normallestirirler benim basimdada var seni çok iyi anlıyorum 
0 oy
(130 puan) tarafından
Vallahi kaynanı tebrik ettim Şunu söyleyeyim Benim annemi yaptığı nasihatların aynısını yapmış bir anne gibi gerçekten de eşler annesinin önünde çok değişiyorlar bir havalar havalar ama bazı kaynanalar bu duruma çok sevinirken kaynanan Okdr panik olmuş ki Seni düşündüğü için emin ol seni kızı gibi seviyor Ki böyle davranmış olay onların önünde büyümesin istemiştir gerçekte eşlere toplumda cevap verince olay daha çok büyüyor Dahada bi egolari şahlanıyor oyuzden ben çok büyük olay olmadıkça evimde halletmeye çalışıyorum insanları da huzursuz etmemek adına susunca daha da pişman oluyorlar erkekler çünkü kadınlar susunca :) emin ol gerçekten de Kazanan senn oluyorsun edebiyat kitaplarında da geçer Susmak en büyük cevaptır sesizlik öldürür çoğu zmn :) Ben böyle düşünüyorum 
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Canim sen esini kirip uzmuyorsan onunda sana bu sekilde davranmasina musade etme. Ozellikle yaninizda 3. Bir kiso varsa esler bu konuda dikkat etmeli. Yani kari koca disarda birbirilerine deger vermezse cevredekilerde vermiyor birnevi firsat doguyor. Ayrica sana sus diyecekleeine esine denilmeli. Benim esimde kendi ailesinin yaninda olunca sanki yurek yemis gibi oluyor konusuyor ama beni onlarin yaninda laf sokmasina musade etmiyoru. Gayet ciddi cevap veriyorum. Yoksa ardi arkasi kesilmiyor bu laf sokmalarin.
0 oy
(905 puan) tarafından
Her ewlilkde  tartışma  olr hic bir ewlilik dort dörtlük  dgl cnmm ama simdi ye kdr büyük tartsma  hic olmdi eşim baskasinin  yanında benmle  tartsmazz ewde de pek tarsmaz  genelde   ama şunu diyim eşini uyar ewde gel  ne dersen de ama miletin yanında deme 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 241 göst.
10 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Onlygirl (183 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 296 göst.
18 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 213 göst.
24 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Alyakus (2,364 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 482 göst.