0 oy
357 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar maksat sohbet olsun, kızım 4 aylık daha şuanlik düşünmüyorum tabikide ama sizce kaç yaş olmalı aralarında bide çin takvimine güvenen var mı? Çin yaşı felan diyor kafam tam karıştı, kızımda doğru çıkmıştı ama herkeste öyle olmuyormuş sanırsam

18 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ben 1 tane kokoşla kalcam Allah olmayana isteyene versin yaş için bilgim yok 

Çin takvimi erkek dedi kız çıktı 
tarafından
Goya kendi yaş grubuna bakmicakmışsın çin takviminde her zaman yaşının üstüne 1 ekleyip o yaş aralığına bakacakmışsın
tarafından
Kız çıktı
tarafından
Bak demek biz yaş grubunu doğru bakmıyoruz zaten çin takviminde kendi yaşına değil 1 yaş ekleyip diğer yasa bakmaliymişiz :)
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ben hiç yapmadım çin takvimini. Bence 4 5 6 yaş olmalı aralarında çünkü diğer bebeği sevgiden mahrum bırakmamak gerek
tarafından
Ben eşime bunu anlatamıyorum işte beraber buyusunler diyor ama bende insanim
tarafından
Tabi gene siz bilirsiniz
+1 oy
tarafından
Hiç güvenmiyorum bende ideal yaş 2
tarafından
Bende 2 diye düşünüyorum ama zor olurmu bilmiyorum
tarafından
Oğlum şuan 26 aylık ve 5aylık hamileyim bakalım ne olacak :)
tarafından
Allah o gücü verir canım sağlıkla al kucağına
0 oy
tarafından
Çin takvimi saçmalık cnm inanmıyorum ona 

Bence ideal yaş 4 olmalı aralarında en azından ben öyle yaptım rahatım ablalık yapıyor kardeşine
tarafından
İnşallah bende yapabilirim o kadar eşim anlamıyor :)
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Benim kızımla oglumun arasında 4 yaş 3 ay var öle çok zorlukta çekmedim 
tarafından
Büyük çocuk büyüdükçe rahata alışıp diğeri zor gelir diyorlar
(44,603 puan) tarafından
Yoo kızım büyüktü doğum yaptım tam rahatlamıştım ikinciye hamileydim ama kızımın çok faydası var oynatır ilgilenir ban banyodaysam bakar bakkala inceksem bakar iki seneye oğlum yonundende rahatlatın bida düşünmüyorum zatem
tarafından
Oh ne güzel Allah bağışlasın canım sağlıkla büyüt
0 oy
(80 puan) tarafından
Çın takvimine güvenip halime kalmadım ama ill hamileliğimde erkek yazıyordu erkek oldu simdi 19+3 kız yazıyordu doktor kız dedi. 2 yaş 15-20 gun olacak aralarında Allah kısmet ederse. Plânlı değildi ikinci hamileliğim korunalak oldu. Yanlız olduğumuz için bukadar erken istemiyordum ama Allah nasip ettiyse kolayinida verir inşallah:))
tarafından
Peki mesela 21 yaşımdayım Çin takviminde 22 yaş aralığına mi bakacam :D of beynim yandı
(80 puan) tarafından
Bu yıl hangi yaşi alacaksaniz ona bakın:)
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Bnve 2 yas olmali.en az
0 oy
(3,159 puan) tarafından
Bir kızım var ikinciyi düşünmüyorum çocuğuma iyi bir gelecek için tek çocuk olması gerekiyor maddiyat baya zorluyor maddiyatin varsa 2 yaş ideal
tarafından
Herkesin düşüncesi farklıdır tabi :)
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Saçma geliyor hepsi bana

3 yas iyi bence

İki kızım arasında 3 yaş 3 ay var smdi 3.bebek yolda küçükle arası 23 ay olcak ama :unsure:

tarafından
Ay ne güzel hepsi küçük birden büyücekler :)
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Ben 11 yaş koydum araya :) tam çocuğumla arkadaş olduğum zaman iyi oldu yani bana yoldaş oldu yardımcı oldu :) Çin takvimi de boş balon
tarafından
Çok değil mi ya 11 de
(1,550 puan) tarafından
Hayat şartları öyle gerektirdi :) biz de elimizde olan durumun tadını çıkarmaya çalışıyoruz geç de olsa kardeşi olacağı için oğlum da mutlu :)
tarafından
Haklısın tabi canım her an her istediğimiz olmuyor hayat bize ne sunarsa onu yaşıyoruz :) Allah sağlıkla büyütmek nasip etsin
0 oy
(1,466 puan) tarafından

Benimkide 4  aylik  5 sene düşünmüyorum  tabi bu yaslada  alakali:) 

Guvenmiyorum  cin takvimine  sacma:D

tarafından
21 yaşındayım ben :))
(1,466 puan) tarafından
Bende 23 isde :D
0 oy
tarafından

Güvenmiyorum 

4 yaş olmalı ama bizim 7 yaş var aramızda  :) nisanda doğacak bebeğim abisi 7 yaşında
tarafından
Ooo maşallah sen baya ara vermişsin :)
tarafından
Evet  öyle oldu canım:)
0 oy
tarafından
3 yaş var şükür zorlnmyrm

Çin takvimi  bende tuttu
tarafından
Şimdi diyelim 21 yaşımdayım Çin takvimi haritasında 22'ye mi bakacam ?
0 oy
(2,838 puan) tarafından
Ben beraber büyüsünler istedim biri kocaman olmuş okula gidiyor diğeri yeni doğmuş sar başa.. bunu istemedim kızım 20 aylık gebe olduğumu öğrendim aralarında iki buçuk yaş oluyor isteyerek oldu ama öğrenince üzüldüm kızımı ihmal eder miyim acaba dedim.. elimden geldiğince onu sevgiden güler yüzden mahrum etmemeye çalışcam Allah kolaylık versin
tarafından
Allah o gücü verir canım emin ol bende 2 yaşında olsun kızım bı tane daha düşünüyorum Allah'ın izniyle
0 oy
tarafından
Ben çin takvimini yaptım kızdı kız çıktı:) 

Ama inanmam böyle şeylere 
tarafından
Bendede öyle çıktı :)
0 oy
(7,941 puan) tarafından
Kızım oğlundan 3 yıl 7 ay büyük çin takvimine baktım oğlumda herbiri farklı söyledi inanmıyorum
tarafından
Tabi bazılarında çıkmıyormuş işte şans
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Çinli kelimesin dahi güven olunmaz inanmayın aralarında 4 yaş olmali bence

tarafından
Hahah haklısın :)
0 oy
tarafından
Çin takvimine güvenmiyorum kız dedi oğlum olacak hayırlısıyla ikinciyi en az iki yıl geçmesi gerek diyor doktorlar rahmin dinlenmesi için aile ne zaman hazır hissederse kendini ozaman yapmalı bence
tarafından
Haklısın canım

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 213 göst.
23 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Mavi-beyaz (1,681 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 142 göst.
30 Mart 2023 Diğer kategorisinde Sevda01 (831 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 197 göst.
9 Kasım 2022 Aile kategorisinde AyseYkA (755 puan) tarafından soruldu