0 oy
305 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bugün doktor kontrolüne tekrar gittim kan değerim bir tanesi yüksek çıkmıştı doktor vana gidip detaylı ultrasona gir dedi bende tamam dedim sevk etti eşime msj attım tamam patronla konuştum biri yerime girecek gideriz dedi bende tamam bakarız dedim baktım görümcem bana gitme virüs var hasta olursun ultrasona girme boş gidersin benm dayımın eşine bebeğin başında kise var denilmiş ama saglikliymis benm teyzem yengem doğum yaptı herkes kimse gidip girmedi sende gitme falan dedi neyse eşim eve geldi bana gitmiyelim yaa zatn hasta olsa aldirmazsin bakarız hastalik var virüs falan demesi zoruma gitti 

Yani kısacası bana gitmiyelim dese tamam derim ama ablasının kullandığı kelimeyi kullanması zoruma gitti virüs hastalık var falan diye bebeğini düşünmüyor ablasının ne dediğine bakıyor elimden gelen birşey yok gidemiyorum aileme desem annem götürür ama sıkıntı çıkarır eşim ailesi şimdi ben ne yapım çok üzgünüm ağlamaktan başka birşey gelmiyor elimde. 

Bide gitmek değil derdim sadece iki doktora gittim ikisinde bebeğin durumu iyi dedi bugün ki doktor bizim ultrasonda net belli olmuyor detaylıca herşeye bakılıyor git dedi ondan birşey olabilir mi diye korkuyorum 

Kusura bakmayın uzun oldu çok şey demek istiyorum daha

6 Cevaplar

0 oy
(775 puan) tarafından
Bu detaylı usg  bebeğin herseyine bakiyolar canım. Allah korusun Bi rahatsızlığı olduğunda doğar doğmaz tedavi ediliyor benim Rahim açıklığı varmış 3 mm orda fark edildi çok önemli birsey durumun varsa özele götürsün madem eşim. Orası kalabalık olmuyo 200 300den başlıyor ne saçmalıyor o acba
tarafından
Benm eşim annesi ve kardeşi virüs var hastane de yolda falan bulaşır diyor Ama para için yapıyorlar çok cimriler
(775 puan) tarafından
Valla canım Allah yardımcıniz olsun bu kadra tavizde verilmez anneye kardeşe benimde iki oğlum vra söyle anakuzuus olmasınlar ananyi anne eşi eş bilsinler insallahhh elin kızını alıyorlar hayatına sıçıp birkiyo. İtler
-Reklam-
0 oy
tarafından
Üzülme canım bebişi düşün oda üzülür annesi bende girmedim akıl verenler çok olduğu için benimkide her zaman gitmeye karsı hayırlısıyla kucaklarımıza alırız inşallah ❤️ 
tarafından
Amin inşallah canm
0 oy
tarafından
Tm hastalığı olsa aldrmican ama en azından  kendini hazrlican  sen nerde yaşıyorsun bu arada uzak  mı vana

Inşallah sağlıkla al kucağına 
tarafından
Gidiş geliş 7 8 saat sürer eşim tamam dedi ama annesiyle falan konuştu sonra hastalık var diye bahane etti ama hastalık bahane para gider diye ama onların cebinden para çıkmıyor bide niye cinsiyet kız oldu için istemiyorlar cinsiyet için ayrı bir sınır ettiler beni bide buna karisiyorlar
0 oy
(249 puan) tarafından
Bak canim bende normal devlet hastanesine gittim ama detayli daha ayrintili gosteriyo mesela benim kizimda böbrek genislemesi var onu perinatoloji doktoru takip etti hep doguma kadar git bence şimdi bobregindeki genişleme 17 mm olmus antibiyotik verdi duzeliyo yavaştan hani sozum su sen gidebilirsen tek git 
tarafından
Tek gidemem eşim benle gelir ama ailesi dduruyor biz o kadr çocuk getirdik oda getirir birşey olmaz ne olacak diye
0 oy
(147 puan) tarafından
Canım odada sen ve doktor oluyo zatn. Cift maske takip gidelim de esine bence. Evet aldırmayacağız ama bi hastalık varsa onun önlemi alınıyor sonra pişmanlık yaşamayın 
tarafından
Pişmanlıktan çok bir şey olsa Allah korusun vebali eşim ve kaynanam gilde onlar herşeye karışıyor buna da karıştılar Allah'a havale ediyorum onlari
0 oy
(3,448 puan) tarafından
Allah aşkına konu sizin ve bebeğinizin sağlığıyla alakalı bişeyse ne kocanıza ne babanıza ne kaynananıza ne kimseye söz hakkı bırakmayın, kimseye laf anlatmakla uğraşmayın, çıkın tek başınıza gidin. Bu sözüm bütün kadınlara.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 58 göst.
25 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 26 göst.
0 oy
24 cevap 547 göst.
25 Ocak 2024 Aile kategorisinde Duru'm (16,490 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 103 göst.
15 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Miraysu (2,640 puan) tarafından soruldu