0 oy
1,078 göst.
Diğer kategorisinde (2,944 puan) tarafından

:( kızlar nolur dua edin nolur yer gök dua 

Oğlumun atesi düşmüyor 38 39 ve hastaneden çıkamıyor surekli ağlıyor anne baba istiyor benim elim ayagim bağlı kuzum orda perişan oldu ağladıkça atesi çıkıyor bebeğim ufak koyup gidemiyorum emiyor bugün mama alsam ablamlar baksa dururmuki kızım ben oğlumun yanina gitsem çok çaresizim çok oğlum orda annesiz babasız kızım burda annesiz babasız kalacak Rabbım nolur bi mucize yaşat evladla sınama kurban olduğum 

38 Cevaplar

0 oy
tarafından
Oyy kurban olduğum Rabbim Şafi ismi hurmetine şifa ver şu mübarek ayların yüzü suyu hürmetine:((
-Reklam-
0 oy
(679 puan) tarafından
Hatta şuana kadar düşünmen gerek bile yok bir an önce git küçük bebeğin mama yer uyur hiç birşey olmaz oğlun  çok daha önemli küçük anlamicak  hatirlamicak  memeyi unutup birakirsada yapcak bisey yok herkes emmek zorunda değil inşallah öyle bisey olmaz ama bunu düşünme diye yazdım ben olsam hasta olanın yanında olurdum net 
(2,944 puan) tarafından
Kuzum bizde temasli olduğumuz için herkes gelemiyor gelecek olan teyzesi uzakta bende gidip alamıyorum  caresizim
0 oy
(6,908 puan) tarafından
Cnm yanlış anlama ama orda hasta olan yavrun sana milyon kere daha fazla ihtiyacı var lütfen onun yanına git moral ol ağlayıp durmasın yazık günah iki gündür aklımdan çıkmıyor kuzum
0 oy
(612 puan) tarafından
Kesinlikle yavrumu hastanede yalnız bırakmam. Kızın babasıyla anneannediyle kalabilir. 
0 oy
(388 puan) tarafından
Kurban olurum yaa:(( kuzum bir mama al.ablana bırak kızını git bak oğlun daha fazla ağlamasın lütfen seni çok iyi anlıyorum yaa senin yerine ben agliycam artık kızın en azından küçük yatırıp kandirirlar ama oğlun anlıyor yokluğunu git git
0 oy
(39 puan) tarafından
Kesinlikle hastaneye gitmelisin sütun vvarsa sagg yoksa mama versinler o çocuk senin yokluğunun üzüntüsüyle iyilesemezki anmesi Allah yardım etsin çok üzüldüm 
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Allah sifa versin cnn oglum ve bebegin ne kadarlik sut sag birak ve mama al git bence
0 oy
tarafından
Kurban olurum ben ona keşke elimden bisey gelse yakın olsa yeminle gelir bakarım bebeğine emziririm bile ama duadan başka bisey gelmiyo elimden . Rabbim safi ismiyle şifa versin inşallah 
0 oy
(3,902 puan) tarafından
Mama birakip bnce oglunun yanina gitmelisin cnm cnki onun daha cok ihtiyacı var sana 
0 oy
tarafından
Allah o duruma düşürmesin Rabbim yardimcin olsun ama ben kesinlikle evdekini guvenebilecegim birilerine emanet eder hastanedeki yavruma koşardım ne demek tek basina :( cocuk aglamaktan iyileşeceği varsada iyilesemez:(
0 oy
(12,524 puan) tarafından

Oyy yaa kıyamam bebek durursa oğlunun yanına git canım çok geçmiş olsun Rabbim acil şifalar versin inşallah :'(

0 oy
(3,807 puan) tarafından
Bebegini emzircek kimse yokmu  yada sag sutunu baksin kac aylik durmazmi kimsede benim yengemin ikizlerinden biri hastanede kalmisdi yemgemde yaninda kaliyodu 3ayliken birinede ablam emzirip bakmisdi bende 1 hafda annesiz diye cok uzuluyodum  .Allahim sifa versin derdi veren Rabbim sabrinida versin inşallah 
0 oy
(2,241 puan) tarafından
rabbim sifa versin dualarim sizinle canim . kizina mama al sutunu sag birine emanet et oglunun sana ihtiyaci var tek basina olmaz canim birkac saat de olsa yaninda olmalisin 
0 oy
(1,399 puan) tarafından
Kızını birine birak oğlunun yanina git ilaçtan cok seni görmesi ona daha iyi gelecek moral olur çocuğuna 
0 oy
tarafından
Oğlun corona ise sizde corona yokmu olmadınız mi 
0 oy
(2,720 puan) tarafından
Oglun nasl oldu merak ettm naptnz canm 
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım Rabbim şifa versin inşallah neyi vat 
0 oy
tarafından
Ay kuzum ya geçmiş olsun ikilem zor ya rabbim şifa versin