0 oy
705 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Slm.kizlar şimdi benim eşim hep kapanmamı isterdi ve isterde .. Neyse bende dedimki çocuk olduktan sonra dusunurum neyse ilk kizim dogdu ee kapanma isi noldu dedi bende kac cocukdan sonra kaoanacagimi demedimki sayi belirtmedim diyerek yirttim.. Gel gelelim ikinciye hamileyim ve ogun esim keisn bi dille kaoanacaksin dedi bnde hayir ddim oda gorucez dedi .. simdi napicam blmiyorum gercekten hazir degilim eminim ypamicam kapansam bile 

25 Cevaplar

0 oy
(39 puan) tarafından
Allah nasip eder inşaallah. Içimden gelmiyor yazmışsın bazı yorumlarda daha hazır değilim yazmışsın bunlar sana şeytanın verdiği vesveseler yok hakkıyla yapamazsın yok yine açılırsa ya yamazsan gibi bunlar s3nin korkuların değil vesveselerin o yüzden şeytana izin verme unutma nefsin neyi istemiyorsa Allah onu istiyor biranda senden çok şey beklenmez herşey yavaş yavaş sen bir adım at yapamayacağın  hiç bir şey yok kim neyi hakkıyla yapıyordu Allah hepimize birşeyleri hakkıyla yapmayi nasip etsin eşini baskı yapıyor olarak değil seni biraz hızlandırmak istediğini düşün zaten çok açık değilim diyorsun  o yüzden çok kolay olacak inşaallah bismillah de kir şeytanın zincirini Allah yardım etsin feyiz versin
tarafından
Ne gzl yzmssn canim
(39 puan) tarafından
Sağol canım katkısı olur insaallah
-Reklam-
0 oy
(457 puan) tarafından
Evlenirken seni öyle kabul eden biri ndn kapan der ki bunu Allah için kendin karar verip yapman lazım ben kapaliyim ama kendim istiyerek kapanmıştım 12 sene önce :) kocam için değil 
0 oy
(13,285 puan) tarafından
Gel sarılalım aynı durumdayız 
Cocuk olsun öyle dedim.kizim oldu eşim de kapanmıyor musun dedi cevap vermiyorum geçiştiriyorum 2 cocuk mu diyorsun dedi şimdi 
0 oy
(342 puan) tarafından
Canım istemeden kapanırsan senin için çok zor olacak. Her zaman tekrar açılmak isteyeceksin. Bunu eşine güzel bir dille anlat. Gönülden istemeyince olmuyor Malesef. 
0 oy
(845 puan) tarafından
Benimki sevgiliyken kapanmani istiyorum kapan derdi evlenince derdim evlendim kapan dedi içimden gelince dedim hep oyaladim bir sabah uyandım kendiliğinden kapandım sonra namaza başladım eşim beni hep teşvik etti birden insanın içine geliyor  seninde gelir içine doğru zamanda ama eşin için kapanınca açılma isteği gelir zoraki olmuyor çünkü benim ki anlayisliydi beklecem dedi 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 121 göst.
11 Kasım 2022 Diğer kategorisinde 3prensannesi (1,494 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 74 göst.
29 Mart 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 128 göst.
13 Haziran 2022 Aile kategorisinde hanimeli (498 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 337 göst.