0 oy
347 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Yahu bu adam öyle bi uyuyo ki dünyası yıkılıyor uyandırınca bazen en ufak seste uyanıp üf püfyapıyo bezen de davul çalsan duymuyo şimdi salonda uyumuş kalmış gece yatarken orası soğuk oluyo kalk yerine yat diyorum yok bağırıyo üf püf yapıyo uyku arasında geçen gün de aynısı oldu gelmedi üstüne bi battaniye attım bu sefer kalkınca kızdı çok soğuktu diye ne yapim yani kaldırdım kalkmadı bu sefer battaniye de örtmüyom hadi bakalım kalsın orda. Anası da aynı ya bi insan misafirliğe gittiği yerde kafasını koyup horlaya horlaya uyur mu her yerde uyuyorlar anası da bütün çocukları da insanın hiç mi derdi olmaz düşünmez. Uyuyunca dünyadan kopuyolar sonra da eee sen uyandırmadın oluyo kızıyo bi de 

7 Cevaplar

+2 oy
(5,311 puan) tarafından
Arkasına geç elinle hafif hafif itir yere küt diye düşünn sende koşarak gelmiş gbi.yap arkasından ne oldu de zaten uyanır 
(5,311 puan) tarafından
Uykudan geçiyorsa inanır bence dene   ben bizim herife yapıyorum
(1,845 puan) tarafından
Ya sen cidden cadisin jskaakskakaksksk
(874 puan) tarafından
Nasıl gulduysem uyuyan çocuk kıpırdadi Allah iyiliğini versin ya :D
(1,664 puan) tarafından
Ahaha çok güldüm ya
(5,311 puan) tarafından
Sağolun kızlar ama öyle  ne yapayım onların nazı biter mi bitmez
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bırak ki.ci donsun girer yatağa 
tarafından
Bıraktım valla üstünü de örtmücem ya bağırmasa hadi neyse bi de köpeek gibi bağırıyo eline dokunuyom vuruyo ittiriyo
tarafından
Ayyy hiç çekilmez Allah sabır versin yada ört üstünü sen kendin rahatça yat sonra sıkıntı olmasın
0 oy
(139 puan) tarafından

Battaniye ortuyorsun bagiriyor hastalanma diye yapiyor yok ama insan ne anlar yardimdan 

Agir konustuysam ozur dilerim

tarafından
İşte o yüzden örtmedim bu sefer insan olana yapılır iyilik
(139 puan) tarafından
Haklisin canim
0 oy
(344 puan) tarafından
Şu gamsızlıktan birazda bize lazım :D
tarafından
Nerdeeee kaynanamın kızı kaçmış kadın uyuyarak kaçıyo sorunlardan
0 oy
(536 puan) tarafından
Benimki de aynı kafayı nereye koysa uyuyor bide safalak oluyor çok tatlı umut hadi yatağa diyorum hmm tamam diyor yatıyor sonra birden kalkıyor hadi sende uyu diyor benide uyutuyor zorla snwknsowjd
tarafından
Öyle olsa gözünü seveyim
(536 puan) tarafından
Valla kız uyur  ama  mesela üstümü örter uyandığında illa benide uyutur çok uykucu ama 8 saat çalışıyorsa 16 saat uyuyor
tarafından
O da fazla be gülüm
(536 puan) tarafından
Napcaksin uyusunda sesi çıkmasın :D
0 oy
(1,521 puan) tarafından
Bırak ne hali varsa gorsun canim , niye kaldirmadin derse seslendim duymadim uf ledin pufledin de 
tarafından
Öyle yapcam artık
0 oy
(874 puan) tarafından
Biz Ramazan'a yine böyle bir kaç  gün kala evlenmiştik eşimi kaldırıyorum sahura namaza iftara  yumruk sallıyor tekme filan denk gelmedi ama çok kızdım sonra babasına söyledim ayarsız bu dedim :) ben sana sopa yapayım uzaktan dürt dedi :D :D 
tarafından
:D ben de öyle yapayım en iyisi

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 1,111 göst.
20 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 413 göst.
19 Nisan 2022 Diğer kategorisinde berkin (909 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 613 göst.
30 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Ahsenbennn (1,787 puan) tarafından soruldu