0 oy
226 göst.
Diğer kategorisinde (2,252 puan) tarafından
9 aydr çektiğim   çile uyku... ya insanlar bebegiji uyutup besigine koyar ve uyur.bizim geceleriimiz bitmiyor bir gecede 10bin defa uyanmak nedir ya 20 dakika uyu uyan uyu uyan mal oldum ya hayattan zevk alamıyorum artik ya. Hele ben boyleysem gelisim cağında uykuya bu kadar ihtiyacı olan bebek be hale geliyordur.cok sey istrmiyorum ya uyutayim 3 4 saat uyusun sonra kalkip yesin tekrar uyusun. Gece boyu meme dışarda  20 dakika uyu hoop tekrar kalk. Inanın sinirlerim bozuldu arrik

11 Cevaplar

0 oy
(152 puan) tarafından
Çok sıkmı ackyor da yada çok meme mübtelası dmkki oyuzdenmi acaba cnm blki yatmadan tıka basa doysa genede uyanıyormu çok sık
(2,252 puan) tarafından
Canim uyumadan önce irmikli muhallebi ya da elmali ypgurt da versem 20 dakikada uyanıyor. Uyuyunca bir seyler kaçıracağını mi düşünüyor artık bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
(536 puan) tarafından
Allah kolaylık versin canım bunu gördükten sonra doğuma gerek yok  çocuğum benle ömür boyu böyle yaşasın dedim şuan içimden
tarafından
Sez Ryan di bnm ki genel
(536 puan) tarafından
Allah bağışlasın kuzum
tarafından
Amin canm  darısı başına
(2,252 puan) tarafından
Seda canim elimde olsa ben de geri koyacam:) selda gozun aydin canim Allah anali babalibuyutdu büyütsün
tarafından
Teşekkürler canm
0 oy
(775 puan) tarafından
Aaa aynı ben +1 farkla ikizlerim gece uyumadan yediriyorum  saat sonra başlıyor kalkmaya kafayı yicem
(2,252 puan) tarafından
Ay ıkiz miii Allah yardim etsin bacim
(775 puan) tarafından
Amin canım amiinnn
0 oy
(25 puan) tarafından
Bizde uyumuyoruz bu saatde burdaysak 
(2,252 puan) tarafından
Uyumalıyız ama
(25 puan) tarafından
:D alıştım artık napak az daha sabır
(2,252 puan) tarafından
Insallah az daha sabirdir bazen gücüm tukeniyor. Hele herif horlaya horlaya yatıyor ben 500 kez kalkıyorum ağzına vurasim geliyor
(25 puan) tarafından
Emin ol benim kadar çekmemişsndr 2defa komalık oldum şeker den dolayı uyumadgm için sürekli düşüyodu
(2,252 puan) tarafından
Sekerim yok cok şükür ama uykusuz olunca insan hicbir sey yapamiyoŕ hayaytan soguykr
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Offf offf bıktımm
(2,252 puan) tarafından
Sende miii gel sarılalım. Ya neden uyumuyorlar:(
(1,428 puan) tarafından
Karnı tok eminim yatarken çok güzel yedi ama anlamıyorum cidden
(2,252 puan) tarafından
Yok canım ya bilirim açlıktan değil
0 oy
tarafından

Uyku deme cnm çok zor Allah sabır versin sana.Benim kizimda oyle.:ermm:

(2,252 puan) tarafından
Hemde nasil zor canim illallah valla. Amin canim Allah sanada sabir versin
0 oy
(451 puan) tarafından
Ya kafayi yicem vqllahi saat basi biktim ne gaz sorunu bitiyor ne yeme sorunu 8 aylik olduk hala yeni dogan gibi gazi var kolik bi bebekti neler cektik dogdugundan beri boyleyiz valla bintim yaaa ne disarda duruyor ne icerde gunduzde ayni gecede hayatimi zindan etti bana dogduugndan beri gunduz yarim saat gece saat basii ayakta ;(((((
(2,252 puan) tarafından
Ah canim cok zorlar gercekten bir an once buyuseler
(451 puan) tarafından
O kadar zorki gazli bi bebek zaten ilk zamanlar hic susmadan 2 saat alardi
(2,252 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun sabir versin canım
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Biz bile 3 gün aynı saatte uyansak alışkanlık oluyor. Bebeğinizde de durum bu. Alışkanlık haline getirmiş. Uyku eğitimlerini denemekten zarar gelmez diye düşünüyorum. Güvenli bağlanmayı etkilemeyen eğitimler var. Kitapları filan iş görüyor. Tutarlı sabırlı olmak gerekiyor. 
(2,252 puan) tarafından
Ben bulamadim canim onerebilecegin kitap var mi
0 oy
(431 puan) tarafından
Benimkide 8 aylık önceden 7 8 defa kalkardı şimdi 2 haftadır 5 dk sonra uyanıyo hiç uyumuyoruz desem yeridir artık hiç halim kalmadı 45 kiloya düştüm
(2,252 puan) tarafından
Sabir da güç de kalmiyor insanda. Allah yardimcimiz olsun
(431 puan) tarafından
Amin canım seninde yardımcın olsun inşAllah
(2,252 puan) tarafından
Amin canım sağol
0 oy
(119,361 puan) tarafından
kiz gece uyumadan tok tutan bisiler yedir muhallebi hibi falan gazida yoktur 
(2,252 puan) tarafından
Yediriyorum canim koca bir kase yiyiyor sonra yarim saatte uyanıyor yine
0 oy
(44,718 puan) tarafından

15 aylık bizde oyleyiz saat başı kalkiyo süt icmeden asla uyumuyo 7 dede ayaktayız oruçta napicam bilmiyorum:(

(2,252 puan) tarafından
Aynen oyle canim bizimki de. Cok zor olacak

İlgili bir soru bulunamadı

380,384 soru

11,389,285 cevap

34,894 kullanıcı

...