0 oy
378 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
...........................

18 Cevaplar

+9 oy
(25,224 puan) tarafından
Bakıcı sana kötü bişey söylememiş tavsiyede bulunmak istemiş belli ki. Bence senin lafların hoş olmamış kibar konuşmuşsun evet ama haddini bil sen kimsin demeye getirmişsin resmen. Benim çevremde çocuk bakan çok insan var ve annelere de gayet tavsiyeler veriyo. Sen cocugun annesi olabilirsin ama bakıcılar emin ol bazen annelerden daha tecrübeli oluyor. Ben olsam bende bakmazdım bu laftan sonra cocuguna. Para ödüyorsunuz diye kimse sizin lafınızı işitip köleniz olmak zorunda değil 
(7,441 puan) tarafından
Ahaha Selo bizi yormamis :-)
(119,463 puan) tarafından
Seloo hislerime tercuman olmussun kankim
(10,431 puan) tarafından
Gel kız öpem alnından seni valla bakıcıyı kırarım diye korkuyorum ben aksine çünkü iyi bir kadın ve hani art niyetle demez yapmaz biliyorum onu verdi yani kadın bana baya baya terslemiş bir de arayınca müsait değilim cila olmuş
(470 puan) tarafından
Artiladim aradigim yorum
(25,224 puan) tarafından
Sağolun canlar❤️
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Senin yerinde olmak konusunda bir şey demicem ama bakıcının yerinde olsam bir daha gelipte bakmazdım 5 dk lığına bile bakmazdım. Aa ne güzel iyiligimizi düşünüyor diyeceğin yerde, kadın bir şey demiş bin ah işitmiş. 
+1 oy
(147 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bence kötü birşey dememiş o tecrübeli olduğu için söylemek istemiş. Bende bakıcı olsam bana da böyle konuşulsa bende bakmıcam derdim yani biraz kırıcı olmuşsun. Ne kadar para veriyorum gozuylede bakılsa da emanet ettiğin şey senin çocuğun canın o yüzden bakan kişiyede biraz daha iyi davranmak onun gönlünü hoş etmek lazım diye düşünüyorum. 
0 oy
tarafından
Belki bı tahriş gördü iyi niyetle söylüyor pişik olmasın diye niye büyüttün anlamadım doğrusu pişik mi olucak birseymi olmuş faln diye sorsan iyimis 
tarafından
düzenlendi
.......
tarafından
Olede bide pisigi varmış yani kötü olsun diye değil oda sağlığı için diyor bence kötü niyet aramissin şimdi yeni bulacagin hiç ilgisiz olursa bana derse
0 oy
(677 puan) tarafından
Demekki kızarıklık falan gördü o yüzden söyledi hem iyi bi bakici olmasa onu dert edipte sana söylemezdim umursamazdı. Ama sen baya laf söylemişsin kadına ben olsam bende bakmazdım bu kadar laftan sonra
0 oy
tarafından
Bence çok sert bir uslup kullanmissin kotu niyetle dedigini zannetmiyorum bakicinin. 
0 oy
(2,028 puan) tarafından
Bakıcın baya özenli ve bilinçli  imis canm evlat bu başka bir Bakıcı  belki bu kadar iyi olmaz  . Bana sahsen 1 saat sonra bezini değiştir dese direk tahriş mi olmuş derim  teskkur ederim 
0 oy
(15,827 puan) tarafından
Senin yerinde değilim ama bakicinin yerinde olmak istemezdim oda zaten yapamasii gerekeni yapmış
0 oy
(1,571 puan) tarafından
Bence abartmissin kötü bişey dememiş oda sonuçta tüm gün bakıyor bebeğine kendinde bunu demeye hak görmüş olabilir sen sadece para verdiğin biri olarak. Bakmissin kadına ama o ablası teyzesi gibi görmüş kendini bence bu gayet 8bisey ben olsam sahiplenmesi bebeğimi düşünmesi hoşuma giderdi 
0 oy
(17,876 puan) tarafından
Kadın bişi dememişki güzel bişey söylemiş ne güzel ilgili bişeydende memnun olun ya hep şikayet hep şikayet 
0 oy
(10,557 puan) tarafından
Cnm.ne güzel düşünüyor diyeceğin yere bir sürü laf demissin ne güzel.iste bebeğini düşünmüş 
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Bakıcı sana kötü bir şey söylememiş canım sadece bir tavsiye sende azarlamissin sanki bayanı 
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Bebeğinizi oldukça benimsemiş demekki bence kötü algılamayın. Evet tabiki sizin bebeğiniz siz nasıl isterseniz öyle bakılacak ama kötü niyetli ya da ilgisiz bı bakıcı olsa inanın daha çok zorlanirsiniz. Bence konuşup tatlıya bağlayın. Ortak bir yol bulun kolay değil şimdi yeni bir bakıcı bulmak ve ona güvenmek. 
0 oy
(379 puan) tarafından
Canim bende 1 yıla yakın bakıcı baktı eğer tasinmasaydi hala yanımda olurdu . Şöyle soyleyim bende senin gibi paniktim kendi evimde baktirdim ama heryer kamera vardı. Ben tüm kıyafetlerini akşam gelince yıkardim ek gıdasını o gün oyniyacagi oyunu bile hazırladım. İlk zamanlar paniktim cunki sonra abla bana dediki çocuğun gündüz sürekli yanında benim hergun gelişiyor istersen ben onun gelişimine göre yonlendireyim. İlk once tuaf geldi sonra zamanla baktım öle okuduklarim uygulamaya calistiklarim olmuyo çocuk kenidisini yönlendiriyor tecrubeliydi şimdi diyorum ki iyiki dinlemişim dedim ben kızımın daha emzigini yere attığını hatirmalamam bibieronunu yere atmazdi emziği agizindan çıkartır ters olarak erebildigi en yüksek yere koyardı.cocgum pişik olmadı ıslak mendil bile çok kullanmazdi yikardi otosunu sürekli çok temiz baktı bende karışmadim sonra alıştım 
(470 puan) tarafından
Vala yikadiysa helal olsun o bakiciya kimse yıkamaz cnm Allah razı olsun ondan
(379 puan) tarafından
Allah bin kere razı olsun Çok şükür.
0 oy
(119,463 puan) tarafından
Bayagi kirici olmus senin yazdiklarin kibar ama agir seyler yazmissin
0 oy
(10,431 puan) tarafından
Evladına bakıyor ve tavsiye vermiş ben bir söylerken 3 düşünüyorum kadını kırmayayım diye açıkçası ben olsam ben de bırakıyorum derdim kadın belki pişiğe yatkın gördü söyledi bizimki de tavsiye veriyor 3 çocuğu var yaşıtız ama hiç bu böyle ters düşünmedim açıkçası 
0 oy
(152 puan) tarafından
Sana bezi ile  tavsiyede bulundugunda hayrdr neden böle söledn bi sorunmu oldu gbisinden bi sorgulasaydn bklm ne dycekti ona göre tepkini koysaydn 
0 oy
tarafından
düzenlendi
................

İlgili bir soru bulunamadı

381,065 soru

11,408,170 cevap

34,945 kullanıcı

...