0 oy
1,492 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi

Ben eşimle severek evlendim birazda cahillik vardı tabi çok seviyordum bazı şeyleri göremedim iyiye yordum.Annesi uvey babası da annesi ne derse onu yapiyor eşimi ve özden olan 6 tane kızı küçükten beri çalıştırıp parasını almış ellerinden neyse bizim aileyide benide istemiyorlardı ama bu kadar da olacagini keştirememistim onlar akrabadan alma yi istiyorlardı eşimde bende birbirimizi bırakmadık adanaya düğün için ev için annem ve kardeismle gittik ve bize yapmadıklarını bırakmadılar annem sınır krizi geçirdi ilk kez Benim^ yüzümden kardeşime tokat attı olaylarin yüzünden kendimi hiç affetmiyorum bu yüzden Benim^ yüzümden neler yaşadılar diye biz ordayken kaynatam herkese haber veriyor onlari sakın evinize almayın diye biz gittik kimse bizi ne aradı ne sordu çok kötüydü kaynanam bana neler neler söyledi annem de dayanamadı tartistik çıktık evden parka gittik ağladık ama annecim Benim^ icin gene vazgeçmedi bu işten ama ben maldım bunlari bile bile gene katlandim düğün yaparken hiç bisey yapmadi babası eşim borçla yaptı şimdi çok borcumuz ve sıkıntımız var birde eşim kendisini emekli etti ev aldı kredisini eşim ödedi babasi sanada alçam diyip kandırdı ve evi uvey kadının üstüne yaptı bizde ünyeye taşındık eşinle onlardan uzaklaştık Benim^ memleketime geldik annemler yardım ettiler babamim dükkanında çalışıyor eşim neyse bunun büyük ablası var üvey ananin ağzından konuşuyor sürekli geçende onunla kavga ettik bana dediki sen terbiyesiz hadsiz falan yazdı bizim büyükler ağzımıza da sıçsa ses çıkarmayız dedi bende aynen dedim çok dogru soyledin mehmetin agzina cok buyuk sicmislar biz simdi onu temizliyirz birdaha da konusmadim engelledim tlfnda hala da babasina laf dedirtmiyo bu aralaralar çok sıkışık durumdayız eşimin aylık 7 milyar ödemesi var ve buraya yeni geldiği için işler de istedigi gibi olmuyor ben hastahaneye bile gitmiyorum hasta olunca masraf olmasın diye bugün sabah dişime ağrı girdi dayanamadım ağladım hem açısından hemde işte düştüğümüz bu durumdan eşimde gördü uzuldu doktora gidelim dedi yok dedim gecti dedim şuan hala ağlıyorum birde ablası arayıp düğün varmış illa gel takıni tak ayip olur diyo ben doktora gitmiyorum borcumuz var diyoruz hala eşimi arayıp duruyor sinirlerim çok bozuk kızlar çok üzülüyorum alnıma yazılmış bu kara yazi diyorum eşimi çok seviyorum ama bilmiyorum ya ama şimdiki aklım olsa daha mantıklı düşünürdüm bazı şeyleri :(

23 Cevaplar

0 oy
tarafından
ay ne pisliklermis çok fenalarmis o ablasina nolu yor ya senin doktora verecek paran yok ki olsa bile karisamaz yok taki tak yok şöyle böyle tam yolmalik o ablası
tarafından
sorma canım ya oda aynı babasinin kafasından kardeşi borçtan her akşam başı ağrıyor çocuğun birde kalp hastası zaten hiç düşünmüyor masus yapıyor o....pu
tarafından
Ay Allah sana sabır versin ordan da uzaklasmissiniz yinyine kuduruyorlar tahammülü kalmıyor insanın ya
tarafından
arayıp konuşam diyorum eşim istemiyor geçen de bayağı bir söyledim laflarimin altında kaldı bisey diyemedi
-Reklam-
0 oy
(1,064 puan) tarafından
Canim peki eşin senin istedgnemi ailesini istedgi seylere mi bakiyor yani en cok kimin sözünü dinler anneci babacı mi?
tarafından
canım öz annesi küçükken olmuş zaten üvey annesi var ve onlarlada artık konuşmuyoruz
(1,064 puan) tarafından
Eşin en cok senin lafina bakip ablasylada olsa kmseyle gorusmuyorsa dugune gitmek istemiyorsa zaten sorun olmaz bundan sonra inşalalh ama ailesi kotu oldugu halde yinede bi kac kisinin lafina bakip seni uzuyorsa yazık derim üzüldüm haline allah yardmcn olsun, benm esimde ailesinin ne oldgnu blr ama yinede bazi seylerde bana taviz vermez babasni dinler
tarafından
yok canım ablasının ne oldugunu biliyor ağzına da bakmak değilde lafın yeri geldiğinde bazı şeyleri söyleyemiyor kirilmasinlar diye
0 oy
(1,933 puan) tarafından
Ay öz kaynanadan çektiğimiz yetmedi üveyi düşünemiyorum bile 

Esin ne diyor bu konularda sana destek cikiyormu o önemli canm
tarafından
evet canım uvey annesi ve babasiyla görüşmüyor da sorun su ki büyük ablası üvey annesinin ağzından konuşup onların bisey yapmamış gibi onların lafını söyleip duruyor

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 177 göst.
2 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,923 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 851 göst.
9 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Smyyee (808 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 122 göst.
16 Şubat 2024 Aile kategorisinde Mlknkrc (301 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 1,200 göst.
28 Eylül 2022 Aile kategorisinde Cinarimmmm66 (150 puan) tarafından soruldu

396,150 soru

11,850,690 cevap

35,944 kullanıcı