0 oy
827 göst.
Aile kategorisinde (808 puan) tarafından
Merhabalar daha önceki postlarimda belirtmiştim kaynanamla yaşıyorum diye dün akşam karpuz kestim getirdim yedik neyse odama çekildim bebeğim oynamaya başladı bende eşimde hissetsin diye koşarak onun yanına oturma odasına gittim yoktu birden içeri girdi kaynanamla mutfaktalarmis kaynanam beni görmedi soyleniyodu bir bokun sahibi olamayız biz diye meğer bana diyomus karpuzu derin kesmemisim diye söylüyormuş benim yüzümden biseyleri sahibi olamiyolarmis oysa eve aldığı yemeklik yada yiyecek dışında ayriyeten bana bişey özel bişey almaz sadece doktora goturuyo bebek için okadar  telefonum bozuldu onu bile kendi param vardı evlenmeden önce onla aldım ama ablasına kendi 2binlik telefonunu verdi ben nerde hata yapıyorum anlamıyorum benim beceremedim evliliği 

9 Cevaplar

+4 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Küfür etmemek  için cevapsız kalmak istediğim çok post var ve buda onlardan biri 
-Reklam-
0 oy
(1,426 puan) tarafından
Senle alâkası yok kaynanayka aynî evde oturmani zararlari bunlar bende oturdum ve sonumuz ayrılık oldu hiç bir zaman yaranamaz sin 
(808 puan) tarafından
Bosandinmi
(1,426 puan) tarafından
Evet suan da bitme aşamasında ben bide kaçtım ***** gibi anasının babasının bacılarının ağzına baktı yapmadıkları denedikleri kalmadı çok şükür babam sahip çıktı bana kızı oldu 8 aylık daha bi kez olsun kızını görmeye gelmedi rezil insan ailesi de rezil insanlar
(808 puan) tarafından
Ailem arkamda evime bile gelemiyolar hamileyim bebegim icin korkuyorum başa cikamassam bakamassam hastalanirsa baba isterse bir sürü şey geciyo aklimdan herkes sabret diyo sabredince geciyo saniyolar
(1,426 puan) tarafından
Valla hamile kaldım bana vurdu onu dahada çekmez dim aileme kadwr laf ettiler bi düğün yaptılar gelinlik için neler yaşandı bi ayakkabı alamadılar bi çorap alamadılar iç çamaşır alamadılar dahada saymayım babamın evinde geldim bi kere bile gelin yapmayın etmeyin demediler zaten oda bizi hiç istemedi yani benimki en mantıklı karardı çok şükür ailemle kızımı çokta güzel büyüttüm büyüyoruz da hiç biri ben-i yanlız bırakmadı hep yanımda oldular
0 oy
(10,502 puan) tarafından
Sen becermişsin de başkaları beceremiyor işte geline yüklenmeyi laf etmeyi bi halt sanıyorlar 
(808 puan) tarafından
Okadar asagilaniyorum ki kocam gormuyo bile onlar mükemmel ben sorunlu
0 oy
(119,282 puan) tarafından
Ayri ev şart bende 1 sene oturdum hayatim mahvoldu evi ayirmanin yolunu bul
(808 puan) tarafından
Bosar beni ayrı ev istemez
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Biz alismaya calistikca bir yasamayi icinee 

..... 
(808 puan) tarafından
Böyle yaşamak çok ağır geliyor
(5,436 puan) tarafından
Evet cok iyi anliyorum seni gecenlerde bende kayinpederimle tartistim 3 gun konusmadi benle
0 oy
tarafından
Bir dahaki sefere karpuzun yarısını al yarısı kabukta kalsın 
(808 puan) tarafından
Birdaha karpuza elimi suremem ki nede başka biseye
tarafından
Niye süremiyorsun orası senin de evin sen böyle pasif davranırsan kaynandan daha çok laf işitirsin dişli ol biraz
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Sende hata yok. Bu kaynanalar neden oglunum eşine saygı duymazlae boyle kıskanırlar. Neden oglunu sacma sapan doldururlar nedir bu çekememezlikleri. Ne isterler ki. Onun yası kac senin yaşın  kaç. Ne isterler gelinlerden. Boyle konusa konusa oğullarını karılarından sogutuyolr. Allah hepsini ıslah etsin hepsini bildiği gibi yapsın
(1,175 puan) tarafından
Bir de bana zırt pırt sütün mü yok diyip duedu. Göğüs petlerim süt doluyodu bide gösterirdm bak diye sütüm var o da diyo senin göğsün niye akıyo ki demekki süt az bişi geliyo ucuna oda akıyo diyip  duruyodu  beni öyle öyle sütüm azaldı smdi cocuguma yetmiyor cocugumda istahsız yavrum nefret ediyorum ondan
(808 puan) tarafından
Hiç bukadar kindar olmamistim birine karsi hep iyi tarafini düşünürdüm şimdi bulamiyorum bile bazen ben kotu kalplimi oluyorum diye sirguluyorum kendimi
(1,175 puan) tarafından
Sen kötü kalpli degilsin canım onlar öyle. Oglunu doldurarak hem oglunun yuvasını dağıtıyor hem senin hakkına giriyor. Eziyet bu. Inan ben hic kindar digilim hemen affederim. Unuturum. Bazen içimden torununu özlemistir gidiyim görsün diyorum . Eşimle mesajlarını görüyorum vazgeciyırum. Eşimle kaynana kavgalıydı. Yazmıski oğlum ben seni böyle bilmezdim  üzüm üzüme bakabaka kararı yazmıs. Benle ne alakası var
(808 puan) tarafından
Oğluyla tartissa hakaretleri ben yiyorum ayni işte bunlar insan değil babam kiziyo araştırmadan verdik diye bir komşu kapımızı açmaz komşuyu bırak kızlarından başka kimse gelmez eve birtane seveni yok cay icirmekten aciz
(1,175 puan) tarafından
Öyle canım öyle. Bikere eşim bi hata yapmıstı bende babasına anlattım bunu nasıl yapae vs diye cok canım yanmıstı. Babası cok kızmıstı filan eşime . Ondansonra bu anası olcakkadın bitane yazı paylasmıs. Evladımızın karakteri güzel olsun diye bir ömür harcayalım hic tanımadıgı bi insan gelsin 1saatte degiştirsin kararkterini. Allah iyilerle karşılaştırsın diye bişi yazmış. Okadar üzüldüm ve zoruma gitti ki. Oğlunun yaptıgı yanlısı da benden bildi ya pes dedim. Hicmi ogluna bişi kondurmaz bi insan cok lanet bunlar oyazıdan sonra daha da takmıyorum onu bişi diyince he diyorm dinlemiyorm bike
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Kaynanayla yaşadıkça bunlar olur. Ev üstündr ev olmaz bacım. 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Beğenmiyorsa kendi kessin deli mi ne , hamile hamile neden moral bozuyor.

Tek çözüm evinizi ayırmanız

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 792 göst.
30 Ağustos 2019 Aile kategorisinde Kahvemsi (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,018 göst.
14 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Cansu33 (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 668 göst.
12 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Cansutaskin4 (42 puan) tarafından soruldu
0 oy