0 oy
218 göst.
Aile kategorisinde (94 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar ii günler. Spiral taktırmak için çocuk sağlığı ve aile planlama merkezlerini aradığımda korona dan dolayı şuan bu merkezlerde spiral taktırılamadığı söylendi bana. Şehir hastahanesi yada özele gitmem gerekiyormuş. Ankarada oturuyorum bu arada. Özel hastahane en uygun 300 TL fiyat verdi bulduğum hastahaneler aradında. Taktıktan arkadaşlar nerede taktırdınuz yardımcı olur msnz. Şimdiden herkese çok teşekkür ederim. Kızlar bu arada Allah a şükür 2 oğlum var biri 21 aylık biri 2 aylık olacak ve ben tek bakıyorum. Onlaru bırakacak kimsem de yok eşime bırakıp gidip gelecem taktırmak için ondan dolayı özel daha kısa sürer diye özel düşündüm ama siizn fikirleriniz bnm için önemli 

9 Cevaplar

0 oy
(256 puan) tarafından
Ben 2. Cocuktan sonra taktrcam
(94 puan) tarafından
Benim 2 çocuk var. Biri 21 aylık biri 2 aylık ve tek başıma ikisine yetişmeye çalışıyorum çok şükür. Ama 3. Bir çoocuck kaldıramam sanırım onun için önlemimi almak istiyorum
(256 puan) tarafından
Tabiki al kuzum
-Reklam-
0 oy
(129 puan) tarafından
Randevu verilmiyor fakat hastaneye gittiğinde sıra alıp taktırabilir sin ben de randevu alamadım kapalıydı fakat gittiğimde taktlılar istersen hastaneyi ara sor belki sabah erkenden gidersen takılabilir
(94 puan) tarafından
Aile planlama merkezinde mi taktırdın canım yoksa şehir hastahanesinde falan mı
(129 puan) tarafından
Şehir hastanesi aile planlamasi bölümü
(94 puan) tarafından
Tamam canım çok sağol
0 oy
(2,128 puan) tarafından
Canm ya sonra olmazsa ben uygun görmüyorum açıkçası
(1,466 puan) tarafından
Ney olmaz sa ?
(2,128 puan) tarafından
Çocuk canm sonra çıkarınca yani
(1,466 puan) tarafından
Kız o insanı etkileyen  bişey deil yolu  tıkıyor  sadece öle dusun:D
(94 puan) tarafından
2 tane var cnm Allah bağışlasın inşallah 3. Yü şuan düşünmüyorum bi yandan da çalışıyorum çünkü
(2,128 puan) tarafından
Anladım canm hayırlısı
0 oy
tarafından
Devlete git canım ablamlar hep orda taktırdı
0 oy
tarafından
Devlet hastnesi de takıyor illa özel olması gerekmiyor özelde taktım ben 2 sene önce 380di 
0 oy
(462 puan) tarafından
Ben özelde 70 tl takmıştım cnm devlette tak git sıra al 
(94 puan) tarafından
2 çocuk var devlette beklemek istemiyorum onun için özele bakıyorum aslında sn hangi hastahane de taktırdın canım
(462 puan) tarafından
Ağrı dogubeyazit mediza özel hastanede
0 oy
tarafından
Ben 1.5 sene önce taktırdım korona yoktu aile planlamasında taktırdım yakacık kadın doğuma bağlı orası..bir sorun olmadı
0 oy
(135 puan) tarafından
Canım ben devlette taktırdım kan tahlili verdim ultrasona girdim yani tahlil çıkmasını bekliyceksin takma işlemi 2 dk o kolay ama tahlil kısmı oyalıyor 
0 oy
(920 puan) tarafından
Ben Erzincan'da taktırdım özel hastanede canm 120 muayene ücreti verdim kan tahlili falan verdim gebelik yoktu 200 lirayada spiral taktırdım

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 148 göst.
5 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Viyanaltinn (282 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 168 göst.
0 oy
7 cevap 183 göst.
27 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Havva45 (257 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 195 göst.
13 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu