0 oy
1,406 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

image

image

letgoda. alicm çok arastrdm çok güzelleride var pembe pembe fln:) ama hepsi bana çok uzak da oturuolr maalesef yakinmda bi bunu buldm sabtlnme yatma herşeyi var temizms de sizce nasıl ? rengi fln cokmu kötü? kızım 7aylik bu arada 

23 Cevaplar

0 oy
(13,662 puan) tarafından
Ne kadar canım 
tarafından
100 TL canım
-Reklam-
0 oy
(1,310 puan) tarafından

Yani fena degil begendiysen olur canim kullanicak olan sensin 

tarafından
çok Beğendgm söylenemez :( ama bütün begendklrm uzakdalar bi bunu buldm yakinmda ddklri gbi temiz ise ve özellikleride iyi idare eder diye dsndm ama sonradan pişman olmak da istemem sizlernn dsncelerni almak istiyorum görünüşü hkknda fln
0 oy
tarafından
Bağlantı yerleri sağlamsa su çubukları falan sağlamsa al canım genelde bu tarz şeylerin ikinci eline güven olmaz bence sıfırını da uygun bir fiyata bulabilirsin 
(3,149 puan) tarafından
Canım 150 yede var ama bu içine sindiyse al kırığı yoksa özellikle yan kısımlarda
tarafından
bakicgz canisi inş yoktur
(3,149 puan) tarafından
Inşallah hayırlı olsun bu arada ankarada mi yaşıyorsun
tarafından
amin ins. hayır canım
(3,149 puan) tarafından
Komşunun balkonda aynı renklisini gördüm de acaba o mu satıyor diye düşündüm
0 oy
(1,353 puan) tarafından
Gayet güzel canım bide sabitleme özelliği varsa çok isine yarar mama sandalyesine ihtiyacın olmaz
tarafından
vardı olması lazım knsmstik biraz zmn oldu şimdi alicm.nasipse aynen mama sandalyesi olrk isime yarar balkondayken flnda mama s. var ablam verdi ama bazı parçalarıni unttk gtrmeyi kullanamiorm buyzdn ha diyince de gidilip alınıp glinmior buyzdn bu iyi oluck
(1,353 puan) tarafından
Aynen canim süsü püsü çokta önemli değil kullanışlı olmasına bak sen
0 oy
(2,094 puan) tarafından
Güzelmiş cnm gönlünde varsa bırakma kulanırken elbet mutfakta  yemek yaparken çok iş görür 
tarafından
gönlümde hani pebmis pembis olsun vardı:) ama onlarda hepsi uzakdalar .s
(2,094 puan) tarafından
Olsun cnm işini gorsunde
tarafından
aynen canımm
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Bence çok güzel fiyatı ne kadar 
tarafından
100 TL canım
(12,854 puan) tarafından
Kaçırma al bence
tarafından
sıfırı pahaliyms arastrdm mama sklindekiler bakiorm bulablrmym yakında diye olmadı onu alicm kuzum eğer ddklri gbiyse
(12,854 puan) tarafından
Mama şeklindekileri hiç duymadım
0 oy
(1,524 puan) tarafından
Vaz mı geçtin gitmekten :) 
tarafından
yok vazgcmedm aslnda çünkü karrlydm ama mesjma cevap verilmedi ve arkdslrda gitme ara ara girerek ddilr
(1,524 puan) tarafından
Aynen baya kararlydn ya hani sorunu görünce şaşrdm
tarafından
dedgm.gbi ole oldu bnde bundan sonra sdce standart kişilerle muhatap olmaya karar verdim uzulmek kirilmk sinirlenmek istemiyorum çünkü
(1,524 puan) tarafından
Hadi bakalm :)
0 oy
tarafından

image

bak sifiri 150tl
tarafından
Aynen bende bunu demiştim ben carsudada baktım ya 150 den baslitir fiyatlar
0 oy
(349 puan) tarafından
Dun cıvıl de gordum tam hatırlamıyorum ama fiyat cok uygundu bakabilmek imkanın varsa oraya bı bak
tarafından
saol canım benim
0 oy
(94 puan) tarafından
 öyle yada böyle para vereceksin zaten bence gözünede hitap etmeli biraz bu fazla karışık renk cümbüşü:))
tarafından
biraz daha araştıraym.letgodn inş bulabrm
0 oy
tarafından
Canım bunun sıfırı zaten 150 TL ye felan var bence sifirini alabilirsin tabi yine sen bilirsin en fazla 190 TL felan oluyor 100 TL yi ikinci ele verme derim tabi sen bilirsin yine kuzum 
tarafından
netten baktım kuzum ama o fiyata bulamdm mama şeyi olmayanlar daha uygun 160fln
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Bende de var canim rahat kullaniyorum 
(2,849 puan) tarafından
Valla bana bi arkadas verdi 2 yasina kadr kullanmis bnde ole dusunuyorum 5 yasina kadar kullansa nolacak evin icinde sallanir :)
tarafından
inşallah benim kız sever parka gidince koydgmzda salıncağa alamıyordu ama tipini görmek lazim :))))) 5yas çok büyük lüzum bence kullanablrmiki
(2,849 puan) tarafından
Kademeli oldugu icin sıkınti olmaz bnce sonucta saatlerce oturmayacak sallancak incek salincak sonucta
tarafından
aynen kullanabildiği kadar kullansnlr:)
(2,849 puan) tarafından
Bncede canim
0 oy
(24 puan) tarafından
Canım aynısından benim de var hatta rengi falan herşeyi aynı ama yerin var sa al baya gereksiz yer kapliyo biz 0 ini 145 aldık diye hatırlıyorum sence 2 el 100 to fazlandegilmi
tarafından
sıfır netten arastrdm biraz önce o fiyata nulamdm maalesef. s
0 oy
(105 puan) tarafından
İstiyosan al canım bikaç ay kullancan sonuçta sonra kaldırcan pembe örtü falan serersin.ben ana kucağı aldım mavi temizdi kızım için pembe battaniyesiyle  minderi değiştirip kamufle ettim:)
tarafından
iyi fikir kuzum:) bir kac ay kadar kısa mi :( :) inşallah sever bide kizm
0 oy
(1,232 puan) tarafından
Alma.bence canım git sifirini al iyice araştır n.11den falan bir 50-100tl daha ver sıfır al chnku bu baya kirli duruyor .normald ebebek esyalsrind aikinci el bende kullanırım ama çok da gerkeli birşey dgeil bence salıncak ama alacaksna bunu alma
0 oy
(1,887 puan) tarafından
Güzelmiş kuzum bir sıkıntıdıda yok gibi duryo fiyatta uygunsa al bence temiz bişeye benziyor 
tarafından
masallahi var teyzesi ole şeyler yapiorki bazen sasiriorz esimle yemek yediriorm mesela istemiyor yada o şeyi sevmiyor diorm sifa kızım çok güzel benim kızım yer fln gbi sözler diorm hemen yiyor :) ilacı mesela atior ama ole diyerek verince atmior herşeyi anltiorum ona tamam diorm bu son kaşık agizindkni atmior yiyor :). kas h. hayatim ağırlık kaldrmkda zorlaniorm heleki oturup kalkınca fln yada yorgnken.s 1yasina kadar inş yürür de bende biraz olsun rahatlarm diye düşünüyorum. allah hepimizin yardımcısı olsun canisi❤
(1,887 puan) tarafından
Amin kuzum maşallah annesi rabbim nazarlardan esirgesin akıllı prensesim benim yürüdüğü zaman da arkasından koştururz rabbim can sağlığı versin öyle öyle büyücekler:)
tarafından
aynen canım yürüdügu zmnda artik kosturrz :) keşke yakin olsaydk sevdiğimiz insnlr hep uzakta olmak zorundalar .s
(1,887 puan) tarafından
Keşke ya demi sen kocaelindeydin yanlış hatrlmıysam kuzum
tarafından
aynen canımm
0 oy
(3,149 puan) tarafından

image

bak canım bende bunu civilden aldım gayet kullanışlı oluyor şuan küçük oğlum sadece uyutmak için kullanıyorum ek gıdaya geçince mama tablasını da takip kullanacağım ikisi bi arada olduğu için gayet iyi eget üründe bi kırık vs yoksa al 
tarafından
guzelmis canım güle güle kullanan bebegn❤
(3,149 puan) tarafından
Sağol canım allah razı olsun İNŞALLAH
0 oy
tarafından
Canım benim.abla oğluna sıfır aldı 150 TL ye çok soluk duruyo
tarafından
bakicgz kuzum bakalım kotuyse almayacgm
tarafından
Canım yine işine karışmış gibi olmasın o parayı ona verme çok kötü duruyor
tarafından
yok Estağfurullah canım ben her görüşe acgm:) iyilgmz içim diorsn sncda❤
tarafından
Tabikide canım ben asla arkadaşlarımın kötülüğünü istemem ❤️
tarafından
aynen bende öyle bacım ❤
0 oy
(305 puan) tarafından

Bu nasil nerde oturuyosnz

image

tarafından
benim kız 7aylik ben bu kızı nasıl oyalacgm sence
(305 puan) tarafından
Cok kucuk dha ben ilk cocugumu hep oyuncaklarla oyalardm czgi film flan sakinde bi cocuktu srun yasamamistm hic szinkini bilemem smdi huysuzlugu warsa tabi insan alternatf ariyor
tarafından
oyuncklrdn sklıor bi sure snra skldi hatta çizgi filmdnde skldi :(
(305 puan) tarafından
:))) oyle oyle buyuyecek annesi ypcak bsey yok rabbik acilarini gstermesin yetrki
tarafından
amin inşallah canım evimizin neşesi tek kızı tek evladı o benim canım cigerim :)
0 oy
tarafından
bence güzel sıfır gibi 
tarafından
aslında güzel görünüyor gidip bakmak da lazm tbi

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 696 göst.
28 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 473 göst.
9 Şubat 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu

379,005 soru

11,344,736 cevap

34,808 kullanıcı

...