0 oy
575 göst.
Diğer kategorisinde (1,661 puan) tarafından
((((((((

22 Cevaplar

+2 oy
tarafından
İzin almak zorunda değilsin sende bir bireysin ve özgürsün eşin kullanmıyorsa doğru bulmuyorsa ok ama yorumlarda gördüğüm kadarıyla eşin kullanıyor kendi hür iradesiyle seni neden kendi fikrinde olmana zorluyor canının istediğini yapma hakkına onun kadr seninde hakkın var bu kdr boyun eğmeyin kimseye
tarafından
++++++++++++++❤️
(27 puan) tarafından
Aynen öyle
-Reklam-
+1 oy
(157 puan) tarafından
Kadınlar neden surekli her konuda erkeğe boyun eğiyor böyle 
0 oy
tarafından
İkna etmeye gerek mi var :)
(1,661 puan) tarafından
İzin vermiyor (
tarafından
Kendisi kullanmiyorsa anlarım onun sosyal medyası var mi
(1,661 puan) tarafından
Var kendi hesabından girmeme izin veriyor kendi evde durunc ama hiç bir özgürlüğüm yok bari insta özgürlüğüm olsun oda yok
tarafından
Onun varsa senin neden yok. Yani bu kadar ipleri eline vermeyin. Nerdeyse açayım diye yalvarticak seni
(1,661 puan) tarafından
Haklısın canm aptallığım
0 oy
tarafından

Ben edemedim valla sana bol şans :D

0 oy
(883 puan) tarafından
Kimseyi eklemicem yemek tarifleri el örgüleri sayfalarını takip edicem diye başla sonrası gelir zaten :)
(1,661 puan) tarafından
Deniycem cesaretimi bi toplaya bilsem
(883 puan) tarafından
Ya da  ters piskoloji yap sorma acbsen sonra dini sayfalarida takiba al bı sözü göster ne güzel bir sözmus de tepki gösterirse hemen bakar zaten kimi ekledigini takip ettiğini tek o sayfaları görürse bişey dicegini zannetmiyorum sende kusura bakma canım vs dersin bu sayfalar için açtım dersin konu kapanır diye düşünüyorum :)
(1,661 puan) tarafından
Yok canm eşime dini laf fakan işlemez
0 oy
tarafından
Çok zor ya benm eşim ynaşmıyor ki hiç bnm instm var oraya gir ben geldğm zmn diyip duryor bende ümidi kestm
(1,661 puan) tarafından
Aaaa aynı benimki ya
tarafından
Böyle daha iyi bazen düşğnyrm insta açsaydm eşimle tartışma sebebimiz olurdu hep
0 oy
(44,604 puan) tarafından
Benim eşimde istemiyo kullanmamı ama ustelemiyorum gerekde yok yaa 
0 oy
(118,983 puan) tarafından
aman bosver acma yaa gereksiz ☺
0 oy
tarafından
Niye karışıyor ki canim 
(1,661 puan) tarafından
Benim aptallığım kuzum
0 oy
(6,676 puan) tarafından
Bizde yoldasimnan ikimizin bidene feyk hesabi var ancaq sehifeleri izleyirik

Sizde ele aca bilersiz
(6,676 puan) tarafından
Yo orda ne varki hami girirde..hemde adamin elinnen cox tutur men cox seyi ordan online aliram..usaqnan magazaya getmek cetin olur
(1,661 puan) tarafından
Canm eslinde özü evde olanda öz hesbndan ivaze verir ... Ordan isdeyende sifarişdü ver ebilirem ama mene aid olsun isderem
(6,676 puan) tarafından
O biraz cetindi uje :D bizde evvel ele edirdik yoldasimin sexsi hesabi vardi mende evde olanda isledirdim sora yoldasimin isine gore bagladiq o hesabi karantina olanda magazalar ancaq online isleyirdi deye mene mecbur icaze verdi acmaga cunki ozu ancaq axsamnan axsama gelir onda da men neyleye bileremki men acdim feyk hesab hem o isledir hemde men
(1,661 puan) tarafından
He anladm yene yaxşıdı icaze verb
(6,676 puan) tarafından
Mecburiyyetden)))
0 oy
(225 puan) tarafından
Bizimkide ben neden kullanamiyorm diyor 

Ben kullaniyorm ona yasak cok istese actirrrim ama diretmiyor yani  o kullaniosa bir erkek olrk seninde olmasi lazm o zmn
(1,661 puan) tarafından
1 kızım var canm 11 aylık
(225 puan) tarafından
Masallah canm
(1,661 puan) tarafından
Senin varml?
(225 puan) tarafından
Hamileyim 6 aylik
(1,661 puan) tarafından
MaşAllah canm sağ salim inşAllah
0 oy
(516 puan) tarafından
Ben kendim kullanmıyordum, esimin de yoktu, isi icin açınca o hesabi ortak kullandık ama bi sure sonra sıkıldım,kendim sildim,gereksiz bi seymis,esin onun hesabina girmene izin veriyorsa ordan kullan iste
(1,661 puan) tarafından
Bende pek bağımlısı deyilim aslında ama kendime ait olsun isterdim
(516 puan) tarafından
Yani bu konuda aranizda tartisma cikcaksa huzurunuz bozulcaksa hic usteleme derim,agzini bi ara ama kesin dille olmaz derse ısrar etme ,gerçekten huzursuluk cikarmaya degecek bi sey değil
0 oy
(415 puan) tarafından
Bzm ortak hesap var ona glen mesajı bn gorurum bna gelenı o gorür. Facebook ta oyledır ayrı gaysı ıstemem dedım oyle anlastım evlendıgımızden berı de oyle 
0 oy
tarafından
Sen eşinin kölesi değil hanimisin özgürlüğünü kısıtlamasına neden izin veriyorsun aç ben kullanmak istedim açtım de..!
(1,661 puan) tarafından
Ciddi sorunlar olur belkide ben cesur deyulim (
0 oy
(1,993 puan) tarafından
Gereksiz bir uygulama huzr bozmaniza değmez böyle uygulamalar ister istemez guzursuzluk gerekiyor istemiyorsa zorlama derim sana tavsiyem
(1,661 puan) tarafından
Her şekilde kısıtlanıyorum bari onh kullanayım istiyorum
0 oy
tarafından

Kendi hesabi var da izin vermiyosa adaletsizliktir bu.. 

Kendi hesabi da yok olursa da huzurunuzu kacirir diye izin vermiyosa fazla usteleme derim 

(1,661 puan) tarafından
Yok canm kendi kullanıyor
tarafından
Haksizlik yapiyo o zaman
0 oy
tarafından

Kendine ait hesabın olmasına izin vermiyosa onun hesabını kendi telinde de aç :D ordan bak bakacaklarına bi süre sonra kendine aç der tarifler bakım vs sürekli karsısına cıkınca

(1,661 puan) tarafından
A bu iyi fikirmiş ne kadar fazla tskib edersem o kadar çıkar önüne
0 oy
(27 puan) tarafından
Böyle bişey için ikna etmene gerek yok  neden izin vermiyor sonuç olarak sende bir bireysin ve senin de  kendi kararlarını vermen gerek 
tarafından
++++++++++++
0 oy
tarafından
Benim iki tane hesabım var. Biri kişisel hesabım sadece tanıdıklarımın ekli olduğu, diğeri manzara fotoğrafları paylaştığım herkese açık olan hesabım. Eşim bir kez olsun neden açtın demedi bende açmak için izin istemek zorunda değilim. Bu kadar kısıtlanmaya neden izin veriyorsun ki canım.
(1,661 puan) tarafından
Malesef canm ben ilişkimizin temelini çok yanlış kurdum aptallığım yüzünden
0 oy
tarafından

ben ilkinde sordum sonra aaa sana mi sorucam aciyorum haberin olsun dedim :D

(1,661 puan) tarafından
Nede güzel demişsin canm

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 165 göst.
10 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu
0 oy