0 oy
893 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Anca fırsat bulup girebildim 15 temmuz günü suni sancı Alicam diye ortalığı yikmistim bilen arkadaşlar vardır mutlaka dua eden herkesten Allah razı olsun <3 yaklaşık 4 saat suni sancı âldim suyun patladı ama açıklık 1 cm de kaldı ben sancidan bağırırken eşim dayanamadı tutturdu sezeryana alın eşimi diye  doktorum doğumun iki günü bulabilir dedi ama birden bebeğimin kalp atışları 80 e düştü acil sezeryana alicaz dediler sonta yi uyusturduktan sonra takilicak demişlerdi ama acil olduğu için odâmda uyusturmadan taktılar ve uyuşmadığı halde sinek ısırığı kadar bir aciydi korktugum gibi değildi sizde sakin uyuşturmasalar bile korkmayın apar topar ameliyat haneye aldılar belden istediğimi söyledim bir yandan sancı çekerken bir yandan egilemedim iki kere belden vurdular bu malesef ki tutmadı komple uyutucaz dediler ben debir an önce uyutulmak istedim belden iğne hiç acimadi çok hafif bir aciydi ben panik yaptığım için biraz zorlastirdim sadece doktorların işini acidigi için değil yani :( şimdi şükür oğluşum kollarım da evimize geldik.gosulerim yara oldu  Sutum gelmiyor henüz ne kadar emzirip ne kadar mama vermeliyiz?

22 Cevaplar

0 oy
(119,523 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Deminki posttan etkilenipde geldim ☺️
tarafından
Sevda gene iş başında puahhshdhahhahs
☺️☺️☺️☺️☺️☺️
-Reklam-
+1 oy
(1,887 puan) tarafından
Gözün aydın canım Allah anlı bablı büyütsün inşallah ♥
tarafından
Aminnnn canım benim <3
+1 oy
(44,758 puan) tarafından

Postun hortlamiss:D

Aaaaa kim yapti gene
tarafından
Kim hortlatti acabaaaa sevda çekiyor başı :Faffafa
(44,758 puan) tarafından
Direk tahmin etmiştim varya başka muzurluk yapan varmı sjsjsjsjsj
Ulan dirya sende sinif baskanisin haa hep beni yaziyon tahtaya
(44,758 puan) tarafından
Ahahahahahaha
0 oy
(2,121 puan) tarafından
Rabbim bağışlasın cnm allah anala babalı buyutusn maşallah size 
tarafından
Sağol canım benim  aminnn
0 oy
(319 puan) tarafından
Allah bağişlasın canım anlamadıgım acıklık yok neye acı veriyorsunuz illaki bebegin kalp atişi bozulacak banada öyle yaptılar bebegim rahmim de şikiştı 10 doktor geldi başıma az kalsın ölüyordu 
tarafından
Canım doktoruma en başından beri normal istediğimi soylemistim keşke doğumun bu kadar uzun sürebileceğini en başında soyleseydi bana ben de risk almazdim sezeryan isterdim bu haftaya kadar de beklemezdim Allah korumuş canım benim ya <3
(319 puan) tarafından
Aynen allah bağışlasın tekrardan rabbim derdini göstmesin
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Hadi gözün aydın canım ALLAH analı babalı büyütsün İNŞAALLAH darısı bekleyenlerin başına olsun İNŞAALLAH 
tarafından
Sağol amin canimmm benimm
0 oy
(13,723 puan) tarafından
Allah bağışlasın kyzummmm
tarafından
Aminnn canjm insallahhh
0 oy
(6,725 puan) tarafından
Gözün aydın canımmm Allah'ım anali babalı büyütsün inşallah ❣❣❤❤ALLAH'IM herşeyin hayırlısı ni versin darısı bana artikkk ☺☺
tarafından
Teşekkür ederim cânim benim aminnnnn <3 ben sıramı saldım artik aynı postu senden bekliyoruz :)
(6,725 puan) tarafından
Ay hadi inşallah canım teşekkür ederim ☺❤❤
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Allah anali babalibuyutsunncanim masallh :)
(13,723 puan) tarafından
Rabiş ne kadar kaldı cnm sana
tarafından
Sgaol bitanem <3
(2,351 puan) tarafından
Uygulamaya gore 27 gun cnm snin
(13,723 puan) tarafından
Bnmki  4 aylık kuzm martta doğurdm bn
(2,351 puan) tarafından
Oyy  tovbe bn nir hatrlamiom be bu gebelik bende unutkanlik yapti :)))
0 oy
(1,302 puan) tarafından
Yaaa cok sevindimmmm gözün aydin canim darisi bekleyenlerin basina saglikla büyüt bebisini
tarafından
Sağol canım benim aminnn aminnnn <3
0 oy
tarafından
Gözün aydın canım allah analı babalı büyütsün inşallah ❣❣
tarafından
Aminnn canım inşallah <3
0 oy
(845 puan) tarafından
Allah sağlıklı uzun ömürler versin allah bağışlasın canım bol bol emzir sütun gelecektir mama 30 cc yap göğüs yaralarınada ayva çekirdeğini çay bardağına koy çok az su koy üstünü kapat 1 gün sonra o jel gobi oluyor göğsüne sür yara falan kalmaz geçmiş olsun 
tarafından
Çok sağol canım benim 30 CC Ka defa vereceğim peki
(845 puan) tarafından
Canim emzir surekli baktin bebeğin ağlamıyor verme anlarsın zaten doymadiginda sürekli ağlar ben öyle yola çıkıyordum yoksa ikisini de verdiğimde sürekli kusuyordu  birde bezini takip et günde 5 6 kez bezini islatirsa doyuyor demektir
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun kuzum ve hayırlı olsun analı babalı büyüsün bebiş ☺☺❣❣
tarafından
Teşekkür ederim canım aminnnn :) <3
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Allah analı babalı büyütsün inşallah canım geçmiş olsun bol bol hurma incir ye komposto rezene çayı iç baş ağrısı içinde nescafe gold iç 3 bir arada değil ama 
tarafından
Baş ağrım yok şükür canım diğerlerini mutlaka yapacağım sağol canım <3
0 oy
tarafından
canimm Allah boyle nasip etmis benimde ayni sancimda vardi aciklikta ama bebegimin kalbi dayanmadi yine ve ben yarimm saat suni sanci aldimm hayrlisi boyleymis ikinizde iyisiniz.ya o onemli olann
tarafından
Kıyamam canım benim çok geçmiş olsun :( Allah razi olsun kuzum
0 oy
(4,759 puan) tarafından
Aaa gözün aydın rabbim analı babalı büyütsün inşallah yavrunu sana bağışlasın darısı başımıza inşallah tatlım geçmiş olsun canım benim çok sevindim kız bilmiyordum çok sevindim 
tarafından
Sağol canımın içi darisi başına insallahh :) <333333
(4,759 puan) tarafından
Aminnnnnnnnn inşallah tatlım dua et bana canım benim
0 oy
(2,332 puan) tarafından

Gözün aydın Allah analı babalı büyütsün inşallah canım benim :)

tarafından
Aminn canim benim inşallah :)
0 oy
(1,933 puan) tarafından
Analı babalı büyüsün bebeğin canm
tarafından
Sağol kuzum Allah razi olsun <3
0 oy
(2,840 puan) tarafından
Canim ben 2 saate bazen 1 saatte bir uyandirip emziriyorum gazini cikarip 10dk sonra 30cclik suya 1 ölcek sma 1 mama atip iciriyorum benim dr tavsiyesi yanliz sutum yetmediginden degil bebegim minik dogdugu icin ama emziremiyosan bunu deneyebilirsin
tarafından
Çoksagol canım benim
0 oy
tarafından
Allah analı babalı büyütsün inşallah canım benim ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 
tarafından
Aminn canim benimmm<3

İlgili bir soru bulunamadı

381,408 soru

11,418,444 cevap

34,975 kullanıcı

...