0 oy
1,609 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,390 puan) tarafından

image

image

Kızlar bu iki araba arasında kararsız kaldım. Üstteki 750 alttaki 529tl imiş. Kafama takılan birkaç yeri var sıralıyorum şimdi :D

İlk olarak birinde puset ve diğer yatak kısmı ayrı ayrı arabaya takıp çıkarılıp kullanılıyor. 529luk olanda resimdeki kısmı sabit puset içine oturtarak takılıyor. Hangisi daha kullanışlı olur konusunda kararsızım..

İkincisi üstteki 750lik olanın puset değil diğer takıp çıkarılan yataklı kısımda birkaç kişi oturur pozisyonda çocuk aşağı kayıyor tarzı birşey yazmıştı kafam onda takıldı, kullanan anneler bu doğru mu? 

Üçüncü ve sonn olarak da 529luğun önünde çocuk için koruma bariyerinde bardaklık yemek koyma yeri var. 750lilikte düz bariyer. Hangisi ilerleyen dönemde kullanışlı olur. 

Çok uzun oldu kusura bakmayın bu ara bebek arabasına taktım ama ilk bebeğim tecrübesiziz. Soracak bi siz varsınız :)

17 Cevaplar

0 oy
(1,524 puan) tarafından
Aşağıdaki daha iyi
(1,390 puan) tarafından
Hangi yönden daha canım :)
(1,524 puan) tarafından
Daha kullanışlı
-Reklam-
0 oy
(319 puan) tarafından
Şu alttaki var çok iyi bem pişman kaldım her zaman büyük tekerlek alın ve tekli olsun hem daha şik hem daha kullanışlı
(319 puan) tarafından
Ama senin yerinde olsam internet ten istemem çünkü bu paraya avm lerde ve magazalarda da var genelde dantik oluyor en azından bebegin 3 yaşa kadar girecek içine onun için biraz daha düşün derim
(319 puan) tarafından
Şu altakini magazadan alacaktık eşim izib vermedi küçük çift tekerlek daha iyiymiş neyseki pişman oldu kendisi fazla  yıpranmadan letgoya atacak o altakinden alacak Şuan magaza fiyatı 400 370 kadarda indiler
(1,390 puan) tarafından
Ciddi misin canım ben Antalya da yaşıyorum nerde hangi mağazada satılıyor bu marka bilmiyorum. Bir araştırayım belki burda mağazada bulurum o zaman :)
(319 puan) tarafından
Ben diyarbakır da yaşiyorum burda ki büuük alişvriş magazasınfa satılıyor markası aynı ordan biliyorum ama araştırma daha güzelini mıtlaka bulursun
(1,390 puan) tarafından
Daha iyilerinin fiyatı daha da artıyor ama :( Geçen hafta ebebek vs gittik 900 TL altında bebek arabası yoktu. Belki kaliteliler evet ama o kadar bütçem yok
0 oy
(2,082 puan) tarafından
Bnmki alttakinin mavisi güzel hoş ama küçük ya sanki oğlum büyüyünce girebileceğini sanmıyorum en fazla 3 yasa kadar kulanabilirim
(1,390 puan) tarafından
Hımm öyle mi diyosun canım normal bebek arabaları en fazla kaç yaşa kadar kullanılıyor ki bilmiyorum hiç
(2,082 puan) tarafından
Valla cnm. Bazen çocuk ayağıyla yürümek zor oluyor geniş çaplı birşey al kendin gidip bak bence daha iyi seçersin
(1,390 puan) tarafından
Doğru diyosun bakayım canım yine Bi sağol
(2,082 puan) tarafından
Sende saol cnm
0 oy
(13,570 puan) tarafından
529luk canım  daha kullanışlı 
(1,390 puan) tarafından
Bende hep 750liliğin modelinden bakıyordum. Pusetle o yatak gibi olan ayrı ayrı takılınca kullanışsız mı oluyor canım
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Canım üsteki çok şık güzel alttaki daha kullanışlı gibi geldi bana
(1,390 puan) tarafından
Ben de aynı şeyi düşünüyorum canım :))
0 oy
(1,886 puan) tarafından

image

alttakinin aynısı ben kullanıyorum canım çok memnunum tavsiye ederim 
(6,807 puan) tarafından
Tamm hemen bakiyorum  canim cok saol
(6,807 puan) tarafından
Cnim 68 gunluk oglum yatabilir mi
(1,886 puan) tarafından
Tabi ki kuzum doğumdan itibaren içi geniş ve yumuşacık benim kızım tam 2 buçuk aylıktı aldık kullanmaya başladım
(6,807 puan) tarafından
Ayy cevaplarin icin cok saol canim hemen siparis vercem bu bordo demi
(1,886 puan) tarafından
Ne demek kuzum sende sağol ☺evet bordo
0 oy
(1,886 puan) tarafından

image

image

yukardakinde yazıyor kuzum 15 kloya kadar uygun 
(1,390 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim tekrar :)
(1,886 puan) tarafından
Rica ederim canım :)
0 oy
tarafından
Ben 1 diyorum 
(1,390 puan) tarafından
Bi tek sen 1 dedin canım :)) kullandığın için mi beğendiğin için mi dedin
tarafından
Beğendiğim için dedim canım fiyatı biraz fazla ama sonuçta içinde Pusette var zate  o tarz bebek arabaları 600-650 tl den başlıyor en kötüsü görünüş olarak hoşuma gidiyor o tarzlar benim bende beneto aldım aynı bu tarz 550 verdim tek arabaya
(1,390 puan) tarafından
Alttaki pusetli fiyatı 529 TL canım. Valla ne zormuş bu bebek arabası seçmek bir sürü model var hangisi iyi kötü seçmek çok zor
tarafından
Eğer kesene uygun olan oysa onu al canım ikiside güzel
0 oy
tarafından
Alttakinden aldım ben çok kullanışlı tavsiye ederim ben kullanıyorum çok mumnunun ama pahalı demiş alttakine ben 400 TL ye aldım mağazadan aynısı hemde tabi bnmki pusetsiz yani puseti ayrı almıştım 100 TL ye toplam 500 etmişti bnmki 
tarafından
O zaman kesinlikle 2 canım sakin travel alma
(1,390 puan) tarafından
:)) en mantıklısı bu sanırım doğru canım
tarafından
Bu bile ağır biraz büyüsün baston almayı düşünüyorum o drece☺☺☺☺
(1,390 puan) tarafından
Evet bende bastonlara baktım ama sanrım bastonlara doğar doğmaz kullanılmıyormuş
tarafından
Evet cnm konulmuyir ben o yüzden almadım konulan larda çok pahalı
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Alttaki kesinlikle daha kullanışlı ve uzun süreli olacaktır
(1,390 puan) tarafından
Teşekkürler canım
0 oy
(305 puan) tarafından
Tabiki alttaki nerde oturuyosunz
(1,390 puan) tarafından
Antalya da canım
(305 puan) tarafından
Istanhulda 300 400 ciwari fiyatlarada war alttakinden ordada tptan perakende satis yapan yerler  wardr mtlaka oralara bak daha ucuza bulursn
(1,390 puan) tarafından
Tamam canım bakacağım Bi teşekkürler
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Ben alttakine çok benzeyen bir şey aldım Çok kullanışlı çok memnunum tavsiye ederim
(1,390 puan) tarafından
Teşekkürler canım
0 oy
(717 puan) tarafından
Ben alttakinden kullanıyorum cnm gayet memnunum çok kullanışlı ve rahat
(1,390 puan) tarafından
Teşekkürler canım ben de onu alıcam sanrım
(25 puan) tarafından
Marka nedir canm bunun bulamadım netten
(717 puan) tarafından
Tommy baby eagle yaz neye cnm çıkar ben n11 den aldım
0 oy
tarafından
Alttakinden kullaniyorum cok memnumum ben
(1,390 puan) tarafından
Teşekkürler canım
0 oy
tarafından
Zevk meselesi ama bence ikiside deil cok kaba ve kullanissiz duruyo cift yonluler daha iyi
tarafından
Alttaki zaten cift yönlü cnm ben kullanıyorum çok kullanışlı ama üstteki kullanışlı değil
tarafından
Evet kuzum usttekini gorunce alttakini fark etmedim ama usteki zaten hos durmuyo kullanis acisindanda kolay olcagini dusunmuyom
tarafından
Düştüğünü duymuştum ustekinden çocukların ama bilmiyom yani onlarin portbebe ile kapananlaro var çok guzel ama çok pahalı o yüzden alttaki daha mantikli bende qlcaktim o travellerden ama çok olumsuz yorum alijca almadm aşağıdaki den aldim
(1,390 puan) tarafından
İkisi de çift yönlü kullanılabiliyor aslında canım zevk meselesi tabi :)
(25 puan) tarafından
Netten bulamadım bunu ismi marka ney cnm
0 oy
(25 puan) tarafından
Canım bu magaza Diyarbakır da mı hangisi aldın bıde 
(1,390 puan) tarafından
İstanbulda ama ben instagramda gördüm canım. İkisini de almadım :D Casual storm aldım
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Etrafımda baby care kullanan ve memnun kalan cok 

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 610 göst.
0 oy
6 cevap 393 göst.
0 oy
18 cevap 442 göst.

377,322 soru

11,291,716 cevap