0 oy
401 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Merhaba hanımlar kisa zaman önce eşimin kuyumcu dükkanı soyuldu esim cok üzgün yemiyor içmiyor kendi kendine gülmeye bos yere kafa sallamaya konuşmaya başladı cok üzgünüm ona destek olamıyorum ne konuşabiliyorum ne destek olabiliyorum. Bu durumda nasıl davranılir ne denir ki :(

Eşim dükkanını kapattı kizlar dükkandayım deftere kadar götürmüş 

9 Cevaplar

0 oy
(516 puan) tarafından
Psikologa gitmesi daha iyo olur kuzum, cok gecmis olsun,Allah yardim etsin
tarafından
Teşekkür ederim canım ama asla gitmez eşim
(516 puan) tarafından
Sem hep yaninda olduğunu belli et,aile buyukleei varsa onlar konuşsun, arada dışarı çıksın, arkadaşları gelsin konusup kafa dağıtsın, abisi kardesi,kuzeni felan varsa onlar alsin bi yerlere götürsün,olmadi onlar ikna etsin doktora gitmeye
-Reklam-
0 oy
(12,775 puan) tarafından
Senin varlığın yeter cana geleceğine mala gelsin 5ekrar kazanır hallederiz üzülüp böyle kendinide beni de harap etme de güzel ve ılımlı yaklaş biraz da kendi haline biraz zor bı durum 
tarafından
Of canım hemde nasil zor yapan kisi kendi ortağı ve dükkanda  defter bile bırakmamış  kapandı dükkan
0 oy
(84 puan) tarafından
Allah'ım yar ve yardımcınız olsun kuzum inşallah bir destek almasında fayda var 
tarafından
Almaz canım malesef ki
(84 puan) tarafından
Kafasını dağıtmasına yardımcı olmak lazım
tarafından
Nasil ki off off
(84 puan) tarafından
Dışarıya çıkart konusmaya çalış kuzum içine kapanmasın iyice yani her yolu dene :(
0 oy
(119,122 puan) tarafından
esinin destek almasi.konusunda ikna et bide zarari ne kadar 
tarafından
Net bi rakam yok canım ama 3 kilodan fazla esim dükkanı kapatıp olanları da iade etti
(119,122 puan) tarafından
uuuff yaaa allah sabir versin cok zor bi durum
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Canım allah yardımcın olsun çok zor bir durum mutlaka destek alın ikiniz de birden
tarafından
Nasıl alayım ki eşim gelmez bende zaten ondan kötüyum
0 oy
(10,219 puan) tarafından
Canım mal canın yongası ama bize yavrunuz varsa eğer yavrumuza bir şey olmadı sağlıklı sıhhatliyiz beraber her şeyi yerine koyarız sıfırdan da olsa başlarız bana sen lazımsın sana bir şey olursa Allah korusun akli melekelerini yitirirsen ben ne yaparım lütfen daha fazla yasını tutma Allah hesabı bilir önümüzü açar muhakkak toplanıp ne yapabiliriz diye bakalım

Diyebilirsin canım. Geçmiş olsun umarım tez zamanda yola girer her şey
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Nasıl  boğazından geçecek başkasının rızkı, allah böyle insanlara fırsat vermesin.. çok üzüldüm.. biraz kendi ile kalsın kafa dinlesin ama sizde sürekli destek olun motive edin, çok zor yaşadığınız bilirim benimde bütün nişan takılarımı çalmışlardı.. 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Destek almata ikna et canim en iyi cozum o bence
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Psikologa gidin canım ve eşinin her zaman yanında olduğunu söyle birlikte her şeyin üstesinden geliriz gibi şeyler konuş 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 99 göst.
25 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Eminebbk (89 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 252 göst.
26 Şubat 2023 Aile kategorisinde sengulll (80 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 451 göst.
25 Eylül 2019 Aile kategorisinde Esila65 (716 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 243 göst.
23 saat önce Alışveriş-Hediye kategorisinde Fairytalee (2,387 puan) tarafından soruldu

378,196 soru

11,319,446 cevap

34,765 kullanıcı

...