0 oy
218 göst.
Diğer kategorisinde (3,901 puan) tarafından
Kizlar ogluma Carioca marka parmak boya ve yine ayni markanin keçeli kalemini aldim cok guzel cıktı..keceli kalem silinebiliyo koltuktan fln buarda..cok hareketli cocugu olanlara biraz masa başı parmak boyama etklinligi guzel oluyo..bizimki buara boyamaya takti cbku:) sizinle de paylasmak istedim..bu tarz aktivite sevenler bu markanin ürünlerini arastirabilirler..

4 Cevaplar

0 oy
(48,735 puan) tarafından
benimki asti kendini duvarlarda calismasini surduruyo☺️
(48,735 puan) tarafından
favorisi köşeler ☺️ her odada bir kose bulmus ben sildikce karaliyo artik bıraktım silmiyorum
(3,901 puan) tarafından
Bnmki daha duvara geçmedi:) suan boyama kitabi yetiyo ona..kac aylik seninki cnm
(48,735 puan) tarafından
benimki abla oldu 2.5 yasinda canim
(3,901 puan) tarafından
Ooo seninki abla cidden biz küçük kaldik:))
(48,735 puan) tarafından
zalim zaman çabuk geciyo
-Reklam-
0 oy
(13,927 puan) tarafından
Nerden aldin boyayi canim. Bizde tum gun boya ile uğraşiyoruz. Bu ara başka oyuncakları gözü görmüyor. 
(3,901 puan) tarafından
Ebebekte de var cnm..ama esim hepsiburadadan almis..keceli kalemler de şoka gelmsti baya indirimliydi ordan aldim..
(13,927 puan) tarafından
Sağol canim bende keceli istiyorum zaten şoktan bakayim.
(3,901 puan) tarafından
Ama biz baya oldu alali cnm onlar bazn geliyo ya tanitim ürünü gibi..sen yine de bak ama yoksa ebebekte olabilir keceli de..gecen gün bime de studi marka gelmisti silinen keceli kalem..10 renk var sanrm 15 tl idi o daha uygun
(13,927 puan) tarafından
Ay bizim burdaki şoka kimse ugramaz kesin vardir ya. Bulamazsamda e bebekten bakayim. Kuru boya ile pastel boya aldik bimden onlarla yapiyorduk uzun zamandir ama keceli kalem gördü kızim eşimin işyerinde  çok sevdi. Daha rahat boyaniyor keçeliyle.
(3,901 puan) tarafından
Keceli bide daha canlı oluyo cocuk hakli:)
0 oy
tarafından

Bizde 15 aylığız Carioca keçeli kalemlerimiz var bi de yıkanabilir resim defterimiz var sanatsal çalışmalara başladık ☺️

image

(3,901 puan) tarafından
Oooo süper valla..bn de bayadir yaptiriyorum en guzeli el becerisi gelisiyo. Bn boyama kitabi aldim orda hayvanlari boyuyo kendi capinda:) boyama kitabinda hayvanin kulagini boya,ayagini fln boya diyorum guzel bi etkinlik oluyo hem

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 329 göst.
1 Aralık 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 105 göst.
3 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Mai (246 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 68 göst.
19 Mart 2024 Diğer kategorisinde Busra2607 (311 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 549 göst.