0 oy
3,400 göst.
Diğer kategorisinde (2,537 puan) tarafından
Meleğini kucağına almak için gün sayan anne olarak soruyorum. Muhabbet olsun hem de. Doğum sancı vs. Tavsiyeleriniz olursa seve seve beklerim ❤❤

44 Cevaplar

+1 oy
(11 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
37+5 de akşam saat 6 gibi 15 dk bi sancılarım başladı saat 10 gibi 10 dk 7 dk bire düştü belden kasığa vuruyodu annemgilin evine gittik eşimle o sabah ise gitcegi için Annemgilde gece 3 de sancılarım arttı 5 dk bi ve şiddetli tuvalete kalktgiimda su sızması gibi oldu annemi uyandırdım hastaneye giderken yolda suyum geldi saat 4 de 3 cm açılma ile yatisim yapıldı ama sancılar 5 dk bi gelio eşime yarın akşama anca doğum yapar demişler fakat saat 8 doğru sancılarım arttı 3 dk bi ve çok yoğun bana ebe daha sen yarın akşama doğrusun niye bagriyosun dedi diğer ebe geldi muane etti sen bağırmakta halkıymışsın 7 cm olmus dedi doktorlar geldi bana bi ıkın dedi ıkınmamla bebeğin başı gelmesi bi oldu doktor hemen bağırdı başı geldi doğum baslio yatağı çevirin ve doktorları dinledim 3 ıkınma ile kızım doğdu sabah 8.20 de ben panik atak hastasıyım buna ragmen sorun yasamadim size tavsiyem içinizi rahat tututun bişey olmayacağına inanın ve Rabbime bizim için hangi doğum hayırlıysa onu nasip et die dua edin  sancıyı iyiki evde çekmişim ve doğum anına kadar hep inşirah süresini okudum sürekli çok rahatlattı 
(11 puan) tarafından
Rica ederim amin  siz de hayırlısı ile sağlıklı bir şekilde alirsiniz bebeğinizi kucağınıza inşallah
(2,537 puan) tarafından
Amin aminn çok sağol
(726 puan) tarafından
Ayy maşAllah ne güzel anlattınız ağzınıza yüreğinize sağlık ❤ devletti sanırım ebe öyle dediğine göre haksız mıyım? Inşikak süresini bende duydum uygulayacam inşAllah da merak ettiğim abdestsiz nasıl olur
(11 puan) tarafından
Evet devlet hastanesi zor anınında dua niyetine okuyabiliyoruz diye biliyorum o sancı anında zaten aklınıza ne gelirse okuyosunuz bende hep inşirah süresini okudum sancilarimin basından son doğum anına kadar sorunsuz oldu doğumum umarım sizinde oyle olur doktorları iyi dinleyin
(726 puan) tarafından
İnşAllah canım çok sağol
-Reklam-
+1 oy
(5,311 puan) tarafından
41+1de auni sancı ile 7 saatte
(2,537 puan) tarafından
Yaaaaa çokkm tatlııı.
(5,311 puan) tarafından
Çoook tatlı teyzesi nazar olur diyw hiç birywrde paylaşmadım
(2,537 puan) tarafından
Paylaşma en iyisi. Ben başkası paylaşınca bile kötü oluom
(5,311 puan) tarafından
Yok kız paylaşırmıyım hiç oğlumu yerler  valla hergğn nazar oluyor zati çocuk
(2,537 puan) tarafından
☺☺☺☺☺
+1 oy
tarafından
34 haftalık doğurdum 
(2,537 puan) tarafından
Erken doğmuş seninki. Biz de 36 ya girdik bakalımmm ❤❤
+1 oy
tarafından
Büyük kızımı 40+2de küçüğü 42+4 te normal doğumla doğurdum 2 güne çıktım hastaneden..büyülte suyum geldi gece gittim öğlene doğdu..ikincisi hiç belirti yok günü çok geçti kendim gittim hastaneye hem de piknik dönüşü :)) o gece yatış verildi 1 gün beklettiler yine belirti yok bir gün sonrasında suni verdiler suyu patlattılar açılmalar başladı öğleden sonra 3 gibi doğdu
(2,537 puan) tarafından
Ne güzell yazmışsın. Sağlıkla büyüsün prenseslerin. Darısı başımıza ❤❤
tarafından
İnşallah sağolasın cnm..günün geçerse kontrol ettir sık sık..ben her gittiğimde doğurmadın mı diyordu doktor..temmuz başı doğması lazımken temmuz sonuna doğdu..çok bekletmek iyi değil içerde sıkıntı olabilir..suniden de korkmaya gerek bence..öyle yada böyle doğuyor
(2,537 puan) tarafından
İhmal etmiyorum. 36 ya girdim bakalım artık ne zaman ve nasıl bir doğum olur bilmiyorum. Düşünceler beynimi kemirmeye başladı bile.
tarafından
Rabbim kolaylık versin..sağ salim kucağına alırsın inşallah
(2,537 puan) tarafından
İnşallah. Çok teşekkürler ❤
+1 oy
tarafından
39×3  Doğu.  Yaptm az sancı ve sırt ağrısı ile  gittim  yatıs  yaptı 1.5 cm açılma vardı 2 gün sonra prenses i   aldım kucağıma ❤ ❤ suan 3  aylık 
(2,537 puan) tarafından
Maşallah prensese. Bizim prenses ne zaman gelecek acaba ❤❤
tarafından
Kaç haftalik oldun
(2,537 puan) tarafından
36 ya girdim bugün.
tarafından
Daha var  cnm. Allah yardım etsin
(2,537 puan) tarafından
Aynen canım. Çok sağol ❤
+1 oy
(25 puan) tarafından
37+7 de prensesim geldi sabah suyum nişan geldi yaşadığım ilçe kabul etmedi şehire gittik öğle 1 de aldılar akşam 8de doğdu . Meryem anaeli suya bütün duaları okudum hadtahaneye gideceğim gün içtim maşallah çok güzel bı doğumum oldu :) darısı başına
(2,537 puan) tarafından
Ayyy amin inŞallah  çokk sağol duan için. Sağlıkla büyüsün prensesin ❤
(25 puan) tarafından
İnşallah tek avaz da kurtarsın rabbim ❤️
(2,537 puan) tarafından
Amin aminnn aminnn ❤
+1 oy
(2,479 puan) tarafından
40+4’de doğurdum paşamı şimdi kardeşini bekliyoruz benim sana tek tavsiyem ıkınma egzersizleri yap normal doğum olacaksa ben ıkınamadığım için çok sıkıntı yaşadım inşallah senin doğumun kolay olur sağlıkla gelsin bebeğin 
(2,537 puan) tarafından
İnŞallah ikimizin ve hepimizin kolay olur. Rabbim güç kuvvet versin
(2,479 puan) tarafından
Amin kuzun inşallah
+1 oy
(59 puan) tarafından

39+5 dogun yaptım ogluma 9 gün önce :) 

Kendi sancımla gittim normalde 38+5te gittim cocuk asagi bile inmemisti doktor 41 i bekleriz demisti ama bir hafta boyunca hep yuruyus yaptim merdiven indim çıktım sicak duş aldım hurma yedim vs. Gecesi sancım tuttu 4 cm açıklıkla gittim  simdiden Allah yardımcın olsun Rabbim hayırlısıyla evladını kucağına almayi nasip etsin

(2,537 puan) tarafından
Aminnn çççokkk teşekkür ederim taze anne. ❤ seninki de sağlıkla büyüüsn
+1 oy
(1,264 puan) tarafından
36 haftalık doğdu meleğim cok güzel bir doğumdu hic sancım yoktu ama suyum bitmişti bebek tehlikededi 1 sntm acılmam vardı gece 2 de kanamam oldu eşimle hastaneye gittik ertesi gün 12 de doğuma alındım suni sancı verdiler  gece 10 da doğurdum bir ıkınmayla harika bir andı
(2,537 puan) tarafından
Yaaaa ne güzellö anlatmşsın. Darısı başımıza
0 oy
(1,169 puan) tarafından
40+5 te doğurdum canım 
(2,537 puan) tarafından
Günlerini  tam doldurmuşsun. Sağlıkla büyüsün bebeğin ❤
0 oy
(12,486 puan) tarafından
Ikiside 39+5 te 
(2,537 puan) tarafından
Maşallah. ❤❤
0 oy
(476 puan) tarafından
38+5günlükken aldım bebegimi :)) 
(2,537 puan) tarafından
Maşallah ❤❤
0 oy
tarafından
Oglum vaktinde geldi 3gun sanci cektm hastnede çatı darlığı oldgu icn sezeryan oldu 2ci 35te doğdu 34te başladı sancim 3cusu 32de dogdu 28de başladı sancılar 
(2,537 puan) tarafından
Seninkiler  baya sabırsızmş. Sağlıkla büyüsünler. Ben de 36 ya girdim bakalım ne zaman gelecek prenses ❤❤
tarafından
Vakitli gelsin insallh cnm prematüre bebek annesi olmak cok zor
(2,537 puan) tarafından
Öyle tabii. Herşey vaktinde güzel. Hastalıktan uzak olsun tüm meleklerimiz.
tarafından
Âmin cnm
0 oy
(13,202 puan) tarafından
38+4 te sezeryan doğum yaptım gelmeye niyeti yoktu en ufak sancım falan dönmemişti bile türlü sebeplerle yaptım. 
(2,537 puan) tarafından
Sağlıkla büyüsün inŞallah ❤❤
(13,202 puan) tarafından
Amin inşallah canım Allah kucağına almayı nasip etsin ❤️❤️❤️
(2,537 puan) tarafından
Amin canım çok sağol ❤
0 oy
(5,721 puan) tarafından
37 + 3te ikizlerimi dünyaya getirdim canım Allah'ın izniyle.. 10gun kuvezde kaldılar. Nefes sıkıntısı çekiyorlardı alan daraldığı için. Sonra evimize aldık getirdik. Hamd olsun beş yaşındalar kız ve erkek♥️
(2,537 puan) tarafından
Yaaaa maşallah. Çok güzel bi duygu olsa gerek. Ben de hayırlsyla görürüm inşAllah o günü ❤
(5,721 puan) tarafından
İnşallah inşallah canım görürsün sende. Sağlıkla gelsin hepsi olur. Daha ilk doğdu annemler görmüş kızım kafayı kaldırıp diğer tarafa çevirmiş şaşırmışlar :D
(2,537 puan) tarafından
Yaaaaa çokk tatlııı. Bu yorumları okumak bile içimi rahatlatıyor ❤
(5,721 puan) tarafından
Tabi sende bu duyguları tadicaksin kokliycaksin miss dunyada eşi benzeri yok o kokunun gazi maması emeklemesi yürümesi derken zaman nasıl gecicek benim zamanim nasıl geçti hiç anlamadim
(2,537 puan) tarafından
İnşAllah inşAllah yaaaa. ❤
0 oy
(798 puan) tarafından
3 sezeryan ucude 38 haftda oldu canim ucude kiz kizlar daha erken geliyomus
(2,537 puan) tarafından
Maşallah sağlıkla büyüsün prensesler. Benimki de kız şu anlık normal doğum duruyor bakalım ne zaman gelecek ❤❤
(798 puan) tarafından
Saglikla gelir ins vakti gelince
(2,537 puan) tarafından
Aminnn inşAllah
0 oy
(920 puan) tarafından
40+6  yaptim
(2,537 puan) tarafından
Maşallah gününü doldurmşsun. Sağlıkla büyüt ❤
(920 puan) tarafından
Saol cnm
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Büyük kızımı 37 haftada küçük kizimi 36 haftada doğurdum canım 
(2,537 puan) tarafından
Yaaaa sen de biraz erken doğurmuşsun. Daha da sabırsızlanıom. Sağlıkla büyüsün kızların ❤
(1,327 puan) tarafından
Canım büyük kızım 20 yaşinda küçük olanda 2.30 yaşinda Allah razı olsun sende saglık la yavruna kavuşursun İnşaAllah
(2,537 puan) tarafından
Aminnn çççokk sağol ablammm. ❤
0 oy
tarafından
Suyum geldi hastanede yatışım yapıldı iki gün sonunda suni sancıyla oğluşum kucağıma aldım 39 hafta bir günlüktü :))
(2,537 puan) tarafından
Uzun sürmüş doğum sürecin. Sağlıkla büyüsğn paşa ❤❤❤
tarafından
Evet canm çok zordu acilmam olmuyordu çok korkuyordum ♥️♥️amin inşallah sende sağlıkla al kucağına prensesi
(2,537 puan) tarafından
Aminnn çok sağok canımmm ♡♡♡
0 oy
tarafından
38 tam 38+0 :) ayyyy meleğim şimdi 5 aylık oldu bile :) 
(2,537 puan) tarafından
Günler çabuk geçiyor. Darısı başıma ❤
tarafından
Allah kurtarsın güzel anne :) yüzüne bakıp gülümsediği günler gelsin biran önce:)
(2,537 puan) tarafından
Amin çok teşekkürler güzel kalpli anne. ❤

İlgili sorular

0 oy
69 cevap 1,296 göst.
7 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Gizembyrmv (2,321 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 267 göst.
31 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Hawa (1,552 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 777 göst.
29 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu