0 oy
456 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Kızlar kuşumuz oldu çok moralim bozuk yaa çok uysaldi asla ısırmaz toplarin üstüne çıkar oynardı aşırı oyuncuydu ve kızım 16 aylık ama yine de  kızımın en yakın arkadaşiydi kızım ona top atardı kuşum geri gagasıyla iterdi ismi zilliydi kızım daha anne baba demeden zilli demeyi öğrenmişti durduk yere boynunu büktü can cekiserek öldü neden olmuştur ki böyle başına gelen var mı ya bı kaç saat önce iyiydi hay vanlari çok seviyorum beslemeyi falan ama ölünce de bı daha asla almicam diyorum kızım da her sabah zilli diye kuşun yanına koşar kafesten çıkarırdi 

10 Cevaplar

0 oy
(5,721 puan) tarafından

Ah kıyamam nasıl alışmış yaa:'(

(5,721 puan) tarafından
Başka alsan insan üzülüyor ama kızında alışmış çok maşallah kızına canım
tarafından
Sağol canım işte bu kadar uysal bulur muyuz bilmiyorum bazen yanlışlikla kızım kuyruğunu çekerdi bilmeden ona bile ısırmazdi
(5,721 puan) tarafından
Bekarken benimde vardı kıyamam çok tatlıydı çekirdek yerdi bizle babannemin tırnaklarına gelirdi çok kızardı o da. Kuş oldu üzüldüm yara çıktı burnunun yanında tümör gibi veterinere götürdüm baticonla temizledim falan ama fayda etmedi
tarafından
İnsan üzülüyo ya alışınca Bizim de hastaydı heralde ya aniden öldüğüne göre
(5,721 puan) tarafından
Olabili canım insanlar dökülüyor hergun baksana patlamaya hazır bomba gibiyiz :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayy agzinidan yiyo :) anam ikiside tatli 
tarafından
İkisi de birbirine karşı çok uysaldi yaa
0 oy
tarafından
Oyy kıyamam ya niye öldü acaba tüh :(
tarafından
Bilmiyorum ki öğlen gayet normaldi hatta kizim yine zilli diue sevdi uzaktan bı kaç saat sonra can çekişti öldü
0 oy
tarafından
Yavrumuydu çok sık ellendiği zaman ceyranda kalırsa yada rahatsızlığı var ise ölmüş olabilir 
(3,276 puan) tarafından
Çok sık ellenince ölür mu canım
tarafından
Ceyranda kalmadı canım ilk geldiğinde yavruydu ama baya oldu geleli bizde anlamadık
0 oy
(799 puan) tarafından
Buna benzer bitane alin canim belliki kizin cok alismis uzulmesin yoklugunda
tarafından
Ya uysal olur mu böyle bilmiyorum bu hiç ısırmazdi hep yanımıza gelirdi
(799 puan) tarafından
Hemen olmaz ama alistirirsaniz oda alisacaktir bir iki haftda
tarafından
İnşallah bakalım buluruz
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Bizde de 2 hafta falan kaldı kızımla oynuyorlardı yeni alışmıştı bizimki de olmuştu sabaha niue oldu bizde bilmiyoruz baya üzüldük kızım ciciş diye seviyordu istiyordu 2 gün ciciş diye dolandı evde 
tarafından
Kıyamam yaa insan alışınca çok kötü oluyo yaa
(3,276 puan) tarafından
Aynen canım sizin kinde mı yavruydu bizim ki 50 günlük falandı yenindeki toplaniyordub
tarafından
İlk geldiğinde yavruydu 5 ay falan oldu geleli
(3,276 puan) tarafından
Hmm sizinki büyükmüş
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Başınız sağ olsun canım. Muhtemelen arar annesine uçmuş falan de daha küçük o zaman üzülmez. Başıma gelmedi hiç besledim ama ömrü bitmiştir 
tarafından
Bilmiyorum ki ya sabah gorucez bakalım
0 oy
(327 puan) tarafından

Maşallah nasıl da güzelmiş bence yarın onu toprağa gömün ve yenisini alın kızınıza ****** sevgisini aşılayın hem daha merhametli bir çocuk yetiştirmiş olursunuz bu arada kızınız da çok güzelmiş prenses<3

tarafından
Sağol canım yarın eşim gomucek hay vanlari bilerek bende sevdiriyorim kendi de çok seviyo da yeni alsak bu kadar uysal olur mu bilmiyorum
(327 puan) tarafından
Aynı cinsten alın belki o da uysal olur
0 oy
tarafından
Bir iki gün söylenir sonra unutur küçük kızın 
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Çok zor ya :( 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 223 göst.
27 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevims0022 (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 89 göst.
1 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 125 göst.
27 Şubat 2024 Aile kategorisinde Annne3 (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 288 göst.
1 Kasım 2023 Aile kategorisinde Havin06 (2,067 puan) tarafından soruldu

379,206 soru

11,351,313 cevap

34,822 kullanıcı