0 oy
224 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar arkadaşım kürtaj olmuş da kürtajdan kaç gün sonra ilişki olur sizce doktora sormayı utanmış da 

9 Cevaplar

0 oy
(544 puan) tarafından

Kanaması bittikten sonra 

Galiba tam bilmiyorum 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende beklimmmmm
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Kanama bittikten sonra ilişki olmalı 
0 oy
tarafından
Kuzenim 4 aylık kanaması oldufundan dusuk oldu kürtaja alındı doktoru kanamadan sonra bir ay korunun sonrasında korunmadan ilişkiye girilebilir demiş burda başka bı arkadaşıma da kanamadan sonra kendinizi hazır hissettiğiniz zamanda ilişki olabilir demiş doktordan doktora değişiyor sanırım 
0 oy
tarafından
Bende kurtaj olmustm doktorum 2 hafta iliski 2 ay da cocuk yasak demişti 
0 oy
(344 puan) tarafından
Kanama bittikten sonra ilişki olabilir ama eğer çocuk düşünüyorsa en az 2 adet dönemi beklemeli normal kendiliğinden düşük olduğundan sorun olmuyor ama kürtaj da rahim işlem gördüğü için döllenen yumurta tutunmakta sıkıntı yaşayabilir tekrar sağlıksız bir gebelik yaşayabilir. Hormonlardan dolayı hemen hamile kalmak isteyebilir ama biraz sabır en güzeli
0 oy
(813 puan) tarafından
Bende kürtaj oldum 15-20 gün sonra kanamam bitti öyle ilişki oldu ama ilk ilişki olduğında tekrar kanamam oldu. 3 ayda korunmamızı söyledi doktor 3 ay bittikten sonra tekrar hamile kaldım çok şükür
(823 puan) tarafından
Neden kürtaj olmustunuz benimde iki tane kürtajım var sonuç ne cikti
(813 puan) tarafından
İlk gebeliğimde kürtaj olmak zorunda kaldım canım bebeğimin kalbi durdu 7. Haftata baya bı kanamam oldu ama kendi düşmedi kürtaj oldum o yüzden
Test falan yapılmadı, doktorum bebek gelişiyor ama kese büyümüyo bebek doğsa bile büyük ihtimalle engelli olurdu dedi
Kürtajdan sonra 3 adet görene kadar korunduk sonraki ilk denemede de hamile kaldım çok şükür oğlum doğdu 7buçuk aylık şuan gayet sağlıklı
0 oy
(823 puan) tarafından
Bir hafta sonra 
0 oy
(7,719 puan) tarafından
Bunda da kırk gün beklemek gerekiyor diye biliyorum

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 134 göst.
10 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,363 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 34 göst.
30 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde laya35 (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 55 göst.
3 Kasım 2023 Aile kategorisinde Eceinn (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 31 göst.
11 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Kimsal88k (1 puan) tarafından soruldu

380,043 soru

11,376,392 cevap

34,861 kullanıcı

...