0 oy
186 göst.
Diğer kategorisinde (808 puan) tarafından
Kizlar progestan kullanıyorum vajinal yoldan sabah akdam sabah uyandığımda lavaboya gittiğimde kahverengi leke çok gelmiş oluyur gunudz pek yok ilaç mi içindekileri temizliyor yoksa bi fayda etmiyor hastaneye mi gitsem

10 Cevaplar

0 oy
(7,780 puan) tarafından
Ben vajinal yoldan kullanmadım canım bilemiyorum o yüzden
-Reklam-
0 oy
(808 puan) tarafından
Post yukarı çıksın 
0 oy
(775 puan) tarafından
Ben 3 ay kullandım canim ama kahverengi değildi sabah gelen akıntım normal. Beyaz geliyordu bu git istersen doktoruna 
(808 puan) tarafından
Acil e gidiyorum alltan bakıp yolliuur kese vardı gittiğimde kalp atışı yok diye bisi veremem diyor zaten haftam küçük tu progestan da doktoruna gittim verdi iğneyi kimden alicam
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Tekrar hastaneye git cnm bı kontr baksınlar bide puruloton iğne verir belki doktor yada doz az ise yüksektir kanama sebebi belli olur aktif kanama var ise sonradan oluyo ama gene de git 

Benimde kanamam çöktü 2 hafta az az damla gelirdi ama ben sıkı kontr gidiyordum
(808 puan) tarafından
Acil e gidiyorum alltan bakıp yolliuur kese vardı gittiğimde kalp atışı yok diye bisi veremem diyor zaten haftam küçük tu progestan da doktoruna gittim verdi iğneyi kimden alicam
(12,777 puan) tarafından
Onuda kadin doğum yazar cnm
(808 puan) tarafından
He anladım
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Kahverengi akıntı olmaması lazım. Yani ben kullandğmda yoktu. İlaçtan kaynaklı beyaz akıntı oluodu. Bi doktora görün istersen
(808 puan) tarafından
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Ben ağızdan aldım bilmiyorum canim
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Canım kanaman mi oldu senin ?
(808 puan) tarafından
Kahverengi lekelenme oldu progestan gece koyuyorum sabaha kadar bayağ leke gelmiş oluyur acaba ilaç mı orayı temizliyorda çıkarıyor
(6,859 puan) tarafından
Hayır Cnm önceden kanaman oldu ise kalıntı olarak kahverengi leke gelir ama progestan koyunca beyaz kendisi gelir ilaç geri akar yani. Bı kontrole git cnm
(808 puan) tarafından
Ilaç ayrı sıvı gibi akiyir onla beraber kahve bide
(6,859 puan) tarafından
Anladm cnm inş düşük değildir. Sen ayaklarini yukarı dik uzan dinlen iş yapma kendini zorlama biyerlere uzanma belli yeni hamilesin tutunma süreci inş yerleşme ile alakalıdır kuzum. Kanama olursa direk acile git Cnm iğne felan yaparlae
(808 puan) tarafından
Çok şükür kanamam olmadı bu zamana kadar sadee 4 gündür lekelenme var gidicem bugün doktor a
0 oy
(9,001 puan) tarafından
Akıntı çok olurdu günlük pedsiz duramazdım ama kahverengi degildi
(808 puan) tarafından
(9,001 puan) tarafından
Acil vermezse dr. Da ne der bilmiom daha yeni imiş kanlı lekelenmen yoksa panik olma hafta ici kadın doğum uzmanına git
0 oy
tarafından
Istersen bir doktora danış 
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Bn de vajinal aldm ama kahverengi gelmiyodu cnm beyaz oluyodu..doktora gitmen lazm yani
(808 puan) tarafından
A ile gidiyorum alltan bakıp gönderiyor ilaç yazmıyorlar onuda doktorumdan aldım iğneyi kim veriyor acil kap atışını duymadan veremiyoruz dedi

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 46 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Zarifedoner (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 59 göst.
14 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde AyseBurak (306 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 103 göst.
2 Haziran 2022 Diğer kategorisinde myprencises (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 154 göst.