0 oy
190 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Merhaba kızlar ya bugün kontrolüm vardı şimdi ben 29 haftalık gebeyim ama bebek 32 imiş buna çok takılmadım ama doktor rahminde perde var dedi bende şaşırdım bu zamana kadar hiç bir doktor böyle birsey demedi bana sezeryan doğum olur dedi sizde bu durumu yaşayan biri var mı 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hiç bilgim yok cnm Allah Bir avazda kurtarsın inşallah
tarafından
Amin canım normal olur inşallah doğumum
-Reklam-
0 oy
(2,819 puan) tarafından
Rahminde perde olup gebe kalamayan arkadaşım var bilemedim..
tarafından
Aynen bizim apartmanda kistte varmış harta 4senedir çocuğu olmuyormu şimdi 6 aylık hamile hiç bir doktor görememiş çeken ultrason doktor bile görememiş sonra başka doktor görmüş hemen ertesi gün ameliyat olmuş
tarafından
Ben de ona şasırdım 7 aylık oldum ben ve rahim filmi daha önce cektim birsey yoktu
tarafından
Evet nette öyle yazıyor
(9,131 puan) tarafından
Bende perde var, pko var ve polip de var. Bunlara rağmen ilk ay hamile kaldm şukur. Rabbim verecekse her şekilde veriyor
tarafından
Kuzum ben hamileyim zaten sadece normal doğum olur mu onu merak ediyorum
0 oy
(9,131 puan) tarafından
Bnde perde var çatı darlığm olmasa normal doğurabilrdm ama sezaryen oldum. Dr.um hiç normal doğum yapamazsn fln demedi hatta perdenin bize bi zararı yok diyordu
tarafından
Çatıyı bilmiyorum ama perde de normal doğum olmaya bilir dedi
(9,131 puan) tarafından
Perdelerin de derinlikleri fln var cnm. Belki senin ki derindedir
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Bunu özel mi söyledi bana da organ taramasında söylendi rahminde perde var ilk hamileliğinden kalma olabilir bir sorun yaşamazsın sonraki kontrollerinde kafanı karıştırmasınlar bir sorun olmuyor dedi ama doğumu sormadım 
(39 puan) tarafından
Benimde vajinada septum gar iki doğum yaptım ıkiside sezaryan bebek çıkış yolu dar olduğu için olmaz dedi perden yırtılır ama kanaman çok olur demişti
tarafından
Yok kuzum devletti
(2,479 puan) tarafından
Kuzum benim ilk doğumum normal benim olur ama senin olmayabilir
0 oy
(603 puan) tarafından
Bi arkadadim anlatmisti o kiside de varmis o sezeryan olmak zorunda kalmis sezeryan sirasinda da o perdeyi almislar 
tarafından
Anladım kuzum
0 oy
(207 puan) tarafından
Canım korkma benimde perdem vardı ameliyat ettik ama hepsi gitme normal doğum yaptım ama iki kaybım vardı düşük ile kürtaj
tarafından
Kuzum ben hamileyim ama 7 aylık ondan kafam karıştı
(207 puan) tarafından
Yok cnm birşey olmaz sıkma canını
tarafından
İnşallah

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 184 göst.
0 oy
10 cevap 370 göst.
4 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Nazlı mert (370 puan) tarafından soruldu