0 oy
269 göst.
Diğer kategorisinde (379 puan) tarafından
Şuan haberleri izliyorum. Çok siyaset vs yapamam benim icin A B C fark etmez gelecegimiz için ülkemiz izin  ülkeme hangisi iyi hizmet ederse odur. Ama bu olaylar durumlar akıl ve mantık almayacak duruma geldi. Nereden tutsan artık elde kalıyor kendimden geçtim bizim cocuklarimiza ne olacak nasıl bir gelecek kalacak kafamda deli sorular ;(((  

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ne olayi ne durumu nolms
(379 puan) tarafından
Olan süregelen durumlar çözüm yok cocugum için  gelecek kaygısı nere gidecek böle
-Reklam-
0 oy
(5,220 puan) tarafından
gerçekten öyle hiçbirinin yaptığı iş mantıklı değil daha fazla ne olabilirki derken hergün yeni bişeyler çıkıyo şimdide nisan 15ten itibaren zam gelecekmiş kuru bakliyata falan diyolar allah yardımcımız olsun valla
(379 puan) tarafından
Vallah ben işin hesabin içinden çıkamıyorum bırak artık herşeyi bıraktım 2 üniversite diplomam var oturup geçen gün onlara baktım onlar bana baktı kağıt parçası benim için elimden geleni yapmaya çalışıyorum her konuda ama çıkmadım hiç bir hesabın içinden nere koysan olmuyor eşimle birbirimize bakıp duruyoruz
0 oy
(119,226 puan) tarafından
olay derken nolmus 
(379 puan) tarafından
Belirli birşey yok genel herşey benimkisi çocuğum için gelecek korusu virüs ne yapılmalı ne yapılmamalı ne durumdayız daha ne olacağız yarını goremiyoruz
(119,226 puan) tarafından
cok haklisin
0 oy
(60 puan) tarafından
Keske tek sıkıntı siyasi olsa ortamda çok kötü malesef sürekli eski oturduğum tanıdığım bildiğim teyzelerin çocukları madde bağımlısı olmuş biri annesine zorla evi sattirmis uc günde yemiş parayı daha neler neler Rabbim evlatlarımizin karşısına hayırlı insanları çıkarsın inşallah 
(379 puan) tarafından
Aminnn
0 oy
tarafından
Parti ile alakası yok insan yok insan..... 
(379 puan) tarafından
Yönetici yok diyelim idareci ve halkı düşünen yok
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Dusunemiyorummmmmm 
0 oy
(344 puan) tarafından
Aynı durumu bende düşünüyorum bizler Birşekil de bu zamana geldik ama evladıma güzel bir eğitim güzel bir gelecek için yapabileceğim şeyler artık hayal olmaya başlıyor 
0 oy
(3,836 puan) tarafından
bemce run run run. ben herseyi derim de buralar kaldirmiyor boyle seyleri yeri degil. ama imkanim oldugi anda giderim bu ulkeden. 
0 oy
(894 puan) tarafından
Ülkede ekonomik buhran düşman desen bol içte dışta. Küresel ısınma su krizi iklim değişikliği derken yaşanmaz hale geldi dünya. Bugünleri arayacak hale gelmeyelim de düşündükçe kaygım artıyor

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 206 göst.
1 Kasım 2023 Aile kategorisinde Papatyasever (3,157 puan) tarafından soruldu
+3 oy
0 cevap 119 göst.
27 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,603 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 70 göst.
3 Ekim 2022 Aile kategorisinde Mks (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 710 göst.
1 Ekim 2020 Diğer kategorisinde ❤️İsmiAŞK❤️ (10,411 puan) tarafından soruldu

378,994 soru

11,344,345 cevap

34,809 kullanıcı

...