0 oy
150 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar korseyi giydim bugün belden dize kadar aldırdım. Duş alıp giydim. Hayatımda ilk defa korse giyiorum. Rahatsız edici. Eşim m-L almış olmaz sanıyordum ama oldu. 

Kaç gün takmam lazım ? Sabahları takip gece cikartsam bir faydası olur mu ? Etkili kullanım nasıl olur?

image

7 Cevaplar

0 oy
(240 puan) tarafından
Belden dize kadar derken. Resmi varsa atabilir misin bende alıcam ama çok tecbüresizim. Hangisinden alıcağımı bilemedim
(240 puan) tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim :)
tarafından
Rica ederim canım yardımcı olamadım canım kusura bkma
(240 puan) tarafından
Yok estağfurullah aslında olsun. Tuvalete çok ama çok sık giden biriyim böbreklerim çok fazla çalışıyor benim. Demek ki belden olandan almam gerek bundan alırsam çok zorlanırım :)
tarafından
Aynen öyle canim netten baktim gece çıkartın diyor iç organlara zarar veriyormuş
(240 puan) tarafından
Aaa tamam canım çok saol bilgilendirme için :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
yatarken cikar ama sadece belde alabilirdin dizi giy cikar zor olur
tarafından
Ayy evet komple iyi olur diye düşünmüştüm ama wc çıkarken zor oluyor askılı olduğu için.
tarafından
aynn neyse oyle denk gelmis artik yapacak bisi yok sonucta zor olur ama is gorur
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Bacim bu seni rahatsız eder ya bundan daha rahatları var bide korse normalde 5 6 saat takılmalıdır fazlası zarar 
tarafından
Ayy evet sıktı bayağı uyurken cikartsam yarın nasıl giyicem bilmiyorum
(6,136 puan) tarafından
Çok takma vücudun daha yerine gelmiş değil 40 ni bekle derim
0 oy
tarafından
Gece yatarken giymeyi onermiyolar ic organlar icin günde en fazla 4-5 saat takmayı önermişti benim doktorum en aktif olduğun 5 saat içinde tak dedi. 

Gece daha çok ise yarar gece de giyiyim doyebdusunme ic organlara zarar veriyor  bi tarafi yaparken diğer taraftan olmayalım demişti 
tarafından
En aktif olduğun 5 saat derken canım ? İs yaparken mi ? Aktiften kastı ne ki doktorun !
tarafından
Mesela gun icinde sürekli is yaptığın zamanlar yada bebekle en çok ilgilendiğin zamanlar canım
0 oy
tarafından
Korse kullanımı rahat gözükmüyor vallah takma canım ya kendini kasmaya gerek yok 
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Bu korse bir kıyafet altına giymek için iyi başka da gün içinde lavaboya  gitmen  çok sıkıntı olacak. Bence bel korsesi al. Istediğin an çıkarırsın 
0 oy
(8,589 puan) tarafından
3-4 saat durmasını tavsiye ediyor doktorlar cnm

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 37 göst.
30 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ssehercetinn (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 89 göst.
16 Mart 2024 Diğer kategorisinde ikiiprensesinannesi (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 66 göst.
2 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde nesibe4450 (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 82 göst.
9 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Znurr (15 puan) tarafından soruldu

381,823 soru

11,431,127 cevap

34,993 kullanıcı

...