0 oy
540 göst.
Diğer kategorisinde (394 puan) tarafından
Eltimin 4. 5 yasında oglu var ben eşimle evlendiğim zaman 8 aylıktı ama benim elimde büyüdü ve bana çpk alışkın beni cok seviyo kaynanamı aradı işte bişey yemiyo sizi istiyo kapılara camlara vuruyo çığlık atıyo demiş evde demiş kaynanamda calısıyo bende kızıma bakıyorum 2.5 aylık. Kaynanam işte ben işten gelene kadar sen baksan dedi üzülüyorum o cocuğa dedi bende dayanamadım tamam gelsin dedim burda yedirdim içirdim bide üstüne erken yatırdım cocugu. Aradım eltimi sen bunları nasıl yaptın diyo burda yemiyo içmiyo uyumuyo dedi bende anlamadım

25 Cevaplar

+9 oy
tarafından
Çocuk anneye nazlanır. 
(394 puan) tarafından
Doğrudur
-Reklam-
+7 oy
(818 puan) tarafından
Eltini yerelim diye mi açtın bu postu :D
(394 puan) tarafından
Hayır ne alakası var
+3 oy
(2,493 puan) tarafından
Çocuğun nazı anneye geçer derlerdi de o kadar olmaz derdim oluyormuş. Çocuğun nazı gerçekten anneye geçiyor
+2 oy
(874 puan) tarafından
Niye sorun eltinde olsun canım çocuklar evde bunaliyor artık seninde çocuğun var Daha kundak bebesi yatır uyur kaldır emer. Büyüsün o zaman anlayacaksın 
+1 oy
tarafından
Eltin de bir sorun göremedim. Çocuklar küçükken ondan ona geziyor biri yemek yediriyor habire kucakta duruyor. Sonra da bende yemek yiyor annesinde yemiyor oluyor. Anne bebek bağını zedeliyoruz farkında olmadan. 
+1 oy
(7,709 puan) tarafından

Senin de çocuğun var yani. Biraz empati yapsan :ermm: senin hakkında biri böyle düşünse nasıl hissederdin. Eltinde niye sorun olsun ki saçmalıyorsun yani

(394 puan) tarafından
He var sende beni anlamak istemiyorsun galiba
(7,709 puan) tarafından
Canım sen algılayamıyorsun ki dediğimi. Onun için sormak istedim.
(394 puan) tarafından
Sana açıklama yapmıcam sende beni algılayamıyorsun bu böyle sabaha kadar gider
(7,709 puan) tarafından
İyi geceler!
(394 puan) tarafından
SanadA!!!
+1 oy
(14,027 puan) tarafından
Senin çocuğun biraz büyüsün sorunun kimde olduğunu anlarsın 
(394 puan) tarafından
Kimde olucakmış sorun
(14,027 puan) tarafından
Ben bir şey demiyorum yaşa kendin öğren
(394 puan) tarafından
Yaşayıp görücez zaten
+1 oy
(3,213 puan) tarafından
Ahh yavrum evinde huzursuz olabilir senin sevgini istiyordur. Şimdi sen doğum yapınca onu sevmezsen diye korkmuştur. 
(3,213 puan) tarafından
Geçici bir süreçtir sevginden emin olunca rahatlar daha bebişin küçükmüş alışır merak etme.
(394 puan) tarafından
Çocugun piskolojiside bozuldu sonra annesi pskiuayrislere bakın randevu alın diyo hırçın vuruyo kırıyo evde 1 bardak su bile içmiyomuş buraya bana geldiği zaman sakinleşiyor ben kötü bişey demedim yazmadımda eltim hakkı da napalirim diye fikir almak istedim
(3,213 puan) tarafından
Psikiyatrist sorunun kaynağını bulacaktır çok iyi yapmışlar götürmekle
(394 puan) tarafından
Randevu bulamıyoruz çok doluymuş hastaneler hergün arıyoruz boş bulursak getiricekler
(3,213 puan) tarafından
Sağlam adam da kalmadı ki canım şu zamanda yoğunlar tabi. İnşallah tez vakitte bulursunuz.
0 oy
tarafından

Benim bi arkadaşımın kizi  vardi o da annesinden baska herkesten yerdi onlara gidince ya da onlar bana gelince gözümün icine bakardi beni yedir diye:Dkiyamam yaa bak aklima geldi gece gece

(48,634 puan) tarafından
küfür eder gibi yazik anneye ya
0 oy
tarafından
cocuk eltinin bence cocuga bu sekilde acimamak gerek annesinin yaninda olmali bana gore..
(394 puan) tarafından
Tabikide bende öyle isterim ama hep benimle yanımdan ayrılmaz napmam gerekiyor bilemedim
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Çocuğu sana baktirmaya çalışıyorlar bence 
(394 puan) tarafından
Buda dogru
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Değişiklik istiyor belliki çocuk bunda  bir şey yok

0 oy
tarafından
Bizimkisinin nazı da babaannesine geçiyor 4 yaşında bu dönem sürekli evde olduğu için sürekli bı telefon hastalığımız başladı ben pek vermiyorum desende gene veriyorum ama özellikle babaannesi gider koynuna girer kandırır öper koklar alır kaçar telefonunu sonra ver elini evde telefon kavgası Betül önde babaannesi arkada baslarlar evi turlamaya :D
0 oy
(1,233 puan) tarafından
Cocuk anneye naz yapar cünküde onda bnmkilerfen biliyorum canm yoksa annesine sıkıntı olduğundan değil yani 
(394 puan) tarafından
Annesi pastalarına abur cuburlarına oyıncaklarına kadar alır evde hep saglıklı seyler yedirir biliyorum ama orda yemiyo
0 oy
tarafından
Benim arkadaş çocuğuna hiç yüz vermedi şuan düşündükçe iyi yapmış herhalde diyorum çocuk sakin anne sözünden çıkmayan biri oldu .. bizler üstüne düştükçe çocuk çıldırıyor herhalde
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Eltinde sorun yok çocuk değişiklik istiyor demekki 
(394 puan) tarafından
Değişiklik istediğinden dsğil 1 yaşından beri böyle bu cocuk yeni değil yani
0 oy
(48,634 puan) tarafından
çocuklar anneye cok simariyo anneler kural koyuyo islerine gelmiyo. boyle bir durumda ben üzülürdüm sıpa bana kahredip eltimde yiyip icip uyucak ☺️☺️☺️☺️
(394 puan) tarafından
Ya vallahi peşimden ayrılmıyo ben nereye oda oraya evw gitmem allah gitmem diyonapıcam bilemedim
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Eltinde sıkıntı yok. Cocuklar sıkılıyor evde. Baska yerde mutlu oluyolar
(394 puan) tarafından
1 yaşından beri böyle bu cocuk eltimde cok ii bakar bilirim
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Belkide öyledir çünki bazrn evebeynlerin seni anlamaz ama hiç tanıamdığın biri anlar bunu en iyi sen bilirsin sorun eltindemi yoksa çocuk anasına nazlanıyormi çünki sen en iyi tanırsın
0 oy
(5,461 puan) tarafından
Çocuk anneye herşeyi ağlayarak yaptırabileceğini biliyo ona nazlanıyo bunda herhangi birşey yok ki kızım daha 14 aylık oda öyle benden yemediğini dedesinden felan yer çünkü o ağlayınca felan duramiyoruz kıyamıyoruz

İlgili bir soru bulunamadı

379,289 soru

11,353,114 cevap

34,824 kullanıcı

...