0 oy
986 göst.
Aile kategorisinde (178 puan) tarafından
Aksama kadar cocukla sinir stres benim icin duygusal bi ihtiyac opup koklanmak istiyorum ama yok haftasonunu bekliyor en son ne zaman yaptik unuttum bile yoruluyorum diye yanasmiyor coguncasi ama ben yanasincada yasmiyor arkadas bi erkek bu kadar durabilir mi zaten dogumdn sonra kilo aldim cocukla eve kapandim kendimi cok degersiz cirkin ve yanliz kalmis hissediyorum annemle de aram bozuk dertlesevk kimsem yok yok mu beni teselli edecek  kirmizi oda ablasi :(

20 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Kiz delimisin ay bizde hep bu yüzden kavga ediyoz o yanasiyo ben istemiyorum bırak cani isteyince gelir sen usteleme bakım yap öyle kal istediğini belli etme surekli
(81 puan) tarafından
Gerçekten katılıyorum kaçan kovalanır ya bu kadar takma giyin süslen hiç umursama bak nasıl koşuyor pesinden
tarafından
Öyle tabi kuzum
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Valla bu konu kirmizi odayı bile aşar :ermm:

+1 oy
(44,604 puan) tarafından
Amaan devir kicini yat bacım keyfini yap skjsfsk
0 oy
(1,699 puan) tarafından

Cenabetmi yatıyor yapınca :ermm:

0 oy
(874 puan) tarafından
Önce kendinden başla beslenmeni düzenle yürüyüş spor vs bir enerji atma stili bul kendine kendine vakit ayır yanı sen kendine değer ver ki başkaları da versin. 
(178 puan) tarafından
Kendime vakit mi bebe bacagimdan ayrilmiyor wc de bile rahat rahat oturamiyorum afedersin:(
(874 puan) tarafından
Öpüp koklamasini bekleme birlikte olmayı uygun gördüğün Fırsatını bulduğunda aynaya bak canım kendim de sev kendini saçını tara ödem çayı hazırla ertesi gün iç 10 dk fırsat bulup mekik cek ekmeği makarnayı tatlıyı bırak bol su iç kocana gitme o sana gelir.
0 oy
(799 puan) tarafından
Yaa biz kadinlar evlenince sevgili hayatında ki gibi dikkat etmeyip saliyoruz kendim de dahil. İlla bakım olarak değil ev derdi temizlik derdi kendimizle ruhen ve bedenen ilgilenmiyoruz yada ilgilenemiyoruzz. Kendimize biraz zaman ayirsak bir şeyler değişir belki bilemedim
(178 puan) tarafından
Degisir de buna vaktimiz yok cok sey bekleniyo bizden valla hem aksma kadar cocuk bakalim hem bakimli olalim hem hep mutlu olalim hep 38 beden olalim oldu mk erkek napcak gelck bizi sevck diye bekleyelim. Yukseldim suan kusura bkma:)
(1,787 puan) tarafından
Kız tubaka aynen doğru söyledin her boku erkek yesin bizde kusursuz bir sekilde evde oturup onu bekleyelim oldu paşam... Sevecekse kilomuzla kusurumuzla sevsin kendi ne bo.k olmuş acaba haspam. Valla hiç bir erkek için kılımı kıpırdatmam o koşsun peşimden sende aklını başına al bırak takma bak nasıl geliyo
0 oy
(775 puan) tarafından
Acaba sen kendini çirkin hissettiğin için Kocan sana yanaşmıyor diye düşünebilir ve bunu takıntı haline getirmiş olamazsın dimi salla gitsin kız sen kendine vakit ayir paşanın keyfine i bakican o istediğinde istemiyorum de bak sonra nasıl geliyo sanada hödük 
0 oy
tarafından

Esin kadin olsa usendiginden cocuk ta yapmazmis hamile kalcan da 9 ay tasican sanci cekcen dogurcan gece uykusuz kalcan surekli ilgilencen dis tuvalet egitimi gaz kolik derken ooo iyki kadin olmamis :D

tarafından
Doğru dedin çünkü o rahatlık bir tek onlarda var ama kadınlarda mecburi olunca üşenme söz konusu bile olmuyor erkek olmak gibisi yok
0 oy
tarafından
Ne mutlu sana canim:) bu erkeklerdede bi karar yook kimi çok düşkün kimi de senin eşin gibi işte
0 oy
(859 puan) tarafından
Eşin = ben olabir mi 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Duş almak için sabahı beklemesin 
0 oy
(8,223 puan) tarafından
Ahaha yerım bı an benmı yaZdım ddım.Bnmkıdevoyleydı veryansın edınce artık haftaıcı de oluyo.ıstegını goster kıyafet gıy bıraz erotık konus gelir o zaman 
0 oy
(8,954 puan) tarafından
Zaten sabah değil bence o an yapılmalı hadi sabaha öldü...

Bebiş yeni ya kuzum bi dönem oluyor öyle sen de sorun yok kendini kötü hissetme ama yatak odası da önemli zamanla düzelir konuşarak da sor eşine 
0 oy
(1,270 puan) tarafından
Canım eşinle arandaki duygusallik ille cinsellikle olmaz ki ben de 34 haftalık hamileyim 1 aya yakındır ilişkiye giremiyorum ağırlaştım ağrılarım var diye. Ama her gün bin defa öpüp koklariz eşimle birbirimizi sariliriz sen git op kokla sarıl cinsellik istiyormuş gibi değil ama aranızda duygusal bağ olursa devamı zaten gelir daha sonraları. Bir de canım kilo falan aldıysan evde kendi çapında beslenme düzeni oluştur kendine olmadı diyetisyene git hem sana da çok iyi gelir eşler de böyle şeyler görünce uğraş çaba görünce hoşlarına gider bence o da destek olur sana 
0 oy
(27,305 puan) tarafından

Amannn ya boş verrrr 

0 oy
tarafından
Benim esimde sabırlı bi adam ama ben yanstgimda affetmez o konuda sıkıntı yok 
0 oy
tarafından
Düzelirsiniz inşallah canım yoruluyor dur işten dolayı 
0 oy
tarafından
Akşamdan duş alsın sabahı neden bekliyor insan zevkinden üşenirmiymiş 
0 oy
(6,360 puan) tarafından
Kocan = ben :D birazda sen isteme canım kendi yanadır naz yap kendi kendine düşünür boldu acaba diye sogudu mu acaba diye akışına bırak

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 636 göst.
9 Nisan 2022 Aile kategorisinde Tubaka (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 450 göst.
+1 oy
8 cevap 326 göst.
13 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Sirius76 (1,320 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 958 göst.

377,239 soru