+2 oy
988 göst.
Aile kategorisinde (2,350 puan) tarafından
Cok calisiyor sürekli ayağının koktugundan şikayet eder ben rahatsız olmam kurban olurum onun ayaklarına bizim için çalışıyor sürekli ayakta  ayak parmaklarinin altında ufak ufak kesikler var gibi ne olabilir onlar koku yapıyor çok utanıyor yikasa dahi yine aynı bende çok üzülüyorum gel bı kovaya sıcak su koyim sirkeli su ile yikayim diyorum yok sen elleme dokunma kokuyor diyor utanıyor ben rahatsız olmuyorum o benim eşim ama buna nasıl bir çare bulabiliriz çok yoğun çalışıyor hastaneye adım atacak vakti yok

32 Cevaplar

+1 oy
(8,581 puan) tarafından
Mantar olabilir.    Yıkadıkdan sonra kremlesin gecer inşallah 
(2,350 puan) tarafından
İnslalah canım ya teşekkür ederim
-Reklam-
+1 oy
(352 puan) tarafından
Benim eşimde zorla kokmuş çoraplarını yüzüme atar sürer falan bide burdan yakalım :).  

Kuzum cildiye ye gitsin o kremler verecek böyle hazır satılan deil yapılan deil karışım olan iyi bir doktorsa eğer faydasını görür 
(2,350 puan) tarafından
Sevdogindendir o
(352 puan) tarafından
Hay ben böyle sevginin :))))))
(2,350 puan) tarafından
Öyle deme kiz
tarafından
Ahaaa tek değilmişim ayağıyla sever benimki de beni :D
(352 puan) tarafından
Yanlız değilsin hahaha bizimkilerde cins :)))
+1 oy
(85 puan) tarafından
İlacı var kuzum onun, doktora giderseniz yardımcı olur ayıp değil günah değil :) Allah mutluluğunuzu daim etsin inşallah 
(2,350 puan) tarafından
Amin teşekkür ederim canim
+1 oy
tarafından
Mantardır herhalde ayakları terliyordur zavallının:( her akşam yıkayıp travazol krem sür yazık ya nasıl utanıyor bir de benim öküz eşim de her gün ayaklarına masaj yaptırır bana hiç utanmadan :)
(2,350 puan) tarafından
O kremi aldircam bugün canım teşekkür ederim
tarafından
Rica ederim Sağolasın: )
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Avonda bile var koku giderici sprey canım faydası var 
(2,350 puan) tarafından
Canım bu onalrla halolacak bsy dil yara gibi olmus
(13,202 puan) tarafından
Doktora gidemeyecek gibi dedin ya ondan dedim canım travazol krem var inanılmaz ile yarıyor ucuz da tavsiye ederim
(2,350 puan) tarafından
Onuda dicem teşekkür ederim canim
(2,350 puan) tarafından
Onuda dicem teşekkür ederim canim gitsin alsın eczaneden
(13,202 puan) tarafından
Rica ederim canım Allah şifa versin
0 oy
(10,411 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Çok geçmiş oldun canım kıyamam o kadarda düşünceli sen söyle eşin ayaklarını sıcak suda sabunla olakasın ve yarım saat bekketsin ayak derileri yumuşayınca sert bi havluyla o ölü deriyi temizlesin ardından vazelin sürüp ÇOrap giysin  yatarkende çorapları çıkarmasın 2 güne ayakları iyileşir kokuda kalmaz
(2,350 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim akşam yapım dedigni
(10,411 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
tarafından
Bence bir doktora gitsin 
(2,350 puan) tarafından
Vakti hiç yok ama eczaneye ben gidicem
tarafından
Oda olabilir hatta fotoğrafını çek göster direk yardımcı olurlar ne olduğunu görsünler
(2,350 puan) tarafından
Tamam canım
0 oy
(677 puan) tarafından
Geçmiş olsun cnm malesef mantar anlattıkların.sen dokunma sakın hele islakken çabuk bulaşır aynı terliği falan giymeyin.travazol iyi geliyor
(2,350 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Ayakkabılarına karbonat koy akşam birer çorba kaşığı. Ayağını yaş mayalı ılık suya koysun akşamları canım. Banyodan sonra kuru tutsun mantar var büyük ihtimal. 
(2,350 puan) tarafından
Mantar galiba evet teşekkür ederim canim
(3,213 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Deniz suyu geçiriyor kardeşiminim öyleydi kokarca gelmiş gibi denize gitti geldi bi kaz kez geçti 
(2,350 puan) tarafından
Deniz uzak kız bize
0 oy
tarafından
Benm eşimde öyle çalıştığı için gün boyu ayakta ayakları yara olup kokuyor dokunmamo istemez ama yikadiktan sonra krem veririm kendisi vurur bana vurdutmaz krem tam sonuç vermezse de az da olsa rahatlatiriyor
(2,350 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim sizede geçmiş olsun
0 oy
(44,718 puan) tarafından
Mantar dan oluyo benim esimdede var eczanede tozu var ayakkabısına dokuyo bir ay  asla kokmuyo ondan alsın denesin 
(2,350 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim gidicem eczaneye
0 oy
tarafından
Ay geçmiş olsun ya keremle canım poşet geçir oda işe yarar 
(2,350 puan) tarafından
İnşallah canım teşekkür ederim
0 oy
(1,929 puan) tarafından

image

bak canım bundan alabilirsin eşim hep bundan kullanır 
(2,350 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim binada bakim
0 oy
tarafından
Benim eşimin parmaklarının alt taban kısmı hep kalkıp yara olmuştu düzenli bir şekilde her akşam her sabah ayaklarını yıkayıp adam akıllı kuruttuktan snra madecassol krem kullandık şuan hicbirsey yok ayaklarında eskisi gibi kokmuyor
(2,350 puan) tarafından
Aaaa gercektenmi teşekkür ederim o kremi arastrm
tarafından
Madecassol kirmivi beyaz canım tavsiye ederim deri yeniliyor bir çok şeye iyi geliyor
0 oy
(119,360 puan) tarafından
Bambu corap giysin yikadiktan snr krem sursun kina iyi gelir derlerde aslinda kim gorcek az bisi kina yaksa
(2,350 puan) tarafından
Evet kinada olabilir  dim akşam
0 oy
tarafından
Is yerine yedek corap gotursun ve degismeye çalışsın bide coraplari pamuk almaya yada bambu almaya calisin naylon karışımı varsa oda sebep olabilir
(2,350 puan) tarafından
Pamuk çorapları ayakkabı gdiymeiyor terlik giyiyor
tarafından
Buna ragmen koku varsa bir hastalik olabilir doktora bir gitsin mutlaka
0 oy
tarafından
Kuzu mantar olabilir çokta acır onlar canı yanar hastneye gitmeli eşin krem falan verir geçer ama gitmezse o yarıklar olduğu sürece koku yapar 
(2,350 puan) tarafından
Evet yuruyemiyor ama hastaneye de gondermeiyirum
tarafından
Sen randevu al mecbur gidecek canım
0 oy
tarafından
Gece acile gitsin mantar olabilir biz doktor dgliz sonucunda doktor gorurse doğru bilgiyi alirsnz cnm
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Ayağını her yıkadıktan sonra bir havluyla kurursun vazelin sürsün çatlaklara cnm

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 429 göst.
16 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Elmali turtam (232 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 452 göst.
19 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Habis57 (2,350 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 419 göst.
28 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde fatma23_karakas_ (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 530 göst.
22 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kubra1992 (3,551 puan) tarafından soruldu

380,374 soru

11,388,936 cevap

34,894 kullanıcı

...