0 oy
237 göst.
Diğer kategorisinde (1,159 puan) tarafından
Kizlar daha 23 gunluk ama nasil.hareketli bi gorseniz elleri kollari hic durmaz ayagi ile yan döner ayaklari yere sabitleyip belini kaldirir surekli hareketli kafasi hic durmaz normalmi ya gecede zorlaniyorum korkuyor cunku kundak yapıyorum çığlığı basiyor uyumuyor hic bu yüzden birde emzik düştükçe uyaniyor nr yapabilirimya bi fikriniz varmi 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Normal cnm sıkıntı yapma
(1,159 puan) tarafından
Emzirmeyi sürekli deniyorum ama asla kabul etmiyor  fon makinasi sesini seviyor aciyorum biraz sakinleşiyor ama uykuda sikintiliyiz hic uyumuyor cimcime
tarafından
Gazını çıkart duş aldr dua ayet dinlet yüz üstü yatir sirtna masj yap ben 3cunede hep böyle yaptım 3cusu 7aylik doğdu nazar duasını büyük insn gbi dinler kendilignden uyur
(1,159 puan) tarafından
Ya ne güzel babasi ile surekli dua dinletiriz dogdugundan beri dua okuruz kulagina dinletiriz dinler ama uyumaz ki
tarafından
Bebegin kulak verdiği duayı bulmn önemli cnm benm kız tek bir duada uyur rahtlar
(1,159 puan) tarafından
Cok doğru deneyecegim bakalim
-Reklam-
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Çok normal canım çok sıkmadan yarım kundak yaparsan rahat eder sıçrayıp kendini uyandırmaz. Daracık bir yerden kocaman bir dünyaya geldi elini kolunu nereye koyacağını bilmiyor :)
(1,159 puan) tarafından
Yapıyorum çığlık çığlığayiz yapinca  :)
(3,213 puan) tarafından
Alışacak canım istemiyor diye vazgeçme bol öp kokla kokunu ister o şimdi.
(1,159 puan) tarafından
Hemde nasil kucagimdan inmek istemiyor gerçekten kucakta uyuyor yataginda felan uyumuyor hic
0 oy
tarafından
Normal canım benim oğlumda öyleydi kontrollerde doktorlar gülerdi çok hiç durmuyor die 
(1,159 puan) tarafından
Vallahi hic durmuyor ya bir gorseniz uyutamiyorum sürekli hareketli
0 oy
(673 puan) tarafından
Arkadaslar normal yazmışlar ama 23 gunluk bebekten bahsediyoruz bence normal değil masaAllah cok hareketli.  23 gunluk bebek belini kaldıramaz ayağıyla yan dönemez. Seni hareketli günler bekliyor canim :)))
(1,159 puan) tarafından
Ya degilmi bende oyle düşünmüştüm bana cok erken geldi yaptıkları herkes diyo az buysun yanindan ayrilamazsin bunun cok hareketli tehlikeli olur diyo valla
tarafından
Benimkide öyleydi valla
(673 puan) tarafından
Cocuklar cok degisiyo canim belki düşündüğün gibi olmaz.
(1,159 puan) tarafından
Ayy hadi bakalim
0 oy
(907 puan) tarafından
Normal yazılmış ama daha 23 günlük belini kaldırması ve ayağını yana atması ilginç pek hareketli olacak bol bol koşarsın peşinden ))
(1,159 puan) tarafından
Demi ya inanin ayagini yana atip kendini döndürüyor bi gorun valla
0 oy
(776 puan) tarafından
Oglumda tirtil gibi yatakta gezerdi oyle kendini ite ite kafasini dik tutabiliyordu dogar dogmaz eli ayagi durmazdi 1 yasinda hiperaktivite tanisi konuldu
(1,159 puan) tarafından
Anaa bizimkide mi öyle olacak bilemedim ki cok hareketli gercekten
0 oy
tarafından
Benimki dört aylık oda doğduğu günden beri öyle aşıya götürürüz aşı vurdurtmaz ayaklarıyla güm güm diye tekme atar korkuyorum açıkçası yürüyünce ne olacak 
(1,159 puan) tarafından
Bende korkmaya basladim benimki de acayip hareketli masAllah
0 oy
(1,161 puan) tarafından
benim kizimda ufakdan oyleydin.  kundak asla yapamiyordum hep ciglik atiyordu annem baslarda yapmak istedi ama  izin vermedim sora  uyaniyordu hemen. ben kizima hic emzik vermedim  su ann 11 aylik. alistirmakda  buraktirmakda zor oluyor. yani.
(1,159 puan) tarafından
Emzik mecbur verdim yalniz bakiyorum ben agladiginda idare edebilmek icin yada bi isim oldugunda veriyorum susuyor onunla oyalanıyor az da olsa isimi yapıyorum kundak bizde yapamadık malsf çığlık atiyo dediginiz gbi ama artik yapicam galiba asla uyumuyor çünkü hareketinden dolayi

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 59 göst.
24 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kaavi (2,085 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 139 göst.
28 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Ozgen (920 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 46 göst.
25 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ozgen (920 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 91 göst.
26 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Lisa1234 (1,389 puan) tarafından soruldu

380,195 soru

11,382,005 cevap

34,878 kullanıcı