+1 oy
263 göst.
Diğer kategorisinde (14 puan) tarafından

Kızlar kaç günlerdir kafama takıyorum ne olur bana yardımcı olun bu değerler bebeğe zarar verir mi ne gibi sorunlar olur 

image

6 Cevaplar

0 oy
(1,794 puan) tarafından
Daha yüksekdi benim sağlıklı doğum yaptım. Ayda bir gastroenteroloji ye gidiyordum
(14 puan) tarafından
Progestan kullanıyorum bende 8. Haftadan beri bu hafta kestik vitaminler kan hapı falan yapar mi doktorumda öyle söyledi yağlı yeme diye safra asitlerinin sonucu gelince ona gore dahiliye yonlendirecek
(1,794 puan) tarafından
Aynı hap ve nadir görülen bir durum eğer ondansabisin kolay . Gastroenteroloji ye sevk işte oyalanma ama şunu söyleyebilirim bu değerlerle çok birşey olmaz daha fazla yuksekmesinde
(14 puan) tarafından
Inşallah canım benim inşallah bende yükselmesin diye dua ediyorum bebeğime bisi olacak korkusu oluyor dualarını esirgeme benden birde detaylıca göbek kordonunda 2 damar gözüktü onun korkusu olmuştu doktorum baktı 3 tane ama bir tanesi çok ince olduğu için gözükmüyor dedi korkma bisi olmaz diyerek teselli etti üstüne bu değerler de korkuttu
(1,794 puan) tarafından
Kuzum ben o kadar şey yaşadım ki hamileyken.. sobadan zehirlenerek hastanelik bile oldum. Hep korkuyla geçti 9 ay. Keşke daha sakin kalabilseydim. Korkma nasipten öte yol yok dua etbve hep güçlü ol kendine dikkat et
(14 puan) tarafından
Geçmiş olsun kuzum yaaa ama hepsi geçti cok şükür inşallah öyle nasipyetn öteye yok Allah hepimizi korusun korku iyi degil hep keşke diyoruz bende öyle korkmamaya çalışıyorum ama güvencemiz yok hayata karşı ister istemez hep oluyor Allaha dua etmekten başka çaremiz yok sende dikkat et kendine
-Reklam-
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Kasintin oluyor mu ?
(14 puan) tarafından
Kaşıntım yok hiç olmuyor
(4,661 puan) tarafından
Yağlı yemekler yeme canim kaşıntı yapar ilerleyen dönemde
(14 puan) tarafından
Anladım canım yuksek çıktığından beri dikkat etmeye çalışıyorum kaşıntı olursa başka bisiymis galiba adını unuttum da sizinde mi yüksek
(4,661 puan) tarafından
Yok canim ablamın öyleydi yüksekti kaç olduğunu bilmiyorum ama kasintiyla gitti
(14 puan) tarafından
Anladım canım inşallah bizimde düşer bu değerler kaşıntım olmasın Allahım korusun
0 oy
(1,290 puan) tarafından
Gebeligimin ilk haftalarinda benimde yuksekti kendi kendine düştü bi sikintimiz olmadi cok sukur
(14 puan) tarafından
Ay inşallah benimde düşer çok korkuyorum kafama takıyorum sürekli acaba bebeğime bisi olur mu bu yüzden diye
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Benimde ilk baştan beri çok yüksekti ama sorun olmadı 40. Haftada dogum yaptım canım ama bende safra taşı varmış ondan yüksekmiş 
(14 puan) tarafından
Anladım canım safra taşı için bi ilaç tedavi uyguladınız mi peki bebeğiniz sağlıklimiydi dahiliye bakacak benimde karaciğere safraya diğer sonuçlar da çıkınca
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Seninkiler çok yüksek değil benim değerim 250 ye çıkmıştı ve aşırı kasinmam vardı 
(14 puan) tarafından
Sonra dustumu nasıl düşürdünüz canım aynen burda yorumalrda okuyunca daha yüksek olanlar varmış
(1,730 puan) tarafından
Doğumdan sonra düştü canım
(14 puan) tarafından
Bebeğiniz etkilendi mi Canım ona zararı oldu mu
(1,730 puan) tarafından
Yok hiçbir sıkıntı olmadı
(14 puan) tarafından
Çok şükür canım
0 oy
tarafından
Cok yuksek degil . Saglikla hayirli zamanda kucagina alirsin insallah bebegini ❤️
(14 puan) tarafından
Inşallah canım benim çok amin ❤

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 158 göst.
5 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hacer Bayram (345 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 104 göst.
30 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 362 göst.
0 oy
2 cevap 71 göst.
28 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Humaninannesi (1,096 puan) tarafından soruldu

379,599 soru

11,363,543 cevap

34,840 kullanıcı

...