+2 oy
294 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde tarafından

image

mutluluk anlamaktir......

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kesınlıkle bızaat saht oldum mutsuz insan sureklı baskalarını konusup dedikodu yaparak besleniyor cunku Baska bir kutlu olabileceği konumu yok vakit gecırıyor 
tarafından
Olgun insan işiyle boş insan kişiyle demişler.
Bunu olusturmak insanin kendi elinde bir seminere,kursa ya da okula gidemese bile insan kendi kutuphanesinde mutlu olabilir. Olanaklar fazla egitici videolar var artık her sey ayagimizda degerlendirmek gerek.
-Reklam-
0 oy
(921 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum:)
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Gerçekten öyle. Apartmanda bir kadın var öylesine evinde mutsuz ki akşama kadar balkonda kim gelmiş kim cıkmış kimden ses gelmiş onları kontrol ediyor hayati bom boş çünkü yakında bardak hediye edicem daha iyi dinleyebilsin
tarafından
:))) güldürdün
0 oy
tarafından
Aynen katılıyorum doğru 
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Katılıyorum ama mutluluk olarak açıklamıyorum. Huzur bunun adı :) hem şey de var... Cehalet mutluluktur :)) 
tarafından
O mutluluk o mutluluk değil bu baska mutluluk :)))
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Mutsuz insan neden başkasini değerlendirsinki bunu sadece mutlu görünümlü mutsuzlar hasetinden çatlayan insanlar yapar asil gercek mutsuzlar mutlu insanlari yargilamaz sevinir yasantilariyla Allahim bana da nasip et der gecer...
0 oy
tarafından
Kesinlikle evet 
0 oy
tarafından
Sonuna kadar katılıyorum caniko 
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Evet olabilir 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
:) o oyle degil  

Mutsuz insan mutlu rolü yapmaktan ne yaptığını bilmez aynı burdaki bazı kişilerden gördüğümüz gibi aslinda hayatları cok mutsuz kotuki buraya açtığı mutluluk gösterisiyle mutluyum rolü gösterirler mutlu insan ise mutluluğunu orda burda sürekli dile getirip paylaşım yapmaz :))))  

Beyin şart böylelerine
tarafından
Farklı bir perspektif :))
0 oy
tarafından
doğru ve anlamlı 
0 oy
(3,836 puan) tarafından
katiliyorum ben +++

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 507 göst.