0 oy
431 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Gerek buradaki postlar gerekse TV ve gerçek hayatta yok kilo aldı yok bakımsız vs vs gibi bahaneler ilgisiz kocalar sanki erkekler her an bakimlilar da neyse yani bir erkek bir kadıni sadece kişiliği için sever mi ve bu ömür boyu sürer mi

27 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aman sevemesinler erkeklere iki değer verince gotu kalkıyor kendini bi halt sanıyor 
-Reklam-
0 oy
(454 puan) tarafından
Valla zaman gösterir aslında ben üç buçuk yıldır evliyim bazen  zayıf çok güzel oldum şimdi 90 kilo oldum  eşim birkez bile ima etmedi amaliyat oldum bana baktı  donumu cekemedigim zamanlar oldu baktı bana of demedi şimdi de riski gebelik bir bardak kaldırmadı şuan aynaya bakacak halim yok  hep bana güzelsin der  kendime bakamam cirkinlestim ama ima dahi etmez şimdilik durum bu ama zaman ne getirecek belli de olmaz elbet birbirimizin iyi kötü anını göreceğiz 
0 oy
(12,883 puan) tarafından
Erkeğe bağlı 

Karakteri sağlam olan her şekilde sever karisinj 
0 oy
tarafından
Kadindan tüm vücut ağda beklerler kendiler belgirat ormanı o beğenmeyenler
0 oy
tarafından
Adamsa eğer bak erkek demiyorum adam diyorum adamsa her koşulda her türlü sever 
0 oy
tarafından
Karakterli erkek her koşulda sever..

Benm bir rahatsızligim vardı aşırı kilo verdim en büyük destekcim eşim di birlikte üstesinden geldik saçım basım Herzaman mükemmel olmuyor iki çocuğum var kendime zaman kalmıyor. Eşim 1 saat çocukları alıp götürüyor ben kendime bakıyorum yine herşey herkesin gönlüne göre oluyor.. tamamen karakter ve empati meselesi. Evet eşim her koşulda beni seviyor beğenmediği bir durum olunca bana düzeltmek için fırsat veren de esim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 148 göst.
25 Şubat 2023 Diğer kategorisinde nrsnr (273 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 200 göst.
14 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 168 göst.
10 Ekim 2021 Aile kategorisinde Cansu33 (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 255 göst.