0 oy
252 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Sırtüstü yatırdıgim zaman arada sırada çok düzensiz kalbi hoplar gibi nefes alıp veriyor. Heyecandan yüreği zıplıyor gibi ya. Hızlı hızlı nefes alıp veriyor. 16 günlük bebeğim. Sizin bebeklerinizde de böyle bir şey oluyor muydu?

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Normal diye biliyorum. Bizimkide öyleydi. Daha hızlı heyecanlı nefes alıp veriyorlar. Ama için rahat etmesi icin muayene ettirmelisin
tarafından
Hemşireye söyledim. Bu sırada ağlıyor mu dedi hayır dedim o zaman problem yoktur dedi. Ama benim kalbim mutmain değil kontrole gittiğimde doktora söylerim inşaAllah
tarafından
Doktor dinlediği an anlar zaten. Ama normal diye biliyorum telaş etme
tarafından
Sağol kuzum Ilgın alakan için
-Reklam-
0 oy
(1,699 puan) tarafından
Doktora söyledin mi simdi biz ne desek boş cnm
tarafından
Hemşireye söyledim. Bu sırada ağlıyor mu dedi hayır dedim o zaman problem yoktur dedi. Ama benim kalbim mutmain değil kontrole gittiğimde doktora söylerim inşaAllah
0 oy
tarafından
Annesi daha cok minik zaten yan yatir sag sol kusma riskine nazaran, basima gelmedi tabi de her yatirdiginda mi ayni tepkiyi veriyor bu sadece sirt ustu yatirgiginda mi oluyor onlara bi dikkat et
tarafından
Sadece sırtüstü yatırdıgimda canım
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Sırtüstü yatırma canım. Henüz kaslarına hakim değil tükürüğü ya da kusmuğu ciğerine kaçabilir Allah korusun. 
tarafından
Yanındayim zaten hep canım. Kafa yapısı içinde zaten sürekli değişik değişik yatırıyorum
(1,550 puan) tarafından
O heyecan hali oğlumda da oluyordu.. Yani bana heyecan gibi geliyordu :)
0 oy
(945 puan) tarafından
canım biz de bu sebepten korktuk hastaneye gittik 1 gece gözetim altında kaldı bebeğim 10 günlüktü daha ama bir sorun çıkmadı. Doktor normal olduğunu söyledi daha nefes alıp vermeyi koordine edemiyor dedi
tarafından
Sağolasın kuzum bilgilendirdiğin için
(1,862 puan) tarafından
Kıyamam yaa aynen benimki de oluyor öyle heyecanlanıyor sanki :)
0 oy
tarafından
Normal canım. Benim kız da 42 günlük falan. Arada oluyor hala. İlk zamanlar daha sık oluyordı
tarafından
Çok sağol canım
0 oy
(755 puan) tarafından
Canım benim kızımda nefes almayı unuturdu doktor daha beyni tam koordine edemez normal dedi
tarafından
Ayy benimki aynı böyle . Sağolasın
(755 puan) tarafından
Doktor öyle söylemesine rağmen hep bı korkum tereddütum vardı ama çok şükür zamanla geçti
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Benim pramatura oğlum doğduğu zaman 39 gün yoğun bakımda kaldı  taburcu olunca bı hafta sonra kontrole götürdüm doktor agliyomu çok dedi yok dedim nefes alırken hızlı  morarma oluyomu dedi yok hızlı nefes alıyor bazen tıkanır gibi heleki mamo yerken tıkanıyor dedim onlar normal dedi. Morarirsa tehlikeli olur demişti  
tarafından
Çok sağol canım bilgilendirdiğin için

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 143 göst.
5 Kasım 2021 Aile kategorisinde Meleksone (2,281 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 225 göst.
6 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 106 göst.
17 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Kralice177 (482 puan) tarafından soruldu