+1 oy
538 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Hayırlı günler herkese canım çok sıkkın yaa icimi dökmem lazım 2 ay once düsük yaptım ilkti zaten 6.haftada kalbi durdu doktorum 1 adetten sonra hamile kalabilirsin demisti ama ben 2 sefer adet oldum kaynanamla birlikte oturuyorum bugun gelmis bana diyoki hani cocuk doktor olur diyoduya niye olmuyo diyo esimin gorumcemin yaninda bi dur bakalim dedim bende valla acayip sinir oldum yaa herseye burnunu sokan kaynanalardan nefret ediyorum heleki benim kaynanamdan benim esime bile der niye cocuk yapmiyonuz diye utanma nedir bilmez simdide surat astım oturuyorum sonra gelin surat asiyo oluyo adım

16 Cevaplar

+1 oy
(5,220 puan) tarafından
biz beceremiyoruz heralde gel öğret diycende işte :D
(775 puan) tarafından
Hahha güzel laf
tarafından
Keskeee diyebilsek keskee
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Anne ben yapamadım bizim yerimize sen yapma öğret de sus :D
tarafından
Hahahah bu cok iyiydi:D
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Sanane deseydin orası bizi ilgilendirir.

Susma tepene çıkar akıllı ol bacım

tarafından
Ooo öyle bi desem esim bana kızar neymis efendim kaynanaya karşılık verilmezmiş oyle bi laf varya hani
(27,352 puan) tarafından
Kusura bakmasın da koca karı lafı yapan kaynanaya cevap verilir tabi
tarafından
Aynen valla
0 oy
tarafından

Genelde hepisi uy.uz bunların :angry:

Kim gıcık olmuyor ki?

tarafından
Ellerini kiletmeye değer mi ki acaba
tarafından
Degmez valla bunlara
tarafından
Aynen canım boşver uy.uz karı yi sen kocanla iyi olmaya bak onlara pislik yemek düşer sen anladın ne demek isterdimi :)
tarafından
Aynen öyle esimle iyi oluyum yeter anladim canım:)))
tarafından
Aynen canım :))
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Aynen benimde kaynanam öyleydi her aradığında bebek var miiiii şükür şimdi doğalı 4 ay oldu darısı sana canım benim
tarafından
Ayy insallah dogduktan sonra rahatlicam artik
0 oy
(120 puan) tarafından
Ayy ne kadar luzumsuz bir insan allahin bilecegi is deseydin o ne zaman dilerse i zaman olur benimkide 3 yillik evliyim hep cocuk icin acele etmeyin evinizi alin arabinixi alin sknra diye surekli soylenirdi ki benimle esimin cocuk ne kadar cok cocuk ustediimizi bilmesine ragmen 
tarafından
Ne iyimiş valla
0 oy
(337 puan) tarafından
Onaneymis bu patavatsız konuşmaları insanı sinir ediyo
tarafından
Aynen öyle
0 oy
tarafından
Gidip köfteye maydanoz olsun o

Bacım ayrı düzen kurun evliliğiniz hamileligin dogumunu zehir edebilir sana bu tarz patavatsızliķlar yapan neler demez
tarafından
Oyle size zarar verir evliliginizde sıkıntılar olur olmaz oyle ne seni kıracak ne annesini
tarafından
Ahh ahh acmayın yaralarımı bilirsiniz ya hani az cok kadinların en buyük yarası:)
tarafından
Anlamadim kadinlarin en büyük yarası ney:)
tarafından
Erkekler hani anne ve eşi arasındaki dengeyi kuramazya onu diyorum gerci her erkek icin gecerli degil bu ama cogu boyle
tarafından
Aynen oyle ama bunu yapmak zorunda bazi sıkıntıların önüne gecmek istiyorsa yapmak zorunda
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Ahh kuzum ahh. 3 düşük yaptım. Hastalıklarla ugrastim. Sonra da yıllarca olmadı bebeğimiz. Aşılama tüp bebek ne varsa denedik. Seni o kadar iyi anlıyorum ki bikmistim onların sorularından en sonunda kavga çıkardım. Senin gibi anne olacaksam olmayayım dedim o kadar sabrımı taşırdilar çünkü. 7 yıl sonunda hamileyim şuanda bir ilgi bir ilgi sorma... Ama hiç samimi gelmiyor artık. Sen eşine ne kadar üzüldüğünü ne kadar alındığını belli et zamanla sana laf soyletmeyecektir. Benimki de ilk başta seninki gibiydi sonra o da azarlamaya başladı karışmayın bebek konusunu bir daha açmayın diye sert bı sekilde uyardı herkesin çenesini kapattı. 
tarafından
Ya aslında hic hamile kalmadan once oyleydi bikmistik esim kızıyodu bidaha hiic acamadi konuyu simdide basladi yine esime derim ins tabi dinlerse
0 oy
(775 puan) tarafından
Aynen kuzum evlerini açtılar demiyorlar birde çene bir ton 4 sene hep bakışı yaptı kısır misin cocougunmu olmuyo doktora git gibilerinden bende eşime dedim eşimde oğlunun olmuyo de kapatır çenesini dedi geçen sene yine sordu oğlunun. Olmuyo dedim aman aman sus kimse bilmesin oğlumun kusurunu dedi benim olsa millete yayacaktin dimi çok fenasın dedim şükür ikizlerim oldu o sene
tarafından
Masallah valla ne guzel olmus gıcıklae ya hepsi ayni
0 oy
tarafından

Varda sana söylemiyoruz doğdu bile deseydin gıcık ya benimkide olsun olsun dedi oluncada hamileliğim kötü oldu bu seferde kendinde zaten zayıftın ne vardı az daha bekleseydiniz dedi her lafı değiştirir onlar Allah sabır versin bacım sıkma canını vücudun kendini toplasın olur illaki doktor hemen kesin olur olmaz diye bişey yok dedi sanki Allah bilir zamanını kaynanan kapı mandalı eşinle senin bileceğin iş dursun kenarda tınlama bile

tarafından
Cok sagolun haklisiniz valla ♥️♥️
0 oy
(1,217 puan) tarafından
Çok biliyosan sen yap deseydin gelelim gerçeğe deki anne ben utanıyorum deme öyle şeyler ha diyincede ne diyosun anne deme öyle şeyler ayıptır de
tarafından
Ayıbı bilmezki benim kaynanam dedim kac defa dedim ama dinlemiyoki cocuk istemiyoduk bundan once kayinbabama soylicekti şikayet edecekti yani bizi sonradan olmazsa gorursunuz diye
0 oy
tarafından
Gel başımızı bekle yanlış yapıyoruzdur belki deseydin 
tarafından
Hahahah keske diyebilsek
0 oy
(344 puan) tarafından
Allah tez zamanda doldursun kucağını canım 
tarafından
Amin Allah razi olsun ins♥️
0 oy
tarafından

canim boyle olmayan varmi acaba :D:D o burunlarini her delige sokmasalar olmaz ayni evdeymissiniz girsin bari odaya tobee yarabbim yaa

tarafından
Yani kaynanalarön coğu boyle maalesefkiii :D

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 66 göst.
18 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meryemmseda (950 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 166 göst.
9 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Kayakaya (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 204 göst.
4 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 317 göst.
4 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Elifnur5634 (178 puan) tarafından soruldu

379,810 soru

11,369,387 cevap

34,852 kullanıcı