+2 oy
1,238 göst.
Diğer kategorisinde (392 puan) tarafından
Merhaba şimdiden özür dilerim hepinizden ama bunları ya yazmalı ya da kafayı yeyip susmalıydım dayanamıyorum artık bu olanlara ben bir yıl önce evlendim severek 6 yılımı verdiğim bir adamla ve evliliğimin bir ayı dolmadan ölümüne dayak yeyip annemin yanına döndüm annem ve babam ayrı benim babam başka biriyle evli annem merhametsiz ve bencil para düşkünü bir kadın(emekli hemşire  kendine ait evi ve her ay maaşı var) çıkarı için çocuğunu tanımaz beni yıllar önce çalışmıyorum diye evden kovmuştu her neyse bu eve dönmek zorunda kaldım eşim yüzünden daha sonra burada bir ay içinde yine cehennemi yaşadım afedersiniz banyoya girdiğimi harcanan suyu bile lafını eden bir kadın annem bu hasadıklarım yüzünden tekrar eşimin ısrarlarına kanıp (aslında annemden kurtulmak için) evine geri döndüm eşimden şikayetçi olmuştum ceza alacaktı şikayetimi geri çektim ve düzeldi sandım hamile kaldım bu kezde psikolojik şiddet hakaret karnımdaki bebeğime gebersin dedi telefon fırlattı ve ben dayanamadım uzaklaştırma aldım yine esyalarımı topladım geri anneme döndüm 6 aydır bu evdeyim ama cehennemden farksız geçiyor her saniyem annem yediğim lokmanın bile lafını ediyor hamileliğim kendi evimde de annemin evindede cehennem oldu her günüm ağlayarak geçiyor canımdan bıktırdı evladından zor durumundan bile çıkar bekliyor sürekli söyleniyor her adımıma off pufff karnım burnumda zor nefes alıyorum her işine koşmamı bekliyor maddiyat bekliyor oruç tut diyor benim şekerim var biliyor sırf bir ekmek az yensin diye ben nereye kime sığınıyım anam böyle eşim öyle nereye gideyim söyleyin ne olur ben çok çaresizim artık kafayı yicem :'(((

21 Cevaplar

0 oy
(6,858 puan) tarafından
Çok üzüldüm Cnm nasik bı eş nsaskl bı aile bu ya :((( ben bu hayatı sorgularim .
(392 puan) tarafından
Kız canım allahın izniyle inşallah bi sağ salim kavuşayım inşallah onun kokusunu bi çekeyim içime bütün bunları yaşatanlara tek tek herşeyin hesabını sorup vicdanlaeıyla baş başa bırakıcam o gücü verecek rabbim inşallah
(6,858 puan) tarafından
İns cnm :) bnmde kızım var. İyiki varlar sağlıcakla gelsin..ismi hazirmi
(392 puan) tarafından
Allahım bağışlasın rabbim yuvanın huzurunu korusun inşallah Asya vera var aklımda ama henüz net değilim bakalım sağ salim bir doğusunda inşallah ❤️
(6,858 puan) tarafından
Güzel isim Cnm hayirlisiyla gelsin inşallah canım sikilirsa bana yaz olurmu konuşuruz yine. İyi geceleri cnm
(392 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım Allah razı olsun sen de yaz bana iyi geceler Allah rahatlık versin ❤️
-Reklam-

İlgili sorular

+1 oy
19 cevap 295 göst.
16 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde 2801 (215 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 393 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde Merveemirinannesi (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 116 göst.
14 Haziran 2023 Aile kategorisinde Eslim lina annesi (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 444 göst.
25 Mart 2023 Diğer kategorisinde Selma1632 (114 puan) tarafından soruldu

385,046 soru

11,516,143 cevap

35,176 kullanıcı

...