0 oy
129 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (916 puan) tarafından
Sevgili anneler oğlum 40 günlük dili pamukçuk olmus ilaç kullanıyorum ve siliyorum ılık bez ile ama oğlum bugün çok ağladı hiç susmadı neredeyse hiç uyumadı bundan mi bilmiyorum normalde hiç böyle değildi ne yapacağım şaşırdım

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Başka şeyler deneme kuzum çok ağrır evet ama yapacak bişey yok
(916 puan) tarafından
Ağlaması pamukçuktandir değil mi başka bir şeyi mi var diyorum acaba ilk oğlumda hiç pamukçuk yaşamadım deneyimsiizm bu konuda
tarafından
Pamukçu tabiki ağrı yapar ondan ağlıyordur canım, yakar böyle emerken falan ağlar
(916 puan) tarafından
Kuzum kiyamam calpol versem bir çay kaşığı olur mu acaba yoksa daha küçük vermeyeyim mi.
-Reklam-
0 oy
(942 puan) tarafından
Kuzum benim oğlum da 1 aylikken pamukçuk olmuştu benn hic ilaç kullanmadım canım. Damla veriyolar sanırsam sen her emzirmede göğsünü güzel yıka dezenfekte et bide 1 fincan ılık suya 1 çay kaşığı karbonat koy. İyice erit karıştır gazlı bezle serçe parmağını sar suya batir bebeğinin ağzında onu guzeelce dili temizle damaklarjni üst damagi alt damagi dilini bide emsin biraz 2 3 kere dene hemen geçer benim 2.sinde hemen geçti canım çok şükür birdaha olmadı. Ağlar çünkü ememiyor acıyor ağzı 
(916 puan) tarafından
Sağol canım bugün sade su ile sildim yarın karbonati deneyeceğim .
0 oy
tarafından
Kızım hiç olmadı ama kaynanam olursa eğer karbonatlı su ile sil agzini o geçirir derdi bilmiyorum ama istersen dene karşı komşumun oglu olmuştu onda ise yaradi
(916 puan) tarafından
Sağol canım deneyeceğim
0 oy
tarafından
Karbonatlı şu iyi gelebilir canım hem belki gazdan ağlıyordur 
(916 puan) tarafından
Gazini çıkarıyor şükür iki gündür böyle yoksa hiç sorununuz yoktu . Dün fark ettik pamukçugu .
0 oy
(27,584 puan) tarafından

Karbonatli su iyi gelir diye biliyorum

(916 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(568 puan) tarafından
Gazı varsa ondan da durmaz 
(916 puan) tarafından
Gaz sorunu yok şükür . pamukçugu fark ettiğimde beri böyle
0 oy
(61 puan) tarafından
Benim kizimda da vardi pamukcuk saglik ocagina goturdum bi damla verdi doktor tek seferde gecti sende gotur bence yazik cocuga pamukcukla rahat  ememez acliktan da aglar.
(916 puan) tarafından
Dün kullanmaya başladım canım doktoru ile irtibata geçtik akşam hemen aldım bugün daha iyi çok şükür

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 24 göst.
12 Haziran 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde muhendisbirana (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 41 göst.
21 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Emine S (16,301 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 96 göst.
0 oy
4 cevap 59 göst.
13 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tubaa355 (753 puan) tarafından soruldu

385,112 soru

11,517,637 cevap

35,176 kullanıcı

...