0 oy
325 göst.
Diğer kategorisinde (193 puan) tarafından
2yasa kDarrr  ... ben cok unutganim yeri geldi alarm kurdum vermek icin ama yok unutuyorum ikinci kizimdada ayni saliyorum iki cocuga bakinca unutuyorum vermeyi ikisinede

20 Cevaplar

+1 oy
(7,768 puan) tarafından
Hayır ocean al 400 lük
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kullaniyorum ben
0 oy
(2,400 puan) tarafından

Benimde aklıma geldikçe veriyorum. Her gün her gün veremiyorum yalan yok. 2.5 yaşında yaramaz mi yaramaz bir oğlum var 

tarafından
Kullanmadım onu yerine güneşe çıkardım test filan yapmadan herkese veriyorlar belki ihriyaci yok
(2,400 puan) tarafından
Ah güneş olsa cikaracaz da :D adanaliyım cnm ben. Kaç günden beri yağmur vardı
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Her gün veririm düzenli bi şekilde ama sağlık ocaginin verdiğini değil başka alıp veriyorum 
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Kullanıyorum ben canım aklıma gelince veriyorum 
0 oy
tarafından
Kulllaniýorm canım.  Unutmamak için Bez ve ıslak mendil in  yanına bırak  her  degistirdiginde  gou

Rup ver 
0 oy
(872 puan) tarafından
Kullanmadım. Ocean 400 Luk aldım bitti kızım 11 aylık. Sağlık ocağı kan ilacı verdi araştırdım dişlerde kararma ishal kabiz kusma yapıyormus. Ocean kan ilacı alicam tekrar
(10,045 puan) tarafından
Kız d vitamini yazmis :))
tarafından
Ocean fiyat ne kadar canım
(872 puan) tarafından
D vitamini ni 35 e almıştık. Kan ilacıda 75 lira baktım trendyoldan
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Az bı zaman kullandım

(10,045 puan) tarafından
Alla alla keşke baska bi marka deneseydin canim. Kan ilacini bende kullanmiyorum ama d vitamini kesinlikle çok onemli. Hatta bebek bakim bolumunde bi bayan yazdi. Ilk cocugunda kullanmamis bisey olmadi diye ikincidede kullanmamis sonra ciddi sikintilar olmus
(27,352 puan) tarafından
Şükür suanlik sıkıntı yaşamadik kızımı takipte kalıyorum .
Yemesi vs  aşiya gittiğimde sorucm tekrar rahatsız etmeyen bir vitamin yazssin bari :/
(10,045 puan) tarafından
Şuan anlamazsin belki daha kucuktur ama ilerde sikinti yasama Allah korusun
(27,352 puan) tarafından
Üzerinde durucm insAllah  rahatsız etmesede kullanır işte bakalım
0 oy
(10,045 puan) tarafından
Canim diger bolumde bir arkadas yazmisti ilk cocuguma vermedim sikinti olmadi ikincidede olmaz sandim ama 2.bebeginde ciddi sikintilar cikmis bu yuzden. Benimki basucumda kasikla duruyor komidinin ustunde. Kalkar kalkmaz onu veriyorum
0 oy
(228 puan) tarafından
Ben oceanin d vitaminini aldım devlet basit veriyor herkes alabilsin diye daha kaliteli birşey almak istiyorsan alabilirsin 
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Benim esim takip ediyor ben de unutkanim 
0 oy
(5,495 puan) tarafından
Ben kullanıyorum canım ilk zamanlar asla aksatmazdım ama son zamanlar aksatıyorum birde hastalandıydı şuruplarla vermek istemediydim öyle kaldı doktorumuz 2 yaşına kadar dediydi
0 oy
(476 puan) tarafından
Bn bazen kullanmıom bzen kullanmıom ilk oglumda da ole yapmıştım 
0 oy
(6,919 puan) tarafından
İlk başlar kullandım  daha sonra kullanmadım 9aylik kontrolde herşeyi normal çıktı  güneşe çıkarıyorum 
0 oy
(321 puan) tarafından
Düzenli olarak Ocean marka kullanıyor oğlum. Bedava olan hiçbirşeye inancım yok
0 oy
(7,720 puan) tarafından
Tabi ki kullanıyorum. D vitamini eksikliğinden raşitizm oluyor bebeklerde. Ayrıca güneşin etkisi o kadar azaldı ki sera etkisinden ötürü. Herkesin kullanması gerekir. Ben de kullanıyorum bir eşime kullandıramadım
0 oy
tarafından
Ocean kullanıyorum düzenli her sabah hep kullandım 2 yasa kadar 
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Ocean kullaniyorum 
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Ben kullanıyorum canım o vucudun ihtiyacı var diye hemde bıngıldagının kapanması için kullanılıyor ben her gün yatırmadan önce veriyorum bu şekilde unutmuyorum 
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Tabiki kulanmasam kizarlar

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 209 göst.
4 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seda yavuz (3,888 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 371 göst.
24 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eeebbrrrruuuuuu (684 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 147 göst.
9 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 514 göst.
21 Aralık 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,081 soru

11,378,291 cevap

34,863 kullanıcı

...