0 oy
502 göst.
Diğer kategorisinde (3,136 puan) tarafından
Sonunda doğurabildim postunu açabildim ama sanki ikincisi ilkine göre daha çabuk geçti. Hamile olduğumu öğrendiğim sanki dün gibiydi şimdi de doğurdum postunu açtım :) 

14 buçuk ay arayla 2.sezeryanı oldum. İlkinde sezeryana girerken korkum yoktu bir an önce olsunda sancılardan kurtulayım diyordum. 2.sezeryanda ne olacağını bildiğim için herhalde ameliyathaneye girdiğim an korku başladı ama kızımın sesini duyduğum an korku bitti. Çok şükür bende kızımda iyiyiz ama ağrılarım çok fazla. İnşallah o da zamanla geçer. 

Bu arada benden sizlere bi abla arkadaş tavsiyesi, özellikle sezeryanla doğum yapıyprsanız sakın ama sakın üst üste yapmayın en azından 2 sene aralarında olsun. Çünkü ağrı çok fazla oluyor ilkine göre. 

Şimdiden hepinize çok teşekkür ederim yorumlarınıza geçte olsa muhakkak dönüş yaparım öpülüyorsunuz tabikisi de virüsten dolayı  uzaktan :) 

18 Cevaplar

0 oy
(27,357 puan) tarafından

Gözün aydın olsun sağlıkla büyüt bebikini<3

(3,136 puan) tarafından
Sağol canım amin inşallah hepimiz sağlıkla büyütürüz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gözün aydın cnm Rabbım analı babalı büyütsün inşallah 
(3,136 puan) tarafından
Sağolasın canım amin inşallah inşallah :)
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Gözünüz aydın allah analı babalı büyütsün 
(3,136 puan) tarafından
Allah razı olsun canım :)
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Gözün aydın canım rabbim analı babalı büyütsün inşallah 
(3,136 puan) tarafından
Amin inşallah canım Allah razı olsun :)
0 oy
(921 puan) tarafından
Gözün aydinnnn :)
(3,136 puan) tarafından
Sağolasın canım
0 oy
tarafından

Ay sende benim gibisin bende ilk doğumda çok sancı çektim ama son anda sezeryana alındım hiç ne olduğunu bilmedim bir an önce sancılardan kurtulmak istiyordum.. Şimdi doğumuma 20 gün var 15 ay olacak aralarında 2. Sezeryan çok korkuyorum.

Bu arada Allah analı babalı büyütsün inşallah ❤️ 
(3,136 puan) tarafından
Aynı şeyleri yaşamışız ilk doğumda ve ikimizde ara vermeden yapmışız. Bende hiç korku yoktu ameliyathaneye girdiğim an duygusallık korku hepsi bir oldu bir baktım bebişin sesi geliyor. Doktorumun eli maşallah çok hafifti hiç farketmedim.
Allah razı olsun canım inşallah sağ salim kucağına alırsın ve kolay bir doğum olur
0 oy
(44,744 puan) tarafından
Gözün aydın sağlıkla büyüt insallah
(3,136 puan) tarafından
Sağolasın canım amin inşallah hepimiz sağlıkla büyütürüz
0 oy
(2,692 puan) tarafından

Aynı yoldan gidiyoruz meslektaşım :)

Hem geçmiş olsun hem hayırlı olsun Rabbim sağlıklı imanlı bir ömür nasip etsin miniğe <3 Ben de 16 ay arayla 2.sezeryanımı olmuştum. 

(3,136 puan) tarafından
AYY SENDE ÇOK KISA ARALIKLARLA DOĞUM YAPMIŞSIN :)
ÇOK SAĞOLASIN CANIM AMİN AMİN AMİN İNŞALLAH HEPİMİZİN EVLATLARI SAĞLIKLI İMANLI BÜYÜRLER :)
0 oy
tarafından
Maşallah gözün aydın canım güle güle büyüt evladını
(3,136 puan) tarafından
Sağolasın canım inşallah güzel bi şekilde mutluluk içinde büyütebiliriz
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Öncelikle rabbim bağışlasın sana şunu merak ediyorum ilkine  göre hangisinin sancısı ağır oldu bende doğumum çok zordu hepsi böyle olacak mı diye korkuyorum
(3,136 puan) tarafından
Allah razı olsun canım. İlkinde normal sancı çektim 2 kere suni sancı aldım son anda sezeryan oldum. Ameliyat bitti ayaklandım ama halen normal sancının etkisi üzerimde vardı. İkincisinde hamileliğim zordu sancılarım hep vardı ve şu an ağrım çok ilkine görw
(1,465 puan) tarafından
Of çok korktum şimdi. Çok geçmiş olsun
(3,136 puan) tarafından
Korkma canım her vücut yapısı bir değil ve her doğumda bir değil. Benim normalde de elim hafif kesilse geç iyileşir hassas bir vücudum var ondan dolayı da ağrılarım daha çok
(1,465 puan) tarafından
Ayy çok sağolun çokta geçmiş olsun size
(3,136 puan) tarafından
Rica ederim canım çok sağol
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Gözün aydın canım benim Allah analı babalı büyütsün inşallah ❤ benimde oğlum 11 aylık ve 4 aylık hamileyim sen ikinci hamileliğin de çok zorluk çektin mi bende bel ağrısı çok oluyo acaba hamileliğimden ve arası kısa olduğundan dolayı mı yoksa normal bel ağrısı mı..sende çok ağrı oluyo diyince gözüm korktu doğumdan sonra ki ağrılardan mı bahsettin acaba ?  Kitabı ne zaman müsait olursan o zaman yazarsın olurmu merak ettim çünkü ☺️❤ den önce bebişinle ilgilen biz burdayiz nede olsa ☺️
(3,136 puan) tarafından
Sağolasın canım Allah razı olsun.
Bende bel ağrısından ziyade kalça ve bacak ağrısı çok fazla oluyordu. Evi sadece süpürdüğüm gün adım atamaz hale gelirdim. Doktorum sezeryan oldun ve çok kısa sürede hamile kaldın onun etkisi var diyordu.  Doğumdan sonraki ağrılar vücut yapısına göre değişir. Çok hassas bir yapıya sahipsen ağrın biraz fazla olur benim gibi. Ama değilsende ağrın çok olmayabilir. Sonuçta her bünyw bir değil.
Korkma kuzum inşallah kolay ve sorunsuz bir doğumun olur şimiden bunları düşünme tadını çıkar :)
(9,626 puan) tarafından
Bende bel ağrısı sıklıkla arada da kalcam ağrır resmen tutulurdum afedersin kaba etim kasılır ay kalıcı olmasın yoksa ben naparim  iki çocukla bel ağrısıyla ;(  doğumdan sonra ki ilk 1 haftanın ağrısına raziyim yeterki kalıcı bise olmasın..valla çok iyi moral oldu darısı benim,bizim gibi pes peşe dogurucak olanların ve tüm hamilelerin başına inşallah ☺️❤ sağlıkla büyüt bebislerini inşallah ❤
(3,136 puan) tarafından
Doğumdan sonra ağrılar bitiyor canım. Benim kalmadı geçti hemen. Amin inşallah canım hepiniz çok kolay doğum geçirirsiniz :)
Amin inşallah canım :)
0 oy
tarafından
Gözün aydın sağlıklı ömürler dilerim. ❤️
(3,136 puan) tarafından
Sağolasn canım. Amin inşalah
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Gözünüz aydın canım Allah analı babalı büyütsün ❤️
(3,136 puan) tarafından
Sağolasın canımsın allah razı olsun
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Sağlıkla büyüt canım

(3,136 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(10,556 puan) tarafından
Hayirli evlat olsun cnm ömrü uzun hayırlı olsun 

Ismini ne koyacaksın cnm 
(3,136 puan) tarafından
Amin amin inşallah canım:)
Zeynep koyacaz inşallah canım
(10,556 puan) tarafından
Çok güzel cnm Rabbim hayırlı evlat etsin
(3,136 puan) tarafından
Amin inşallh canım
0 oy
(119,461 puan) tarafından
allah anali babali buyutsun gozun aydin ⚘⚘⚘
(3,136 puan) tarafından
Allah razı olsun canım çok teşekkür ederim :)
0 oy
(2,861 puan) tarafından
Aynı yerden ayni şekilde mi kesildi acaba benim kızım 20 ayını geçti yeni gebe olduğumu öğrendim inşallah erken değildir :/
(3,136 puan) tarafından
Bana göre baya geç canım :) benim kızım 6 aylıkkrn hamile kaldığımı öğrenmiştim.  Evet aynı yerden kestiler canım
0 oy
tarafından
Gözün aydın canım sağlıcakla büyüt inşallah ❤
(3,136 puan) tarafından
Sağolasın tatlım amin inşallah :)

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 82 göst.
13 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Milkasu (809 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 1,585 göst.

381,014 soru