0 oy
799 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (128 puan) tarafından

Kızlar oğlumun vücudunda benek benek bir şeyler çıktı, doktora foto attık ama sabah gideriz herhalde artık. Anlayan bilen bakabilir mi ? 

image

image

22 Cevaplar

0 oy
(4,060 puan) tarafından
Çıkarmadım ki bilmiyorum vallahi kız 
(128 puan) tarafından
Teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(5,736 puan) tarafından
Doktor bişey demedim cnm
(128 puan) tarafından
8 gün önce lenf bezi şişti iltihap dediler, ondan birkaç gün sonra da bademcikleri iltihaplandı öksürük oldu ateşlendi iki gün. İki gündür ateşi yoktu Dün de bunlar başladı. Hangisini hangisine bağlayacağımızı bilmiyoruz ki. Nazara geldi herhalde çocuk
(5,736 puan) tarafından
Altıncı hastalıkta olabilir ateş olduğu için.. tabi okumakta fayda var nazara da geliyor çocuklar.cok geçmiş olsun canım
(128 puan) tarafından
6.hastalıktan da bahsetti akşam gittiğimiz Dr un biri. Amin Allah razı olsun. Hamileyim o yüzden de tedirgin oluyorum
(5,736 puan) tarafından
Rabbim dermansız dert vermesin kuzum.. yavruna sağlık versin bebeğini de kucağınıza almayı nasip etsin
(128 puan) tarafından
Allah razı olsun, inşaallah
0 oy
(146 puan) tarafından
Cnm yakın dan olmadığı için anlasilmiyo ama su çiçeğinde su toplamış gibi oluyor.  Kaşınır kaşıyınca suyu çıkar 
(128 puan) tarafından
Kaşınmıyor şu an, öğlenden beri arttı baya sulu da değil ama sulanırsa su çiçeği demiş Dr da
0 oy
(2,587 puan) tarafından

Kaç aylık canım
(128 puan) tarafından
2.5 yaşında 31 aylık, 7.5 aylık hamileyim su çiçeği ise dikkat etmem lazım kendim için de
0 oy
(5,220 puan) tarafından
suçiçeği sivilce gibi ama içi au dolu olur bu fotodan pek belli olmuyo ama eğer su çiçeğiyse bal gibi kaşınır eğer kaşıyıp su dolu kabarcık patlatılırsa da iz kalır bende var 2 3 tane iz ordan biliyorum 
(128 puan) tarafından
Şu an kaşınmıyor öğlen fark ettim çok azdı akşam arttı baya sırtında bacaklarında da var korkuyorum hamileyim riskli su çiçeği falan
0 oy
(1,429 puan) tarafından
Değil gibi bilemedim 
(128 puan) tarafından
İnşaallah değildir yaa, hamileyim dikkat etmem lazım
0 oy
tarafından
Şu ciceginden çok kızamık gibi duruyor 
(128 puan) tarafından
Teşekkür ederim inşaallah kötü bir şey değildir, hamileyim öyleyse uzak durmam lazım
tarafından
İnşallah hayırlı haberlerin olsun nekadarlik çocuğun
(128 puan) tarafından
31 aylık
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Geçmiş olsun. Benziyor su çiçeğine. Mutlaka gösterin doktora su cicegiyse ilaç verir kaşınmaya önler. Çünkü kasirsa iz kalır. Değilse de ne olduğu cikar
(128 puan) tarafından
Teşekkür ederim, inşaallah öyle bir şey değildir yaa, hamileyim de öyleyse uzak durmam lazım
0 oy
(992 puan) tarafından
Şu çiçeği malesef yarın sgalik ocağına görür  geçmiş oksub
(128 puan) tarafından
Haftasonu girdi araya, acile gitmeyi düşünüyorum ama bişey yaparlar mı onu da bilmiyorum
Teşekkür ederim ayrıca
0 oy
(11 puan) tarafından
Kaşınmiyorsa su çicegi deyil alerjidir yediği bişeye alerjisi var demek
(128 puan) tarafından
Akşam iki ayrı hastaneye acile gittik biri alerji dedi diğeri döküntü dedi, su çiçeği değil diyorlar. Döküntü diyen de kaşınsaydı alerji derdim dedi
0 oy
tarafından
Kızamık galiba canim
(128 puan) tarafından
İnşaallah değildir, doktorun biri alerji diğeri döküntü dedi
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Benzemiyor uçları su toplamış mı
(128 puan) tarafından
Su yoktu
0 oy
(121,300 puan) tarafından
foto cok net degil ama kuzeyde cikardi boyleydi
(128 puan) tarafından
Ona ne dediler peki
(121,300 puan) tarafından
Bi kac gune bitti bisi kullanmadan
(128 puan) tarafından
Ben hamile olunca su çiçeği kızamık gibi bişey varsa uzak durmam lazım o yüzden de tedirgin oluyorum
0 oy
tarafından
Belki bişey alerji yapmış
(128 puan) tarafından
Farklı bişey de yemedi ama bilemiyorum
0 oy
tarafından
6inci hastalik die bişey var ona da benziyor eğer geçirmediyse canım bı araştır istersen belirtileri varsa o da olabilir
(128 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim, hamile olduğum için de daha çok tedirgin olduk. Kızarıklık dışında bir şeyi yok şükür inşaallah çabuk geçer
tarafından
Rica ederim eğer dediğim gibi bu hastaliksa atlatır inşallah hemen kendine de sıkıntı etme ama dikkat et :-*
(128 puan) tarafından
Belirtilerine baktım hepsi uyuyor, lenf bezi şişti, boğaz ağrısı, öksürük, burun akıntısı, ateş, iştahsızlık, benekler... Hepsi var yani
tarafından
Rabbim şifa versin inşallah bı an önce iyileşsin minik kuzu
(128 puan) tarafından
Aminn inşaallah, Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Kizamikta olabilir su çiçeği de
(128 puan) tarafından
İki ayrı Dr a gittik su çiçeği ya da kızamığa benzemiyor dediler, haftasonu girdi araya uzman pazartesi görür artık
0 oy
(183 puan) tarafından
Su çiçeği degil. Alerjiye benziyor 
(128 puan) tarafından
İnşaallah
0 oy
(8,592 puan) tarafından
Hayr benzemiyor 
(128 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(1,629 puan) tarafından
6.hastalık olabilir canım. Öncesinde bir kaç gün ateşi oldu mu? 
(128 puan) tarafından
8 gün önce lenf bezi şişti iltihap dediler, ondan birkaç gün sonra da bademcikleri iltihaplandı öksürük oldu ateşlendi iki gün. İki gündür ateşi yoktu Dün de bunlar başladı. Hangisini hangisine bağlayacağımızı bilmiyoruz ki. Nazara geldi herhalde çocuk
(1,629 puan) tarafından
Nazara inanan biri değilim. 6.hastalığı doktorlar kolay kolay anlamıyorlar. Belirtilerine İnternetten bak istersen.
(128 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Kaşiniyormu cnm su cicegine benzettim 
(128 puan) tarafından
Kaşınmıyor. Akşam iki ayrı hastaneye acile gittik biri alerji dedi diğeri döküntü dedi su çiçeği değil diyorlar
(1,358 puan) tarafından
Su çicegi cok kasinir cnm alerji olmus ozaman gecmisolsunn cnm
(128 puan) tarafından
Teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 152 göst.
0 oy
5 cevap 393 göst.
6 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Busra. Esen12 (4,060 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 164 göst.
10 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 263 göst.
27 Haziran 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Defne_batuhan (3,262 puan) tarafından soruldu

399,822 soru

11,959,396 cevap

36,127 kullanıcı

...