0 oy
267 göst.
Diğer kategorisinde (3,055 puan) tarafından
Yastiksiz da yatırıyorum bazen ana yastığı çok seviyor kolunu vs altına alıyor annem de yün yastık dökmüş biraz büyük kabarık değil ama büyük yani tek kafası değil hafif omuzlari vs yastıkta kalıyor sizce sorun olurmu rahatsız olurmu

10 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Yastıkta yatırma boynu düz olmalı nefes tıkanıklığı yapabilir gece 
(3,055 puan) tarafından
5 .aydan beri yatıyor canım elhamdülillah öyle bı sorun yaşamadık Rabbim yaşatmasın yastiksiz yatmıyor yan dönerken yuvarlanıyor bu sefer kafasını besige vs çarpıyor kalkıyor ama yastıkta rahat yatıyor dönüyor vs
tarafından
Canım rahattır ama olmadı diyede olmucak anlamına gelmez Allah korusun gene sen bilirsin tabi ama onermiyorlar
(3,055 puan) tarafından
O nasıl oluyor ki burnu yastığa tıkandı için vs mi yani yoksa yüksek oldu için mi
tarafından
1 yaşından küçük bebekler, hiçbir koşulda yastık kullanmamalıdır. Aksi takdirde, Ani Bebek Ölüm Sendromu riski artmaktadır. Bebeğinizin özel bir durumu yok ise (reflü gibi), en az 2 yaşına kadar yastık kullanmamanız tavsiye edilmektedir

Netten arastir sende bak ben çok araştırmıştım 16 aylık olduk hala yastık kullanmam ipince bir yastık var kıl kadar onu kullaniyorum oda zaten devamlı deli yattığı için durmuyor kafasının altında
-Reklam-
0 oy
tarafından
2 yaşından önce yatırmayin diyorlar ama seviyorsa yatsın büyümüş artık :)
(3,055 puan) tarafından
Valla seviyor ara ara yastiksiz yatiriyom dönerken yuvarlanıyor bu sefer full uyanıyor beşikte şekilden şekile giriyor
0 oy
tarafından
Yok kuzum devamlı yatırma yinede sen 
(3,055 puan) tarafından
Ara ara yatiriyom 2 gündür yastiksiz yattı ama annem bugün getirmiş şuan yastıkla yatıyor
tarafından
Uykuya dalınca çekiyorum ben
0 oy
(1,584 puan) tarafından
1 yaşında 10 aylıktan beri yastıkla yatıyor
(3,055 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından

Benim 3 tane oğlum da yasdıkla yattı halen daha öyle 6 aylık ben zaten doktora da sormuşdum taaa ozamanları bişey olmaz dedi bi sorun yaşamadım 

(3,055 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benimkide yatıyor
0 oy
(1,690 puan) tarafından
Oğlum 26,5 aylık hiç yastıkla yatırmadım.. Hala da yastıksız uyur.. 
(3,055 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(2,479 puan) tarafından
2 yaştan sonra yastık kullanılmalı. Benim ki doğduğundan beri yastiksiz şimdi 13 aylik
(3,055 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Doğduğundan beri yastikla uyudu sorun olmaz merak etme

(3,055 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım yatiyor bakalım
0 oy
tarafından
Valla ben hep yastık kullandım herkes herşeyi çok biliyor eskiden taş gibi yastıklarda yatırırlarmış çocukları bazı şeyleri çok incelediğimiz için hastalık oluyor hep bebeğimin kusmadı çok diye yatırmaya başladım 
(3,055 puan) tarafından
Benimkide öyle 5 aydan beridir yatiyor ara ara yastiksiz yatiriyom ama sevmiyor
0 oy
(10,347 puan) tarafından
14 aylık 2 haftadır hafif öksürük tutuyor gece yastık koyuyorum bebe yastığı 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 202 göst.
20 Mart 2021 Diğer kategorisinde Yagmur1265 (3,055 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 122 göst.
21 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,082 puan) tarafından soruldu