0 oy
580 göst.
Aile kategorisinde (2,350 puan) tarafından
Çok iyi bı kadındır tamam ilk başlarda ufak tefek sorunlar oldu ama gerçekten şuan onu tam çözdüm tanıdım iyidir kimseye karışmaz kayinbabam ve kız kardeşleri kaynanası çok eziyor doksan yaşındaki karı oğlunu doldurup kaynanin üstüne salıyor kadının hiç suçu yok çok üzülüyorum 

9 Cevaplar

0 oy
(4,888 puan) tarafından
Hep destek ol saygı  sevgi göster canım ya üzüldüm 
(2,350 puan) tarafından
Çok ilgilenirim severim dertlesiriz oda beni sever kızım der çok hoşuma gidiyor alımlı gzuel bı kadın canım benim ya vallahi yanıma alsam keşke gelse
-Reklam-
0 oy
tarafından

Rabbim yar ve yardımcısı olsun inşallah. Ne olursa iyilere oluyor

(2,350 puan) tarafından
Aminnn canım kalbi temiz ya işinde gücünde
tarafından
Sahip çık cnm yanlız bırakma. Güzel düşüncen için rabbim senden razı olsun
(2,350 puan) tarafından
Abo o bensiz ben onsuz duramam her işimizi berbarr yaparız ay bide bana sorar bu nasıl kızım alimmi diye bayılıyorum kadına ya bide tatlı guzelki o kart karı deki ediyor beni ama görmek bile istemiyom
0 oy
tarafından
Üzüldüm kaç yaşında kadın hala ksynanami çekiyor onun yanında olduğunu hissettir eminim güç alır mutlu olur
(2,350 puan) tarafından
43 yaşında canım ya tabiki her zman yanindayim en ufak bsynde koşarım o benim annem canım o benim
tarafından
Maşallah ne güzel rabbim daim etsin
(2,350 puan) tarafından
Amin canim
0 oy
(7,880 puan) tarafından
Sen destek ol. Sürekli yanında dur manevi anlamda. Ben bir problem olduğunda yanında olmaya gayret ediyorum annemin
(2,350 puan) tarafından
Tabiki yanındayım annem o benim ya bsy dediklerinde savunurum sevinir hatta iyi dedin kızım diye
(7,880 puan) tarafından
İşte öyle devam et canım. Ezdirme sakın. Rabbim o kadına da şifa ve rahmet etsin.
(2,350 puan) tarafından
Amin canım teşekkür ederim
0 oy
(119,779 puan) tarafından
allah yardimcisi olsun kotu olan 50 yasindada kotu 90 yasindada demekki
(2,350 puan) tarafından
Amin canım vallahi utanmaz kadın su yaşa gelmiş hala ugrasiyor
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Sen destek ol canım akıl ver gözünü açmaya çalış 
(2,350 puan) tarafından
Saf dildir ama Allah görüyor kalbim temiz diyor. Yoksa şimdiye çoktan yirtardim onlari
0 oy
(1,772 puan) tarafından

Benim kaynanam da öyle altı üstlü oturuyor kaynanasiyla kadın kayinpederimi dolduruyor ne isterse yaptırıyor çok üzülüyorum bende kaynanama birlikte kaynanasinin dedikodusunu yapıyoruz :D 

0 oy
(1,550 puan) tarafından
Kıyamam ya :( benim ilk kaynanam da öyleydi üstelik alzheimerdı :( dayak yiyordu. Oğlu olacak ruhsuza defalarca getirelim dedim bakamayız dedi getirmedi kadın acı içinde öldü Allah rahmet eylesin. Sen seninkine elinden geldiğince güler yüz göster tatlı dilli ol biraz şımart onu bari senden yana yüzü gülsün 
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Ahhh bu eski Kaynanalar cahil kafalılar hep neymiş bilgili ler yuhhh

İlgili bir soru bulunamadı

382,963 soru

11,463,583 cevap

35,057 kullanıcı

...