+1 oy
1,388 göst.
Diğer kategorisinde (1,633 puan) tarafından
Benim eşim hep siler resmimi bırakmaz telefonunda neymiş biri gorer diye nekadar yollasam siliyor sizinkiler ya ):

63 Cevaplar

0 oy
tarafından
Silmez çok açıksa siler 
(1,633 puan) tarafından
Çok iyi  o işte cnm
-Reklam-
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Yok hep bırakır hep fotolarımız durur çünkü benden oda sildirmez arada bakıyorum der hep 
(1,633 puan) tarafından
En iyisi cnm hatıradir
(4,061 puan) tarafından
Aynen canım bnm
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Duvar kağıdında şuan ben ve oğlum varız :) 
(1,633 puan) tarafından
Oyyyy nekadar güzel
0 oy
(1,006 puan) tarafından
Onun işine öyle geliyor bence
0 oy
tarafından
Duvar kağıdı yapmaz ama fotomu çeker kendisi bana da sildirmez
(1,633 puan) tarafından
Anladım cnm
0 oy
(755 puan) tarafından
Kızım doğana kadar ekran resmi benim resmimdi nisanliligimizdan beri kız doğunca benim yerimi kızım geçti
(1,633 puan) tarafından
Ahahhh çok güzel cnm :D
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Hep birilerine fotoğraf gondermek zorunda kaldığı için sadece ikimizin olduğu benim kapalı olan bide düğün  fotoğraflarımız vardır onun dışında tutmaz 
0 oy
(1,446 puan) tarafından
Eşim silmiyor bence saçma silmesi
0 oy
(219 puan) tarafından
Tesetturluyum eşimde açık resimlerim var sil derim silmez demekki gizli bise yi var 
0 oy
(7,899 puan) tarafından

Benim kocam bir keresinde kavga ettikten sonra beni çekmiş onu sildim diye çok üzülmüş insan. Nasıl silebilir kendisi benim fotoğrafımı ☺️ canım kocam :angel: maşaAllah alırım

0 oy
(580 puan) tarafından
Evet ekran fotosu ben ve oğlumuz 
0 oy
tarafından

Eşimin galerisi benm resimlerimle dolu. Bazen bilgisayara at resimleri derim. Olmaz ben bakıyorum ben :D senin eşin bir garipmis kim görecek telefonu. Kaldı ki sana bile zor veriyordur Allah bilir

0 oy
tarafından
Ekran resmi bile ikimiziz bence kimse görmesin işi çok saçma hiç mi dışarı çıkmadınız ya da çıkmıyorsunuz? Hiç mi siz yalnız bir yere gitmiyorsunuz. Altında bir şey olabilir erkekleri sevmem güvenmem anam zorlamasa evlenmezdim de hahahah :Ddddd
0 oy
(1,137 puan) tarafından

Benim telefonunda resimlerim.var ama ekran resmi yapmıyor yanında insanlar varken telefonu çıkarıcı bakar da resmimi görürler diye oğlanın resmini koyuyor :)

0 oy
(68 puan) tarafından
Benim esim mobilya isindr oldgu icin telefonunfs resim vs gösteriyor örnek olarak müşterilere o yüzden benim resmim olmaz hele açık resmim hiç yoktur ailecek olur onu da başka albüme taşır. Wp de profile de koymaz kızını da benide bir sürü erkek kayıtlı diye ondan dolayı sorun etmem. 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Hep var silmez 
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Sosyal medyada pek paylaşmaz ama telefonundanda silmez. 
0 oy
tarafından
Evet kalir ozel bi klasör yapmis telinde çocuklarımızın ve bizim fotolarimiz orda durar
0 oy
(1,929 puan) tarafından
Durur tabiki demekki senin eşinin telefonunu arkadaşları karıştırıyor 
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Tabisi varr. Telefo u ortak mi kullaniyomus arkadaslariylada gorcek. Tel ozeldir kimsede goremez

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 610 göst.
0 oy
5 cevap 135 göst.
5 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Mina (2,630 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 719 göst.
11 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Gokturkbebeginannesi (689 puan) tarafından soruldu
0 oy
67 cevap 1,165 göst.
7 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

384,037 soru

11,490,506 cevap

35,126 kullanıcı

...