+1 oy
1,377 göst.
Diğer kategorisinde (1,633 puan) tarafından
Benim eşim hep siler resmimi bırakmaz telefonunda neymiş biri gorer diye nekadar yollasam siliyor sizinkiler ya ):

63 Cevaplar

+5 oy
tarafından
Telefon kişiye özeldr bir başkası girip bakıyorsa bu onun aybi ve zaten akıllı olan bir insan evli barklı özelikle telini vermez başkasının eline....

Bzim var opmeli sarılmalı kimseye vermediği için telefonu sıkıntı yaşamıyor kimse
(1,633 puan) tarafından
Onların arkadaşları bakarmis bide tlfn çalındı artık bırakmıyor adam
(1,550 puan) tarafından
Çalan adam şifreyi kırmaya uğraşıp resimlere bakmaz. Sıfırlar satar zaten
tarafından
Aynn bnm kız kardeşimn başına geldi böyle birşey adam direk format attirmş telefoncuda resimlere tandik dışında kimse bkmaz sanmıyorum
-Reklam-
+2 oy
(788 puan) tarafından
Daha önce çalındı demişsin o yüzden siliyor olabilir. Kötü niyeti olduğunu sanmıyorum. Benim kocam silmez seninki siliyosa bı haltlar yiyodur diyenleri sakın dert etmeyin herkes bir olmak zorunda değil. önemli olan mutluluğunuz bunlar inanın küçük detaylar
(1,633 puan) tarafından
Anladım cnm sağol
+1 oy
(2,323 puan) tarafından

Kim gelip eşinin galerisine girip dur karısının resmine bakayım dicek ki :ermm:

Benim eşimde asla profil fln yapmaz erkek arkadaşları çok olduğu için ama galeride var. 

(1,633 puan) tarafından
CNm bu hiç sifre falan bırakmaz bu ara nisanliyken çalındı ogundur resim bırakmıyor inada birakmis
(2,323 puan) tarafından
Hm başkasının eline geçer diye korkuyor o zaman. Oda kendince haklı olabilir sıkıntı yapma o zaman ☺️ bak mesela bende eşime kızdım tüm resimlerini sildim tlfonumda hiç resmi yok ama hala  seviyorum dengesiz kocamı ☺️☺️
(1,633 puan) tarafından
Ayyyyy  cnm benim sevdim seni
(2,323 puan) tarafından
☺️❤️❤️❤️
+1 oy
(2,462 puan) tarafından
Aaa aynı eşim aslında eskiden silmezdi ama çalışmaya gidince sildi arkadaşların elinde oluyor tlfnm dedi.. Biraz sinirlendim tabi. Baya kıskanç kendisi 
(1,633 puan) tarafından
Hoşgeldin cnmm kader ortağım bu sen burda çıktınnnnnnm :)
(2,462 puan) tarafından
Hoşbulduk canım gerçekten bende sevindim benden biri olduğu için:))
+1 oy
(25 puan) tarafından
Saklıyor silsen onu.... Ne kadar fotoğraf çektik onları silse bir kere bana kızmışdı onunun profil fotoğrafına ikimizi koymuşdum
(1,633 puan) tarafından
Ahahhhh kız helalll sanaaa
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Demekki görmesini istemediği biri var belki de bilemiyorum günah almak istemem de karımla aram kötü diye yalan söylüyordur
(7,768 puan) tarafından
Ne oldu kız yoksa adam niye silsin telefondan fotoğrafı saçma geldi bana. Hayır karısına yan gözle bakacağına şüphelendi insanlarla arkadaşlık kurmasın o zaman
(1,633 puan) tarafından
Bilmem cnm var birsey
tarafından
Ne alaka ya benim kide tutmaz gizli klasör var oraya koyar açık fotolarımı çünkü bazen arkadaşlarının yanında acabiliyo normal olarak görmesini istemiyor bence günah alma
(7,768 puan) tarafından
Dedim ya bilemem diye ama bana masum gelmedi sen kapalısın sanırım soran arkadaşta kapalı varsayalım eşarpla fotosunuda bırakmıyomuş yani hiç fotoğrafı yok
tarafından
Benim ne açık ne kapalı cnm sevmiyo koymayı niye görsünler eşimi diyo sakliyo fotolaromizi
0 oy
tarafından
Silmez durur kim bakcak telefonuna
(1,633 puan) tarafından
Da herhal uydurma
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Yoo ekran resmi ben ve oğlum 
(1,633 puan) tarafından
Çok guzell cnmm
0 oy
(2,738 puan) tarafından
Ooo tonlarcaaa 
(1,633 puan) tarafından
Ahahhhh ne güzel
(2,738 puan) tarafından
Aynen oyle  canim ama sifresi vardir kimseye göstermez
0 oy
(883 puan) tarafından
Öyle vi sacmalikmi olurmuş kim bakabilir telefon özel heralde.aksine ben bazen eşime derim sil fotonuzu ya saçım ıslakken atmisimdir yada mesajlarını vardır saçmalama kim bakabilir der 
(1,633 puan) tarafından
Evet cnm neymiş çalıntı falan olurmus
(883 puan) tarafından
Ay az at deseydin başka konularda seni bukadar düşünsün de fotoğrafın geri kalsın canım
0 oy
tarafından
Ooo cocuklugumun resmi çıkar telefonundan hiç silmez
(1,633 puan) tarafından
Nekadarr guzell
tarafından
Bence kötü ya bı ekran görüntüsü oluyor anlık çekilmiş resim oluyor şaka amaçlı olsun hemen çıkarıyor ortaya
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Ya kusura bakmayın ama bu mantık bana çok yanlış geliyor. Sizi hiç kimse görmüyor mu cam fanustami yaşatıyor ne alaka yani biri görür
(1,633 puan) tarafından
Diyorum cnm siliyor bı kere TLFn çalındı bırakmıyor
tarafından
+++katılıyorum seni koluna takıp.gezmeye de mi çıkmıyor gören olursa görsün eşisin sonuçta en doğal şey onun telefonunda senin resminin olması en hoslanmadigim erkek tipi ilişkisini evliliğini eşini.dahi gizli tutmaya çalışan
0 oy
tarafından

Adamın telefonu Tuşlu  olduğu için no panik 

tarafından
Güzeldi :D  +1
(1,633 puan) tarafından
m bu tlfn çalındı ogundur nisanliyken hep siliyor ):
0 oy
tarafından
Hiç bir yerde ne durum nede profil  yapmaz ama galerisinde bir sürü var 
(1,633 puan) tarafından
Güzel o bırakmıyor cnm
tarafından
Nasıl birakmiyo sonuçta telefon onun  kim bakacak telefonuna.
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Telefon onun özeli kimse bakamaz bakmamali sende onun ozelisin çok saçma silmesi 
(1,633 puan) tarafından
Aynen cnm işte birakmiyor
0 oy
tarafından
Biri alıp sizin konusmanizq bakmaz bence galerisne de bakmaz benm esimin telinde var saçım açık olanda var hep şifre koyar oralara zaten baskasna telefonunu vermez 
(1,633 puan) tarafından
İşte cnm bu yapmazz
0 oy
(144 puan) tarafından
Görse nolur ayıpmıymış :) benim eşimin ekran fotosu benim fotoğrafım :))
(1,633 puan) tarafından
O oyleeeee
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Tum fotograflarimiz durur telefon kisiseldir onun telefonunu benden baska kimse karistirmaz kim gorecek 
(1,633 puan) tarafından
Ne bileyim bahane calarlarmis diye
0 oy
(14,034 puan) tarafından
Telefonunda tabiki foto var ekrana koymaz ama hep ortada telefonu çünkü 
(1,633 puan) tarafından
İsterse cnm en iyisi
0 oy
tarafından
Yok cnm silmez uygulamasında şifre var zaten 
(1,633 puan) tarafından
En mantıklı cnmm

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 594 göst.
0 oy
5 cevap 133 göst.
5 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Mina (2,627 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 691 göst.
11 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Gokturkbebeginannesi (689 puan) tarafından soruldu
0 oy
67 cevap 1,161 göst.
7 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,712 soru

11,398,785 cevap

34,923 kullanıcı

...