0 oy
588 göst.
Aile kategorisinde (723 puan) tarafından
Bizim yatak yatarken çok takirdiyo arasında boşluk kaliyo tam asagidaki parkedeki citadan dolayı tam duvara 0 olmuyo.ne olsa begenirsiniz yukarıdakiler tak tak diye bize tskirdatti yukarıya ses gidiyoms. Aşırı utandım kızlar ya :((

10 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kuzum bilip bilmeden yargılama yapmışlar. Sen niye utanıyorsun ki kulağını ekip dinleyenker utansın.. 
-Reklam-
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Ay kötü bi durum ister istemez yanlş anlamslardir bende bi cözm bulun o sese
(723 puan) tarafından
Aynen oyle
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Hahahhaha kız ne deyim bilemedim şimdi tam da yanlış anlaşılmaya müsait :))) aman boşver evli barklı kadınsın takılma sen 
(723 puan) tarafından
Kuzum walla istemsizce benim seste cikiyo yani o takırtı da olunca çok utandım ya napayım o an sesimi tutamiyom ki yüzlerine nasi bakcam bilmiyom
(2,678 puan) tarafından
Hiç öyle düşünme kadını görürsen kurusa bakma durumu izah et cnm anlar yani sonuçta utanma cnm bnm
(723 puan) tarafından
Kız nasi izah edilir .biz yatiyoduk sesimiz çok çıktı mi dicem :))))
(2,678 puan) tarafından
Yk kız deli iii öyle değil mobikyadan kaynaklı falan de hep böyle oluyor deee:)))
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Bence yanlış anlamamışlardır o seste bir ritim olur sizinkisi takır takur edince rahatsız olmuşlardır
(723 puan) tarafından
Walla yanlış anlaşılmaya çok müsait bi durum oldu sanırım:))) Çok utandım walla
(2,678 puan) tarafından
Allah iyiliğini versin emiiii senn ritim olur sözüne kahkaha attım helal et :)))
(7,768 puan) tarafından
:)) kız ama öyle yani bence yanlış anlamamışlardır ritim olur yani ne diyim nasıl anlatayım :Ds
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Ay bu ses belasi bizdede var, nasil care bulunur bu bosluga bilen varsa yazsin nolur :))
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Kötü olmuş ama 

Birşey sorucam e siz bişey yapmadan bu ses çıkıyorsa nasıl yapıyorsunuz o işi 

O zamanda ses çıkmıyor mu 
(7,208 puan) tarafından
Yukarda benim seste çıkıyor kendimi tutamıyorum yazmış benim aklıma başka bir şey gelmedi valla (≧▽≦)
0 oy
tarafından
Arkasına örtü yastık bişy sıkıştır :)
0 oy
tarafından
Altına halı ser ses için
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Usttekiler de yerde yatıyor herhalde nasıl duymuslarsa yatak tikirtisini. Bizim de ses çıkarıyor ne yapalim yani kendi evimizde de mi rahat yok boşver takılma. Yanlış anlaşılsan da kime ne kari kocasiniz
(723 puan) tarafından
Aynen ole.esim sonuçta.bence ayıp yaptıkları aslında
(3,107 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(5,721 puan) tarafından

Hiçte utanmam öyle.. aşağıdaki vurduysa daha çok yatak sesini hızlandırırdim:D bu alem ne merakli baskasinin mahremine

(723 puan) tarafından
Walla aynen öyle.evliyiz sonucta.onlar çok sessiz yapiyo yalım:)))) şimdiye kadar başka evlerdede durduk başımıza hiç böle bisi gelmedi.
(5,721 puan) tarafından
Millet için zevkimi bozamam hem yeni evliymissiniz birde belki ben sesli yapmayı seviyorum dur : D

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 58 göst.
3 Nisan 2024 Aile kategorisinde Suskungirl44 (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 576 göst.
24 Şubat 2019 Aile kategorisinde ❤Göksu❤ (176 puan) tarafından soruldu

381,184 soru

11,411,362 cevap

34,953 kullanıcı

...